Obsah fra U Prokopnutho bubnu U Prokopnutho bubnu
Vae oblben hospoda nyn ji i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uivatelSeznam uivatel   Uivatelsk skupinyUivatelsk skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukrom zprvySoukrom zprvy   PihlenPihlen 

Trilogie pna prsten.
Jdi na strnku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Dal

Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Skldka Jindicha Moky
Zobrazit pedchoz tma :: Zobrazit nsledujc tma  

Je lep film, nebo kniha?
Kniha!
77%
 77%  [ 42 ]
Film, kniha je hor.
9%
 9%  [ 5 ]
Film, protoe sem knihu neet.
12%
 12%  [ 7 ]
Celkem hlas : 54

Autor Zprva
Knihovnk Nev. Univerzity

Zaloen: 13.3.2007
Pspvky: 296
Bydlit: Horouc peklo

PspvekZaslal: ter 17. duben 2007 16:21     Pedmt: Trilogie pna prsten. Citovat

etli ste knihu? Ne? No, urit ste vidli film.
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
Noby

Zaloen: 6.2.2007
Pspvky: 552
Bydlit: daleko za obzorem vnmn...

PspvekZaslal: ter 17. duben 2007 16:29     Pedmt: Re: Trilogie pna prsten. Citovat

Knihovnk Nev. Univerzity napsal:
etli ste knihu? Ne? No, urit ste vidli film.

Knihu jsem etla(no ne celou protoe jsem ji musela vrtit do knihovny Wink )...etl jsi hobita?
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
Maas

Zaloen: 8.10.2006
Pspvky: 301

PspvekZaslal: ter 17. duben 2007 16:45     Pedmt: Citovat

Ja se dostal asi do tretiny hobita ale pak sem zacal cist Zempllochu take pro m je lep film
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail
puczmeloun

Zaloen: 1.10.2006
Pspvky: 1284
Bydlit: Ankh-Brnn

PspvekZaslal: ter 17. duben 2007 16:55     Pedmt: Citovat

Myslm e hlasovn je jasn...ale je zase pravda ze dky filmu sem si knihu precetl...bez nej bych se k n asi dostal mnohem pozdeji...
Nvrat nahoru
Mk
len Klubu Terryho Pratchetta

Zaloen: 3.10.2006
Pspvky: 596
Bydlit: Te zrovna Brno

PspvekZaslal: ter 17. duben 2007 17:30     Pedmt: Citovat

No, je politicky nekorektn kat tomu trilogie.

etl a st budu, dostal jsem se k tomu pes film, byla to taky prvn kniha co jsem etl v originle (druh byla Silmarillion). Lep knihu neznm.
Nvrat nahoru
Rausek

Zaloen: 22.10.2006
Pspvky: 1525
Bydlit: Plze

PspvekZaslal: ter 17. duben 2007 17:52     Pedmt: Citovat

Sice jsem vidl prvn film, ale kniha jednoznan vede (a kdy taky ne? Very Happy ). Jinak myslm, e u jsem nkde psal, e Hobit, trilogie Pn prsten (nehodlm se tady s nikm hdat, prost budeme potat Hobita zvl᚝, ju?) a Silmarillion jsou nejlep knihy, kter jsem kdy etl a nic m nepesvd o opaku. Very Happy
Nvrat nahoru
Silence

Pspvky: 1722
Bydlit: Plze

PspvekZaslal: ter 17. duben 2007 18:35     Pedmt: Citovat

Zvolila jsem knihu, ale miluju oboj. tu Pna prsten kad rok a nikdy m nezklamal. Wink etla jsem vechny knky od Tolkiena a je fakt, e Silmarillion mi pi prvnm ten dal dost zabrat. Pod jsem se musela dvat, kdo je kdo. Podruh u to bylo bez problm. Wink
Zrovna 1.6. by mla vyjt nov kniha Hrinovy dti - http://www.argo.cz/detail.asp?id=132250
U se nemu dokat! Wink Very Happy
Nvrat nahoru
TheMole

Zaloen: 20.3.2007
Pspvky: 8545

PspvekZaslal: ter 17. duben 2007 19:03     Pedmt: Citovat

Kniha je samozejm lep, protoe film musel nutn bt prokrtan a lehce pozmnn, a nic ani neme nahradit kouzeln jazyk, kterm pan profesor pe...na ty msce, kdy jsem na gymplu Pna prsten poprv louskal (doporuila mi ho nae djepiska kter vedla koln knihovnu) vzpomnm jako na jedno z nejkrsnjch obdob mho ivota...PS: Wink Rauska nebudu pesvdovat o opaku, ale nejlep kniha kterou jsem j kdy etl je Gormenghast
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu
spoquito

Zaloen: 14.10.2006
Pspvky: 172
Bydlit: hanspaulske lady

PspvekZaslal: steda 18. duben 2007 9:36     Pedmt: Citovat

film sice knihu nadherne zvizualizuje, ale tim ti taky vezme prostor k dalsi imaginaci, a uzivani si knihy...ale je to uzasny film....kamaradky mi jednou k narozeninam udelali nonstop promitani vsech tri rozsirenych dilu....uzasne...trochu zdlouhave, rozhodilo mi to spaci rezim, ale takove filmy by se meli delat!

jinak knihy si cas od casu znova prectu, protoze jsou opravdu moc krasne...nehlede na to, ze si na tom cvicim anglictinu...

jinak nejlepsi kniha, kterou jsem ja kdy cetla je Tracyho tygr od Williama Saroyana
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu AOL Instant Messenger MSN Messenger
VeHaLi

Zaloen: 10.10.2006
Pspvky: 4495
Bydlit: Praha

PspvekZaslal: steda 18. duben 2007 11:23     Pedmt: Citovat

j jsem Tolkienovy knihy, vechny, tedy Hobita, trilogii, Silmarilion, Nedokonen pbhy, Pbhy z arovn zem, Tulka Rovera, etla daleko dv, ne byly filmy. Filmy m nadchly, ale jen jako bonbnek na i bez toho velmi vydaenm dortu. Bez film se obejdu, bez knih ne. K narozkm jsem dostala Kritici, netvoi a jin eseje a na Hrinovy dti se u taky moc tm. Jo, jet taky mm komiks Hobit v anglitin Very Happy
Nvrat nahoru
Max

Zaloen: 1.2.2007
Pspvky: 468
Bydlit: Bratislava, Levice

PspvekZaslal: steda 18. duben 2007 11:56     Pedmt: Citovat

Kniha je jednoznane lepia ale bez filmu by som sa k nej nedostal. ial film museli, ako to bva, poskracova, o je koda lebo sa prilo o pr dobrch ast (smr Sarumana na konci a tak).

Keby ete chceli sfilmova Silmarillion a Hobita.

Silmarillion, Hobit a Pn prsteov tvoria najprepracovanej a najdlh (od stvorenia sveta a po vek ud) prbeh ak som kedy tal.

Tolkien patr medzi mojich najobbenejch autorov.

Briti proste vedia psa vborn knihy.
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Zobrazit autorovy WWW strnky
Sargon

Zaloen: 30.10.2006
Pspvky: 4961

PspvekZaslal: steda 18. duben 2007 12:10     Pedmt: Citovat

Kniha je urit lep,i kdy sem j neet.Kniha je VDYCKY lep

Hobita mm audio

Pn prsten? Neni to nhodou to co parodoval Pratchett?
Nvrat nahoru
TheMole

Zaloen: 20.3.2007
Pspvky: 8545

PspvekZaslal: steda 18. duben 2007 12:19     Pedmt: Citovat

Very Happy No vida...a j jsem si vdycky myslel e Pratchett paroduje Fritze Leibera...
Nvrat nahoru
Elischka

Pspvky: 2874
Bydlit: Praha

PspvekZaslal: steda 18. duben 2007 14:31     Pedmt: Citovat

Myslm si, e kniha a film se ned moc srovnvat. Osobn znm oboj nazpam, ale nemohu ct, co je lep. Kad m svoje klady i zpory.
Nvrat nahoru
Noby

Zaloen: 6.2.2007
Pspvky: 552
Bydlit: daleko za obzorem vnmn...

PspvekZaslal: steda 18. duben 2007 14:55     Pedmt: Citovat

TheMole napsal:
Very Happy No vida...a j jsem si vdycky myslel e Pratchett paroduje Fritze Leibera...

Pratchett paroduje skoro vechno... Wink
Te se chystm pest si Silmarillion..vichni mi to stran doporuuj... Wink
Nvrat nahoru
Zobrazit pspvky z pedchozch:   
Pidat nov tma   Zaslat odpov    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Skldka Jindicha Moky asy uvdny v GMT + 2 hodiny
Jdi na strnku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Dal
Strana 1 z 6

Pejdi na:  
Nemete odeslat nov tma do tohoto fra.
Nemete odpovdat na tmata v tomto fru.
Nemete upravovat sv pspvky v tomto fru.
Nemete mazat sv pspvky v tomto fru.
Nemete hlasovat v tomto fru.