Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Divadlo
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kam za zeměplošským divadlem
Co:Mort - Prácheňský spolek http://www.prachenskascena.cz

Co:Sekáč dědeček - Divadlo D21 http://www.divadlod21.cz/

Co:My, svobodnej národ - Divadýlko na dlani http://www.divadylko-nadlani.cz/

Autor Zpráva
VeHaLi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 17. říjen 2006 11:27     Předmět: Divadlo Citovat

Napadlo mě, jestli není škoda, že taky v sekci divadlo není recenze na Maškarádu v Divadle v Dlouhé, protože by mě zajímalo, co si o tomto kuse myslí skalní "TPklubisté" Předpokládám, že jste někdo na premiéře byli (myslím, že jsem někde četla - možná na starých stránkách - že jste viděli Miloše Kopečného, takže jste byli na druhé premiéře?)

Naposledy upravil VeHaLi dne úterý 28. září 2010 20:28 , celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 17. říjen 2006 12:55     Předmět: Citovat

Recenze Maškarády brzy bude. Již je napsaná, jen musím projít korekcí. Má korektorka se však momentálně soustředí na důležitější věci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Duirin

PříspěvekZaslal: středa 18. říjen 2006 17:28     Předmět: Citovat

Ty možnosti jsou zcela zavádějící. Samozřejmě, že je lepší Smrťův step než Sardelliho zuby, ale celkově se mi víc líbila Maškaráda než Soudné sestry (ale těžko se porovnává). Kdo se v tom pak má vyznat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stařenka Oggová
bývalá Angua

PříspěvekZaslal: pátek 27. říjen 2006 21:26     Předmět: Citovat

Já myslím, že oboje bylo geniální.....když jim na Soudnejch sesrách začalo hořet křoví a nejdřív to čarodějky začaly hasit košťatama a nakonec přiběhl Táborský s minimaxem a začal""To jsem nevěděl, že mám dneska službu" tak celé divadlo umíralo smíchy. A na druhou stranu když v Maškarádě Enriko zapomínal text, Sardelli se v jednom kuse přeříkával a ty ksichty, co předváděl Waltr...to bylo neuvěřitelnýSmile Divadlo mam ráda, když baví i herve a tady bylo vidět, že si to užívají i oni....třeba při děkovačce nám ještě přidali jednu árii a Táborský si při klanění hrál pořád na baletku nebo štípal Bábi do zadku...myslim, že i facka letěla.....mno myslím, že se půjdu podívat minimálně ještě jednou:))))
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: sobota 28. říjen 2006 12:22     Předmět: Citovat

Viděl jsem akorát Soudný Sestry a líbilo se mi to, moje porovnání s Maškarádou ale dodat nemůžu Embarassed ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Elischka

PříspěvekZaslal: neděle 29. říjen 2006 8:35     Předmět: Citovat

Maškaráda je jeden z mých nejoblíbenějších díů, což mělo za důsledek, že jsem se na představení vždycky začala smát ještě před vyřčením vtipu Very Happy . Oproti tomu Soudné sestry jsou sice výborné v divadle, ale jako knihu je ani moc nemusím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rausek

PříspěvekZaslal: neděle 29. říjen 2006 10:38     Předmět: Citovat

Maškarádu jsem zatím neviděl Sad , takže nemůžu porovnávat, ale Soudný sestry byly sqjelý. Sice mi tam chybělo pár scén, ale zase naopak tam byly scény, který nebyly ve filmu a pár hlášek, který nebyly ani v knížce Very Happy .
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 30. říjen 2006 14:38     Předmět: Citovat

Angua napsal:
Já myslím, že oboje bylo geniální.....když jim na Soudnejch sesrách začalo hořet křoví a nejdřív to čarodějky začaly hasit košťatama a nakonec přiběhl Táborský s minimaxem a začal""To jsem nevěděl, že mám dneska službu" tak celé divadlo umíralo smíchy. A na druhou stranu když v Maškarádě Enriko zapomínal text, Sardelli se v jednom kuse přeříkával a ty ksichty, co předváděl Waltr...to bylo neuvěřitelnýSmile Divadlo mam ráda, když baví i herve a tady bylo vidět, že si to užívají i oni....třeba při děkovačce nám ještě přidali jednu árii a Táborský si při klanění hrál pořád na baletku nebo štípal Bábi do zadku...myslim, že i facka letěla.....mno myslím, že se půjdu podívat minimálně ještě jednou:))))

jé, na tomhle představení jsem byla taky Very Happy bylo to tuším mezi vánočními svátky 2004. Tak to jsem obdivovala, jak všichni zachovali klid. Hasičský dozor pak dostal strašnýho zprďáka. Mně se zase líbila hláška Stařenky: "Vodu, ale rychle..." A když přijíždí Tomjan do Lancre a čarodějky je navádějí na správnou cestu, Mirek Hanuš - Mášrecht - má pokaždé jiné hlášky. V Maškarádě se mi zase líbí, když Stařenka odhalí Waltra coby fantoma a u něj ve sklepě přehrává na piano jeho výtvory. Mihne se tam i motiv z Jesus Christ Superstar Very Happy
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 30. říjen 2006 14:40     Předmět: Citovat

A taky se mi v Maškarádě líbí, jak šéfová baletek honí tu baletku Máju, co má ty srandovní podvlíkačky a říká jí: "Májo, jestli si myslíš, že 70 kg je ideální váha pro baletku..." Very Happy
Elischka

PříspěvekZaslal: pondělí 30. říjen 2006 16:35     Předmět: Citovat

Mně se strašně líbil v Maškarádě ten matrixový souboj Very Happy
stařenka Oggová
bývalá Angua

PříspěvekZaslal: pondělí 30. říjen 2006 19:09     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
jé, na tomhle představení jsem byla taky Very Happy bylo to tuším mezi vánočními svátky 2004. Tak to jsem obdivovala, jak všichni zachovali klid. Hasičský dozor pak dostal strašnýho zprďáka. Mně se zase líbila hláška Stařenky: "Vodu, ale rychle..." A když přijíždí Tomjan do Lancre a čarodějky je navádějí na správnou cestu, Mirek Hanuš - Mášrecht - má pokaždé jiné hlášky. V Maškarádě se mi zase líbí, když Stařenka odhalí Waltra coby fantoma a u něj ve sklepě přehrává na piano jeho výtvory. Mihne se tam i motiv z Jesus Christ Superstar Very Happy

Kdyby jenom Superstar, ještě zahraje Fantoma a ještě něco...teď si nevybavuju... prostě všechna představení jsou super..tak bych to shrnula:)))
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 04. prosinec 2006 13:55     Předmět: Citovat

Paní Vicenová - ta co hraje Bábi, litovala, že v představení není ta scéna, jak hraje se Smrtěm o život holčičky a věnuje na to svůj čas.
Ossis

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 1:31     Předmět: Citovat

Viděl jsem jenom Soudné sestry a musím říct, že se mi líbily. Na Maškarádu se docela těším Twisted Evil .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MUDR

PříspěvekZaslal: úterý 02. leden 2007 19:23     Předmět: Citovat

Viděl jsem konečně obě představení, ale s jistotou nemůžu říct, které z nich se mi líbilo víc. Možná Soudné sestry, ne Maškaráda, ne Soudné sestry(takhle hádat bych se dokázal do nekonečna)
Nejraději mám z herců Tomáše Turka a Miroslava Táborského.
Chtěl bych se zeptat, stalo se u vás na představení, že když Valtr rozváží pití porouchal se mu vozík(ulomilo se kolečko) a on ho pak spravuje?
My jsme se s kamarádem nemohli dohodnout, jestli to tam má být nebo to byla náhoda a ten zbytek improvizace.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Letax

PříspěvekZaslal: úterý 02. leden 2007 20:56     Předmět: Citovat

MUDR napsal:
Viděl jsem konečně obě představení, ale s jistotou nemůžu říct, které z nich se mi líbilo víc. Možná Soudné sestry, ne Maškaráda, ne Soudné sestry(takhle hádat bych se dokázal do nekonečna)
Nejraději mám z herců Tomáše Turka a Miroslava Táborského.
Chtěl bych se zeptat, stalo se u vás na představení, že když Valtr rozváží pití porouchal se mu vozík(ulomilo se kolečko) a on ho pak spravuje?
My jsme se s kamarádem nemohli dohodnout, jestli to tam má být nebo to byla náhoda a ten zbytek improvizace.

Wow nebyl jsi náhodou na Maškárádě teďko 29 prosince? Já byl 29 (na Soudnejch sestrách někdy v říjnu- ty mi mimochodem přijdou mnohem lepší) a tam se to taky stalo. Ale myslel sem si že je to 100% improvizace.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Další
Strana 1 z 40

Přejdi na: