Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

FINÁLE - MISS Zeměplocha
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Která dívka je tou pravou MISS Zeměplocha?
Angua
45%
 45%  [ 27 ]
Zuzanka
55%
 55%  [ 33 ]
Celkem hlasů : 60

Autor Zpráva
Sibyla Elániová

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červenec 2007 20:53     Předmět: Citovat

Mrakoplaška napsal:

pročpak? já jsem jí taky neměla ráda, v těžkém melodičnu, ale pak jsem si jí oblíbila, když jsem četla Zloděje času dostala se mi do ruky kniha Výtvarný umění... tkže od tý doby je zuzanka snad mojí nejoblíbenjší postavou. Příde mi ale, že s Anguou má hodně společnýho.

Já ani nevím, jak to vysvětlit... ona je v podstatě kladná, ale takovým - no tím její logickým způsobem. Pořád strašně kalkuluje, přijde mi paradoxně mnohem míň lidská než sám Smrť (kterýho žeru Twisted Evil )... a takový mi zrovna nesedí. Nemyslím si, že by jí v tomhle byla Angua podobná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noby

PříspěvekZaslal: pátek 13. červenec 2007 13:29     Předmět: Citovat

hmm...já nemám moc ráda ani Anguu ani Zuzanku Sad ...moje jedno značná miss Plocha je krásná Běta neboť se mi velmi podobá Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pátek 13. červenec 2007 13:37     Předmět: Citovat

Sibyla Elániová napsal:
Mrakoplaška napsal:

pročpak? já jsem jí taky neměla ráda, v těžkém melodičnu, ale pak jsem si jí oblíbila, když jsem četla Zloděje času dostala se mi do ruky kniha Výtvarný umění... tkže od tý doby je zuzanka snad mojí nejoblíbenjší postavou. Příde mi ale, že s Anguou má hodně společnýho.

Já ani nevím, jak to vysvětlit... ona je v podstatě kladná, ale takovým - no tím její logickým způsobem. Pořád strašně kalkuluje, přijde mi paradoxně mnohem míň lidská než sám Smrť (kterýho žeru Twisted Evil )... a takový mi zrovna nesedí. Nemyslím si, že by jí v tomhle byla Angua podobná.

no, a to je to co se me na ní právě líbí. Jo jasně, je to jen knižní postava, ale zitit, že tvůj nevlastní dědeček je Smrť, tak to s lidskou psychikou udělá hodně (no, a stejne si myslím, že v nitru tak chladná neni a nelidská neni... no uvidí se, jak se bude dál vyvíjet)... jo a jak vidíš takovou bábi zlopočasnou??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sibyla Elániová

PříspěvekZaslal: pátek 13. červenec 2007 13:44     Předmět: Citovat

Mrakoplaška napsal:

no, a to je to co se me na ní právě líbí. Jo jasně, je to jen knižní postava, ale zitit, že tvůj nevlastní dědeček je Smrť, tak to s lidskou psychikou udělá hodně (no, a stejne si myslím, že v nitru tak chladná neni a nelidská neni... no uvidí se, jak se bude dál vyvíjet)... jo a jak vidíš takovou bábi zlopočasnou??

Každá máme prostě jiný vkus, no Smile
Jak vidím Bábi? Občas mi pěkně pije krev a trochu jí přeju, aby si natloukla kokos, ale jinak je mi sympatická... Stařenku mám sice radši, ale bez Bábi by Stařenka nebyla ani z půlky taková, jako je teď Smile
Sargon

PříspěvekZaslal: pátek 13. červenec 2007 14:50     Předmět: Citovat

Mrakoplaška napsal:
... no uvidí se, jak se bude dál vyvíjet

Já myslim,že Zuzana už je vyvynutá dost a kdyby se vyvynulvovala dál,tak by vypadala jak Sybila Very Happy
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 13. červenec 2007 14:51     Předmět: Citovat

Sargon napsal:
Mrakoplaška napsal:

Já myslim,že Zuzana už je vyvynutá dost a kdyby se vyvynulvovala dál,tak by vypadala jak Sybila Very Happy

A nechci myslet kdyby se vyvinuovala až na anežku Very Happy pardon agnes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sargon

PříspěvekZaslal: pátek 13. červenec 2007 15:03     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Sargon napsal:
Mrakoplaška napsal:

A nechci myslet kdyby se vyvinuovala až na anežku Very Happy pardon agnes

Myslíš tu co si říká Perditaks???
Sibyla Elániová

PříspěvekZaslal: pátek 13. červenec 2007 15:29     Předmět: Citovat

Sargon napsal:
Mrakoplaška napsal:

Nevykládám si to osobně... Laughing
DRAGONN

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 13:39     Předmět: Zuzanka Citovat

Podle mně je nejlepší Zuzanka a navíc se mně docela líbí ta herečka co ji hraje v Otci Prasátek Embarassed Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 14:31     Předmět: Re: Zuzanka Citovat

DRAGONN napsal:
Podle mně je nejlepší Zuzanka a navíc se mně docela líbí ta herečka co ji hraje v Otci Prasátek Embarassed Very Happy

Když už jsme u toho... Mně také. Wink
effel

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 14:49     Předmět: Re: Zuzanka Citovat

DORFL napsal:
DRAGONN napsal:

Když už jsme u toho... Mně také. Wink

ty se radeji nevyjadruj Twisted Evil nejlepsi je stejne Sybila Elaniova Twisted Evil a vy panove nemate soudnost XD
Seqoy

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 15:10     Předmět: Citovat

effelko, souhlasim ! Ja take nejradeji Sibylu.

Mysleno charakterne:-) Jinak zeny pouszovat odmitam...ale takovej nejhezci chlap...hmm Twisted Evil

Naposledy upravil Seqoy dne neděle 09. prosinec 2007 16:09 , celkově upraveno 1 krát.
Hadati

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 15:27     Předmět: Citovat

Mně se vždy nejvíc líbila Angua. Když si představím, jak občas pobíhá nahá po Ankh-Morporku nahá a hledá nějaké oblečení, které by si mohla po proměně obléci, tak... no prostě zapracuje má živá přestavivost :-)
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 15:47     Předmět: Re: Zuzanka Citovat

effel napsal:
ty se radeji nevyjadruj Twisted Evil nejlepsi je stejne Sybila Elaniova Twisted Evil a vy panove nemate soudnost XD

Pozor, effel! Na Zuzanku mi nesahej! Ta její... kosa, to je něco! Ta holka to má prostě v kostech a to mi nikdo nikdy nevymluví. Very Happy Wink
Rausek

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 16:05     Předmět: Citovat

Souhlas s DORFLem Zuzka je prostě pěkná kost. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

Přejdi na: