Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cohen-co dalej?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. březen 2007 12:07     Předmět: Citovat

No to by bolo super!
Poposielam ti za to nejake obrazky (paulkidby) alebo ak budes chciet tak skusim aj nejake videa (mam brutalne video Milesa Davisa - So What uplne krasne!)...
Takze ak budes mat cas tak by som to urcite uvital!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DORFL
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 09. březen 2007 12:04     Předmět: Citovat

Tak jsem z jistil, že ze svého mailu můžu posílat maily s přílohou velkou maximálně 10 MB, tak jsem založil dva maily na centrum.cz, protože tam je možnost poslání přílohy až 600 MB. Dva maily, protože toto platí jen v rámci centrum.cz. Skoro hodinu se to načítalo a poté, jak je dobrým zvykem u mailů, se to neposlalo, protože se to zřejmě kouslo. Smile To mě dohnalo k tomu, že jsem se zaregistroval u jednoho poskytovatele "sdílení dat na internetu".
Je docela zajímavé, k čemu všemu tu jsem "dotlačen". Very Happy Nejdříve fotky z Trpasliconu a teď tohle... Díky vám poznávám kouzlo umisťování různých dat na internet. Wink

Stručně řečeno: Právě jsem ti poslal mail s odkazem. Very Happy Wink
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 09. březen 2007 16:18     Předmět: Citovat

He he co treba ten odkaz dat sem na stranky....nebo jestli bys byl tak hodny a neposlal mi ho SZ Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: pátek 09. březen 2007 16:20     Předmět: Citovat

diki Dorfl!
Som nevedel co secko si koli mne musel podstupit!
:0)
Sice som sa skoro s toho videa pogrcal a este do teraz som v soku ale taketo nechutnosti je treba vyskusat este kym si mlady aby si si vytvoril imunitu :0)
DORFL

PříspěvekZaslal: sobota 10. březen 2007 17:41     Předmět: Citovat

Trochu jsem si s tím užil, ale napsal jsem to hlavně proto, aby sis mě více vážil. Very Happy Wink

Dát sem odkaz mě v té chvíli ani nenapadlo. Dobrý nápad. Smile
Chvíli jsem ale počkal, aby si Pan Priatel mohl vychutnat exkluzivitu toho stažení... Wink

Takže tady si můžete stáhnout video, na kterém je zachycena inkriminovaná reportáž TV Nova. Wink

Kvalita obrazu není nic světoborného, protože reportáž nešla stáhnout, takže jediné řešení, které mě v tu chvíli napadlo, bylo, že si to alespoň natočím na fotoaparát (ten je dokonce občas možno vidět v odrazu Very Happy ). Ale zvuk docela ujde...
hrun

PříspěvekZaslal: sobota 10. březen 2007 19:18     Předmět: Citovat

po tejto repotazi mi bolo pekne zle.....trebars niekto podla pratchettovho vzoru zalozi aj cech vrahov a tamtadada ....
To co v tej nove fajcia?? Legalne asi nic Twisted Evil
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: sobota 10. březen 2007 20:19     Předmět: Citovat

Takze dakujeme DORFLovi za tento dobry cin ktory urobyl pre nasu komunitu!
Nikdy by som nepovedal ze mi bude s nejakeho videa tak zle :0)
puczmeloun

PříspěvekZaslal: sobota 10. březen 2007 21:18     Předmět: Citovat

Abych tak řekl LOL to si snad delají srandu ne ti nováci...Very Happy Skoda ze sem to nevidel kdyz to opravdu davali to sem jeste znal souvislosti...ale i tak me hlavne dostava ta ukazka z knihy Very Happy a jak vidnodokonce si nasli i kantůrka potvory jedny... Rolling Eyes Very Happy Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sargon

PříspěvekZaslal: neděle 11. březen 2007 16:49     Předmět: Citovat

Tady je jeden hezký článek k výše zmiňované reprtáži.

http://lidovky.zpravy.cz/ln_nazory.asp?r=ln_nazory&c=A051102_120152_ln_nazory_blh
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 11. březen 2007 20:48     Předmět: Citovat

Musím říct že autor to napsal moc hezky Wink v tom pripade ja du taky povidat vsem co potkam (snad si to aspon nekdo bude pamatovat), mozná to jednou bude stará česká povest...
okma

PříspěvekZaslal: pondělí 12. březen 2007 10:54     Předmět: Citovat

Pripojuji se ke vsem, kterym bylo z te novacke reportaze zle. Skoda jen, ze tu neni odpovidajici smajlik - s tim asi admin nepocital Wink
Takhle ucelova reportaz se jen tak nevidi. Chudak i pan Kanturek, kteryho tam evidentne dost prostrihali, aby tam vubec meli co dat. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hadati

PříspěvekZaslal: pondělí 12. březen 2007 16:41     Předmět: Citovat

Já byl zprvu šokován a zděšen, ale po chvíli jsem dostal záchvat smíchu. Navíc, takovou reklamu si nemohl Talaš přát ani ve svých nejtajnějších snech. Takové publicity, kterou tahle reportáž získala. A kolik výsměchu redakční práci naší TV NOVA.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 12. březen 2007 19:13     Předmět: Citovat

Rozhodne pár ctenáru a kupcu ziskal (teda hlavne posledního hrdiny) ale podle me to nebylo moc mediálnmě proflákle...jeden nesouhlasný clanek na lidovkách tomu moc nenapovídá...spis si myslím ze to proletelo tak akorat zemeplosským eterem a mezi lidmi co se zajimali o ty vrazdy...
Sargon

PříspěvekZaslal: úterý 13. březen 2007 15:29     Předmět: Citovat

Už vidim policejní vyšetřovatele,jak čtou Posledního hrdinu a hledaj motiv. Laughing
Rausek

PříspěvekZaslal: úterý 13. březen 2007 16:52     Předmět: Citovat

A od té doby výrazně přibilo policistů čtoucích Pratchetta... Very Happy
Holt taková publicita skoro zadarmo, to věřim, že byl Talaš v sedmém nebi. Very Happy
Pokud se tedy rozhodnete spáchat zločin, nezapomeňte ve výpovědi uvést internetovou adresu Zeměplošských stránek. Pak bude v sedmém nebi zase Hadati, pořád přece chce abysme je propagovali... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

Přejdi na: