Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Missak Zemeplochy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Missak Zemeplochy je...
Kapitan Karotka
13%
 13%  [ 9 ]
Sir Samuel Elanius
11%
 11%  [ 8 ]
Lord Vetinari
25%
 25%  [ 17 ]
Ymp y Cilin
1%
 1%  [ 1 ]
Silver
14%
 14%  [ 10 ]
Vlahos von Rosret
2%
 2%  [ 2 ]
Serzant Navazka
2%
 2%  [ 2 ]
pan Ca-Snac-Aj
10%
 10%  [ 7 ]
Igor (bratranec prastryce Igora)
7%
 7%  [ 5 ]
Noby Noblhoch
10%
 10%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 68

Autor Zpráva
Noby

PříspěvekZaslal: úterý 03. duben 2007 17:40     Předmět: Citovat

spoquito napsal:
citace:
No tak teda jestli je to pouze vzhledova anketa tak Igor - ty nejhezčí části v jednom těle SmileSmile

kdyz uz si nekteri vyzadali Nobyho, tak jsem predpoklada, ze se najde vic osob se zvrhlym vkusem Wink Igor je volba pro ty mene zvrhle ze zvrhlych Wink

CCC... Noby je náhodou zajímavý mladý muž Wink .......no ještě k těm cenám-představte si jak na podium přichází pro první místo Vetinari za ním Noby.... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sargon

PříspěvekZaslal: úterý 03. duben 2007 19:07     Předmět: Citovat

spoquito napsal:
nad Mrakoplasem jsem premyslela, chtela jsem, aby v hlasovani byly zastoupeny vsechny rasy, ael na to je tam malo kolonek, aby se tam vesli vsichni, co si myslim, ze by meli sanci. jinak, tohle neni missak sympatie, ale missak (VZHLED). Ne ze by na vnitrni krase nezalezelo, ale tady jde o vzhled Wink

btw, jestli vam panum tak zalezi na Mrakoplasovi, tak si ho tam dejte misto Navazky. o nej zas takovy zajem neni Cool

o tom, jak dostat Vetinariho na predavani jsem taky premyslela Very Happy skoncilo to zachvatem smichu Very Happy

Ale Mrakoplaš je svělej ve všech směrech.Škoda jen,že si ho nikdo nestihne pořádně prohlídnout
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DORFL
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 03. duben 2007 20:48     Předmět: Citovat

Já jsem hlasoval pro Vetinariho, ale rozhodoval jsem se podle sympatií, ne podle vzhledu. Takže kdyby byl jednou z variant Smrť... Very Happy Wink
Posouzení vzhledu ponechám ženskému osazenstvu fóra. Wink
Neználek

PříspěvekZaslal: úterý 03. duben 2007 21:12     Předmět: Citovat

Já jsem hlasovala pro Elánia-teď když už tolik nepije a nekouří, občas se oholí...má prostě krísma Very Happy
Knihovník Nev. Univerzity

PříspěvekZaslal: středa 04. duben 2007 20:19     Předmět: Citovat

Nevim, nevim , měli by to posoudit dámy, ale podle mě Silver.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Noby

PříspěvekZaslal: středa 04. duben 2007 20:31     Předmět: Citovat

Knihovník Nev. Univerzity napsal:
Nevim, nevim , měli by to posoudit dámy, ale podle mě Silver.

Fíha...mě se například vždycky líbil víc Noby ...Silver mi nějak není příjemnej...ale vlastně ani tady pro Silvera není moc hlasů .A to se pan Prattchet ještě v Umění na Ploše zmiňuje o tom jaký má Silver u fanynek úspěch...asi je to opravdu jiný kraj jiný vkus.V čechách jsme hold spíš na Nobyho.... Very Happy
spoquito

PříspěvekZaslal: čtvrtek 05. duben 2007 10:34     Předmět: Citovat

uprimne, kdyby tam nebyl Lord Vetinari, tak je Silver moje dalsi volba. V Umeni na Zemeplose vypada jeho lidska podoba tak trochu jako Sean Bean a to je opravdu CHLAP. Embarassed Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger MSN Messenger
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: sobota 07. duben 2007 15:14     Předmět: Citovat

tak já jsem hlasovala pro Sama Elánia - nevim proč, ale na někdterejch obrázcích se mi sakra líbí, víc než Mrakoplaš nebo Vetinari (ten mi mj. v Posledním hrdinovi děsně příde davida Gahana)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hrun

PříspěvekZaslal: sobota 07. duben 2007 15:26     Předmět: Citovat

mne sa paci SMRT, je v nom nieco ludske.... Cool
Noby

PříspěvekZaslal: sobota 07. duben 2007 15:30     Předmět: Citovat

Mrakoplaška napsal:
tak já jsem hlasovala pro Sama Elánia - nevim proč, ale na někdterejch obrázcích se mi sakra líbí, víc než Mrakoplaš nebo Vetinari (ten mi mj. v Posledním hrdinovi děsně příde davida Gahana)

Mě se v Posledním hrdinovi Vetinari(obrázek) moc nelíbí...no a Gahana má připomínat chováním nebo vzhledem? Wink
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: sobota 07. duben 2007 17:34     Předmět: Citovat

Noby napsal:
Mrakoplaška napsal:

Mě se v Posledním hrdinovi Vetinari(obrázek) moc nelíbí...no a Gahana má připomínat chováním nebo vzhledem? Wink

mě právě že jo, sice je tam asi jenom na dvou obrázcích, tak já mam na mysli ten, jak je na druhé stránce mrakoplaš... vzhledem, samo sebou... já nevím, jak se gahan chová Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Noby

PříspěvekZaslal: sobota 07. duben 2007 19:57     Předmět: Citovat

No mě se Vetinari líbil v Umění na Ploše,ale to je asi věc názoru Wink (pokud jde o Gahana tak já jsem do té doby než ses oněm zmínila ani nevěděla že existuje Very Happy )
Knihovník Nev. Univerzity

PříspěvekZaslal: sobota 07. duben 2007 21:30     Předmět: Citovat

Mě teda Vetinari jako missák moc nepřipadá....
Noby

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben 2007 16:15     Předmět: Citovat

Knihovník Nev. Univerzity napsal:
Mě teda Vetinari jako missák moc nepřipadá....

No jasně!!Noby je přece o tolik hezčí...... Very Happy
ZUZANKA

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben 2007 16:45     Předmět: ... Citovat

kam jste daly oči dámy?Surprised) Takej přeměněnej silver...toho by si přála potkat každá!Surprised)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

Přejdi na: