Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

KDE???
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kde (a kdy) nejčastěji Prattcheta čtete?
Ve škole/práci.
9%
 9%  [ 5 ]
V autobusu/metru/vlaku.
27%
 27%  [ 14 ]
Doma.
62%
 62%  [ 32 ]
Celkem hlasů : 51

Autor Zpráva
Knihovník Nev. Univerzity

PříspěvekZaslal: středa 11. duben 2007 21:54     Předmět: KDE??? Citovat

Takže konečně anketa roku! Nikdo jí sem zatim nedal a tak je to na mě!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 7:13     Předmět: Citovat

Wink Je to celkem jasné. V práci - NE, furt mě sem někdo leze a bylo by to jaksi blbé... V šalině - též ne, bo je furt narvaná a neměl bych z toho dostatečný požitek. Takže doma.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 10:06     Předmět: Citovat

Doma je to najlepšie. Vo vlaku je hluk a neda sa na čítanie sústrediť. A keď som náhodou v škole tak mám iné povinnosti Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Elischka

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 10:08     Předmět: Citovat

Pochopitelně doma. Ve škole obvykle dávám pozor a knížky nechci uválet, takže je do MHD neberu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mák

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 12:19     Předmět: Citovat

jak kdy, ale pokud mám počítat čtení v kuse, tak nejdelší úseky jsou cesty vlakem domů, jinak čtu skoro všude - doma, na koleji, v šalině, v posluchárně…
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VeHaLi

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 12:49     Předmět: Citovat

já si knížky balím do papírových nebo fóliových obalů, takže s nimi klidně cestuji. Jelikož denně cestuji až 3 hodiny, víc toho přečtu v dopravních prostředcích, než doma.
Voronde

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 12:58     Předmět: Citovat

Já cestuji tak kolem hodiny, takže čtu v MHD.Navíc to má tu výhodu, že se tam dají potkat spousty lidí s Pratchettem v ruce. Wink Obvykle si s nimi začnu povídat, a snad se mi ještě nestalo, že by někdo odmítl.
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 13:03     Předmět: Citovat

já čtu upa všude - ve škole, doma i v mhd. a dokonce i v hospodě, pokud je zrovna nuda.... proste, všude, no.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 13:24     Předmět: Citovat

A napadla mě pod-otázka: Kde si čítáte Posledního hrdinu? Taky jako já - ve sterilním prostředí, s chirurgickými rukavicemi a stránky obracíte pinzetou Wink?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mák

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 13:26     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
A napadla mě pod-otázka: Kde si čítáte Posledního hrdinu? Taky jako já - ve sterilním prostředí, s chirurgickými rukavicemi a stránky obracíte pinzetou Wink?

Toho si začnu číst, kdekoli bude po ruce můj notebook Smile
Voronde

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 13:26     Předmět: Citovat

Tak nějak Laughing . Mám celkem hrůzu z představy, že si zničím knížku za 1000,-. Wink
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 13:30     Předmět: Citovat

TheMole napsal:

toho mi půjčil můj kamarád, ktrý by měl se mnou přijít na sraz. No, jak se ke knize dostal on, tak prý nevydal ani 1 kč. já jsem jí četla doma na posteli a ve škole na lavici (a v noci se me pak zdál sen, že mi jí učitel zabavil - nebo to bylo umění na zeměploše?? každopádne to byl sen děs běs...)pak možná na psacím stolku a na bratrovo psacím stolku... kdybych obracela stránky pinzetou, tak tam nadělám ďůlky. A v hospode ještě, to z toho všichni žasli, fotili si smrtě a říkali, že Vetinari vypadá jako Dave Gahan.
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 15:37     Předmět: Citovat

Většinou doma, občas v buse a ve škole (když mám zrovna megapauzu typu zrušený přednášky/cvíka).
TheMole napsal:

No, tak zase takhle ne, ale do školy/busu si ho neberu Smile ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Knihovník Nev. Univerzity

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 15:45     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Já ho ještě nečtu.
Noby

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 16:23     Předmět: Citovat

Posledního hrdinu si čtu zatím hlavně v knihkupectví a pak ještě na počítači Wink ....stále čekám až si ji někdo pořídí a pak mi ji pujčí.... Cool jinak čtu všude..no vlastně ne všude Wink všude čte jen má ségra což dokazují i otisky zubů na vazbě Harryho Pottra šestky(neptejte se mě jak se to stalo...) Rolling Eyes
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

Přejdi na: