Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Je Mrakoplaš bluesman?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

http://www.mrakoplas.cz/

Nejbližší termíny koncertů:

17. května 2014 Balbínova poetická hospůdka, Praha 2 Vinohrady, Balbínova 6
8. června 2014 Isarafest, Mladá Boleslav
21. června 2014 Potlach u Stráníků, Kalek v Krušných horách

Fotky z koncertů Mrakoplaše:

Koncert 9. 9. 2007 (Voronde) - Koncert 31. 5. 2008 (Voronde) - Koncert 12. 12. 2009 (Mágor) - Koncert 20. 2. 2010 a zároveň 24. sraz Discworld.cz (DORFL) - Koncert 17. 7. 2010 (DORFL)
Autor Zpráva
VeHaLi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 29. červen 2007 14:06     Předmět: Citovat

Hele, dneska skončila škola, takže budu mít víc volna, takže ty texty sepíšu. jen dočkej času, prosím. Very Happy
Jínak já jsem moc ráda, že se vám všem koncert líbil a snad nás bude příště ještě více. Však vás budu o termínech pečlivě informovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: neděle 01. červenec 2007 17:36     Předmět: Citovat

mnojo, holt si můj "tanec" okomentoval musel, véď Mr. Green ale bylo to fakticky dobrý, a bavila jsem se, ráda zajdu na další koncert.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VeHaLi

PříspěvekZaslal: středa 18. červenec 2007 13:08     Předmět: Citovat

Jelikož jsou prázdniny, upozorňuji na další koncert s velkým předstihem, takže 14.8. v Blues Sklepě v Liliové ulici 10 na Praze 1. Více informací o klubu www.bluessklep.cz. Já tam budu a předběžně účast potvrdili Voronde, Hadari, Rausek a Sargon. Takže další možnost ke srazíku.
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: středa 18. červenec 2007 13:09     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
Jelikož jsou prázdniny, upozorňuji na další koncert s velkým předstihem, takže 14.8. v Blues Sklepě v Liliové ulici 10 na Praze 1. Více informací o klubu www.bluessklep.cz. Já tam budu a předběžně účast potvrdili Voronde, Hadari, Rausek a Sargon. Takže další možnost ke srazíku.

v tudle dobu bych se měla nacházet někde v Háji.. ne fakt ta vesnice se jmenuje Háj - takže pokud tam nebudu, na tý chatě, takže bych se taky přidala...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VeHaLi

PříspěvekZaslal: sobota 04. srpen 2007 22:46     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:

Už se to blíží! Very Happy
Taky Silence potvrdila, že se přijéde podívat na koncert.
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pondělí 06. srpen 2007 16:50     Předmět: Citovat

no já asi nikam nepojedu, takže bych se zase s radkem a michalem stavila, jesli budou oni moct
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 06. srpen 2007 16:54     Předmět: Citovat

Super, ale klidně přijď i sama, když kluci nebudou moct Very Happy
Hadati

PříspěvekZaslal: pondělí 06. srpen 2007 17:56     Předmět: Citovat

Jo, já se umím kroutit stejně dobře jako oni.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: středa 08. srpen 2007 14:18     Předmět: Citovat

tak zatím to vypadá, že příjdeme >>depeche mode fans<< budou zase nejvíc řádit Smile

zatím, nevím to na sto procent, protože v sobotu je v bdně depeche mode party, tak se rozhodujeme zda nepojedeme tam. Protože jeto velký finanční vydání, ale jelikož tam skoro nikdo ze známých nejede, takže asi zůstaneme v praze a pak se vydáme na mrakoplaše...
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 20. srpen 2007 16:51     Předmět: Citovat

Od neděle za 14 dní, 9.září bude Mrakoplaš hrát v Balbínově poetické hospůdce, já půjdu určitě, doufám, že se ke mně někdo přidáte. Více na www.balbinka.cz
www.mrakoplas.cz
a nově vzniklé stránky fanclubu
http://mrakoplasband.sblog.cz
Hadati

PříspěvekZaslal: pondělí 20. srpen 2007 17:52     Předmět: Citovat

Neděle. Dočkám já se někdy pátečního či sobotního termínu? Nejspíš jo, ale pak nebudu určitě moci přijít.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 20. srpen 2007 17:53     Předmět: Citovat

Ale v Balbínce je to v pohodě, hraje se od osmi do nejpozději půl jedenácté, takže i vstávající lidi obvykle přežijou bez úhony. Very Happy Very Happy
Půjdete někdo na koncert toho 9.9.?
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. září 2007 9:34     Předmět: Citovat

nazdar, když jste mě tak upenlivě přemlouvali, tak bych se i stavila...ten den se možná budu vracet z chalupy, uvidim jak na tom budu s prachama,a le dlouho jsem nikde nebyla, tak bych ráda zašla...
Hadati

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. září 2007 9:43     Předmět: Citovat

Já nevím, jestli v neděli dorazím. Přátele dělají kolaudační párty a už jsem je dlouho neviděl, takže se tam chci stavit. Ale možná bych pak tam odtud odešel dřív anebo bych je zkusil přemluvit, ať jdou se mnou :-)
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. září 2007 9:50     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
Ale v Balbínce je to v pohodě, hraje se od osmi do nejpozději půl jedenácté, takže i vstávající lidi obvykle přežijou bez úhony. Very Happy Very Happy
Půjdete někdo na koncert toho 9.9.?

jo a jak ses mě ptala na tu depeche mode party, tak je to klub bordo na vinohradský, v praze a rozhodně v čechách Mr. Green
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
Strana 3 z 19

Přejdi na: