Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kdepak je má kravička a Kdo jí to udělal
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noby

PříspěvekZaslal: pátek 09. březen 2007 16:15     Předmět: Citovat

Puczmelounovi:základ čeho?Prosím tě co by ti to udělalo kdybys mi napsasl očem to je DOPRAVDY...všude se totiž dočítám jen věci typu:Sam Elanius musí být každý den večer v 6 doma aby četl svému synu.....atd. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: pátek 09. březen 2007 16:24     Předmět: Citovat

Cital si buch?
Ak si necital Buch! tak si to zatial nekupuj...
http://discworld.cz/knihy.php?ID_book=30
http://discworld.cz/knihy.php?section=ukazka&ID_ukazka=72
Toto je prakticky aj v knizke kdepak je ma kravicka len je to krasnejsie a e tam toho viac :0)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 09. březen 2007 17:01     Předmět: Citovat

Ja to reknu jinak, to co si muzes precist v ukazce z buchu jsou jen 3 strany z 32...dalsich 5 stran hleda samík kravičku u kuřat a husy a tak a dalsi bonusovky sou ze starým smrdou rumem, navázkou kolíkem a rakvářem...uprimne receno ta knízka je o nicem a je to jen vec jak videlat pratchettovi a talpressu dalsí peníze za fenomen zemepocha ale me se to libi...je to jednoduche a ty obrazky sou moc pekne i kdyz kidbyho by bylo jeste lepsí...jestli chces ukazku jak to vypada zevnitr koukni sem http://ankh.ic.cz/knihy.php?kniha=kravicka uplne dole
------
podobne sloky jako sou tam sou i tady http://ankh.ic.cz/fan.php?page=kdepakjemakravickafan

Naposledy upravil puczmeloun dne středa 14. březen 2007 1:10 , celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 09. březen 2007 17:43     Předmět: Citovat

Anebo se můžeš podívat, jak jsme si začali vymýšlet své vlastní sloky.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 12. březen 2007 9:54     Předmět: Citovat

Eště k tomu provedení. V Táboře se vobjevilo několikero výtisků a prohlíd sem je a nepřipadaly mi ňák zvlášť volepený nebo nekvalitní. Možná trošku moc hubený.
Neználek

PříspěvekZaslal: středa 14. březen 2007 20:48     Předmět: Citovat

Já jsem taky v HK na nádraží neměla problém Smile
Jen jsem tak zkusmo šla okolo, vidím Kraičku, zajdu dovnitř, že bych chtěla Kdepak je má kravička, pan prodavač se snažil zažertovat, že moje kravička je v krabici pod pultem, jestli ji teda chci, já řekla že chci...a je v pohodě, což jsem ale zjistila asi až po 5 minutách ve vlaku... Very Happy
puczmeloun [anonym]
Anonymní

PříspěvekZaslal: neděle 18. březen 2007 15:56     Předmět: Citovat

He he to se mi libi [no spis nelibi ale tak chci se podelit], zdroj stranky talpressu:
kód:
Terry Pratchett – KDEPAK JE MÁ KRAVIČKA?
UPOZORNĚNÍ!
VZHLEDEM K ČETNÝM VÝROBNÍM VADÁM JE PŘERUŠENA DODÁVKA TOHOTO TITULU.
Hledáme v současnosti jiného výrobce.

Asi opravdu nebylo vsechno v poradku...
Smrďa (anon)
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. březen 2007 12:03     Předmět: Citovat

puczmeloun [anonym] napsal:
He he to se mi libi [no spis nelibi ale tak chci se podelit], zdroj stranky talpressu:
kód:
Terry Pratchett – KDEPAK JE MÁ KRAVIČKA?
UPOZORNĚNÍ!
VZHLEDEM K ČETNÝM VÝROBNÍM VADÁM JE PŘERUŠENA DODÁVKA TOHOTO TITULU.
Hledáme v současnosti jiného výrobce.

Asi opravdu nebylo vsechno v poradku...

No, to teda nebylo. Ale zase na druhou stranu, mám všechno, co vyšlo u nás od Terryho a Kravička je první knížka, se kterou byly vůbec nějaký problémy (teda kromě vyprodání Smile). A protože v tomhle oboru, který se týká tisku a hlavně přípravy k tisku, celej život pracuju, vím co to je za makačku všechno uhlídat. Tímto přede všemi Talpressáky smekám a díky.
Jo, a Kravičku už mám. Sice ne dokonalou, ale kdo z nás je. A pokud vyjde znovu a už dokonalá, stejně si ji ještě jednou koupím. Pratchetta není nikdy dost.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. březen 2007 18:00     Předmět: Citovat

No pratchetta není...ale teda kravicky imho je, jedna bohate stačí Very Happy
Chlodva

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. březen 2007 20:56     Předmět: Citovat

Já měl taky výtisk s trpasliconu a byla naprosto v pohodě, stejně jako kámošova, který popadl hned první z kupičky tamtéž... Jestli to třeba nebylo tím, že po prvním vydání se na výrobce kladl velký tlak ze strany vydavatele, přeci jen svázat ručně knihu chvíli trvá a když se to honí, může to dopadnout všelijak...
Jinak Kravička mi přijde naprosto dokonalá, Jindra Rakvář mě málem zabil protržením bránice Very Happy Obrázky jsou přesně takový, jaký by se daly čekat od dětský knížky, ne? Moje sestra vždycky večer stojí uprostřed kuchyně a vykřikuje Kravičku nahlas, umí jí nazpaměť a opravdu dobře jí jde hroch Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Librarian

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. březen 2007 23:41     Předmět: Citovat

Já kraviček viděl docela dost ale nějak jsem váhal zda za takto tenkou knížku kterou ani neilustroval Kidby vypláznout dvě kilča....no teď lituju žej sem to neudělal už proto že mi přijde bez této knihy ta Zeměplocha neúplná asi to budu muset napravit Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: sobota 31. březen 2007 20:42     Předmět: Citovat

Laughing Tohle je taky skvělé - http://www.ie.lspace.org/books/wheres-my-cow/index.html
puczmeloun

PříspěvekZaslal: sobota 31. březen 2007 22:01     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Laughing Tohle je taky skvělé - http://www.ie.lspace.org/books/wheres-my-cow/index.html

Heej díky Very Happy Jak sis toho prosimte všim?
TheMole

PříspěvekZaslal: sobota 31. březen 2007 22:05     Předmět: Citovat

Very Happy Prostě si rád čtu na L-Space...
puczmeloun

PříspěvekZaslal: sobota 31. březen 2007 22:08     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Very Happy Prostě si rád čtu na L-Space...

Jo to kdyz nekdo umi dobre anglicky Very Happy Ale je skoda ze na tak velkem a obsahlem portalu maji tak neprehlednou strukturu a nikde zadny novinky nic podle ceho zistis co si jeste nevidel a tak...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.