Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cohen-co dalej?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TheMole
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 11. duben 2007 14:54     Předmět: Citovat

Smile Já až půjdu příště vraždit, tak si sebou vezmu časopis "ANNO" a prohlásím, že jsem z něj vyčetl návod ke svému činu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: středa 11. duben 2007 14:56     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Smile Já až půjdu příště vraždit, tak si sebou vezmu časopis "ANNO" a prohlásím, že jsem z něj vyčetl návod ke svému činu.

hm, von by stačil i Spy. videt dnešní celebrity = motivace k vražde i u zcela příčetnýho člověka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Noby

PříspěvekZaslal: středa 11. duben 2007 14:56     Předmět: Citovat

TheMole napsal:

To si můžeš vzít i Blesk,Aha nebo Meďu Pusíka... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: středa 11. duben 2007 14:59     Předmět: Citovat

i když v poslední dobe, když vidím pokles Čtyřlístku, mam chut vraždit... a to tedle časopis začínám sbírat, od prvního čísla.. jej, ted sme od vražd a cohena nejak offtopic!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 25. květen 2009 17:17     Předmět: Citovat

TV Nova - vrah Kalivoda a kniha Poslední hrdina

TV Nova - Televizní noviny - 30. 10. 2005
Reportáž o údajné spojitosti mezi činy takzvaného lesního vraha Viktora Kalivody a knihou britského spisovatele Terryho Pratchetta Poslední hrdina.
Obrázek o pravdivosti si udělejte prosím sami...

K historii inkriminovaného videa, kterou naleznete ve starších příspěvcích tohoto tématu, bych jen rád doplnil, že po nějaký čas bylo toto video na YouTube uloženo puczmelounem. Ale byl kontaktován TV Nova, aby video stáhnul. Uvidíme, jak dlouho tam daný záznam vydrží tentokrát, pevně věřím, že se entita LastHero8001 a jeho následovníci jen tak nevzdají... Cool

P.S. Berte to jako malý dárek k Ručníkovému a Šeříkovému dni. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

Přejdi na: