Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cimrmanologové na Discworld.cz
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elischka
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 15:29     Předmět: Cimrmanologové na Discworld.cz Citovat

Jelikož na srazu vyšlo najevo, že mnozí z nás sympatizují s českým velikánem Járou Cimrmanem, považovala jsem za vhodné založit toto téma. Zde se můžete podělit o své dojmy z her a o své nejoblíbenější hlášky. Zkrátka vše k Cimrmanovi - zde! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
puczmeloun

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 15:33     Předmět: Citovat

Já byl uz na dvou hrách, na záskoku a na Aktu...hmmm akorat ze uz sem to znal naspamet tolik ze uz sem si to zkoro neuzival ale teda sehnat lístky v brne to byla práce...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Elischka

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 15:36     Předmět: Citovat

Já jsem v DJC nikdy nebyla - všechny hry mám jen "odposlechnuté". Kromě Záskoku a Švestky, které jsem viděla na videu.
Maťas

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 15:39     Předmět: Citovat

já mám vsechny Cimrm. hezky uložené v počítači ale za tím sev vyděl jenom Svestku Laughing he he je super a taky sem rozkoukal blaník jo a este sem vydel vrazdu v Saloním Coupe
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elischka

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 15:43     Předmět: Citovat

Jo, Švestka je fajn... Jevištní sklerotikon. Wink Ta se musí vidět, jinak se to nedá pochopit. Já mám hrozně ráda Třídní knihu a Záskok. A Blaník. Very Happy
Mák

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 16:10     Předmět: Citovat

Se hlásim, mám všechno na dývkách, v mp3, na kazetách (do magnetofonu) asi 6 a Dlouhý, Široký a Krátkozraký mám na LP Cool

Byl jsem na Aktu, Švestce a Poslu z Liptákova. V DJC jako takovém jsem ale nebyl.

Celkově u mě vede asi Blaník, následovaný Třídní knihou a Severním pólem.
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 16:10     Předmět: Citovat

2Maťas: Máš v počítači videa nebo MP3? A jestli videa máš i Dobytí severního pólu výpravou vedenou Čechem Karlem Němcem a Dlouhý, Široký a Krátkozraký? Tyhle dvě mi chybějí ve sbírce (ono není složitý si ji pořídit, protože 10 her ze 14 se prodává jako komplet na DVD Smile )...

BTW: Osobně jsem byl akorát na Hospodě na mýtince, když kdysi byli u nás na Kladně...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
TheMole

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 17:15     Předmět: Citovat

Bohužel jsem nikdy na žádné hře nebyl, ale všechny mám na CD a kazetách a MILUJU je!moje nejoblíbenější jsou...asi všechny, ale nejvíc Záskok. Když Svěrák hraje Vavrocha, tak se válím smíchy po koberci...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Druss

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 17:41     Předmět: Citovat

K tomuto se nebudu vyjadřovat, protože kdybych měl zveřejnit můj názor na Svěráka.....hmm....jak to tak sleduju tak bych sraz nepřežil ve zdraví Wink
Noby

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 17:44     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Bohužel jsem nikdy na žádné hře nebyl, ale všechny mám na CD a kazetách a MILUJU je!moje nejoblíbenější jsou...asi všechny, ale nejvíc Záskok. Když Svěrák hraje Vavrocha, tak se válím smíchy po koberci...

Já Cimrmana znám hlavně ze starých desek od mamky...taky mám Šimka a Grossmana....to je taky sranda Very Happy
DORFL

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 20:50     Předmět: Citovat

Ach... velký Jára da Cimrman! Very Happy
Znám ho už takových patnáct let, protože doma máme několik desek, takže jsem je poslouchal od ranného dětství.
Citace sem snad raději nebudu psát žádné, protože jich je spousta a nerad bych na nějakou zapomněl. A nakonec by to dopadlo tak, že bych sem psal dlouhý úryvky nebo rovnou celé scénáře. Smile
Představení v divadle jsem přímo neviděl, ale mnoho jsem jich viděl alespoň v televizi (Záskok, Blaník, Dobytí severního pólu, Švestka, Akt, Hospoda na mýtince... ).
Jinak mám Cimrmany také na CD...
Rád mám všechny. Smile Ale nejvíce asi tedy Záskok, Blaník, Posel z Liptákova... a další. Wink

"Říkáš tam: Ó budoucím čase tótó... Promiňte... Říkáš tam o budoucím čase toto."
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 20:54     Předmět: Citovat

No jak to tak sledujem tak vela ludi tvrdi ze ma Cimrmanovky na pocitaci...
Hmm?
No ked sa nabuduce stretneme mohol by som vas poprosit o take male nahliadnutie (a naslednu vymenu za ciste cd) do cd na ktorych bude napalene zrovna tieto hry?
:0)
Trosku neohrabane ale aspon si davam pozor :0)
zavazadlo

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 20:56     Předmět: Citovat

Mno ja sem viděl několik her v divadle ale nejvic mě dostala hra o vzniku naší národní hymny - byl to teda pouze Smoljak a nekolik málo lidi ze společného divadla - takže nic oficialně společnýho s Cimrmanem ale genialní - obzlášť okupační a Rakousko - Uherská verze.
DORFL

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 21:06     Předmět: Citovat

Hymna aneb Urfidlovačka... O tom jsem slyšel, ale ještě neviděl...
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. březen 2007 7:04     Předmět: Citovat

A kdo z vás zná Cimrman jazzman ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Strana 1 z 14

Přejdi na: