Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Povídková soutěž
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zúčastníte se týdle soutěže?
Jasně. Nesmim chybět.
13%
 13%  [ 5 ]
Né. Todle nejni pro mě.
36%
 36%  [ 13 ]
Eště nevim.
50%
 50%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben 2007 7:38     Předmět: Povídková soutěž Citovat

Na minulym srazu Hadati vyhrožoval soutěží vo nejlepčí Zeměplošskou povídku. A jelikoš by mě zajímalo jak by to mělo celý probíhat tak sem založil todle téma.

První moje dotazy :

1. datum vodevzdání
2. forma (digitální nebo na papíru)
3. případnej formát souboru (*.pdf, *.doc, *.odt nebo kdovíjakej eště)
4. rozsah (1, 2 nebo spousta stran)
5. maximální počet povídek na jednu vosobu
6. a samozřejmě ceny
Silence
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben 2007 9:28     Předmět: Citovat

Já musím přiznat, že jsem už o nějaké té povídce dost přemýšlela. Dokonce se už dostavil i nějaký nápad, ale obávám se, že tomu bude chybět něco velmi podstatného - mistrův inteligentní humor. Takže ještě nevím, jestli nakonec opravdu něco dokážu stvořit. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
majls

PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben 2007 10:49     Předmět: Re: Povídková soutěž Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:

1. datum vodevzdání
2. forma (digitální nebo na papíru)
3. případnej formát souboru (*.pdf, *.doc, *.odt nebo kdovíjakej eště)
4. rozsah (1, 2 nebo spousta stran)
5. maximální počet povídek na jednu vosobu
6. a samozřejmě ceny

1. - to si urci Hadati
2. - digitální. v nějakém "běžném" formátu. všechny co jsi jmenoval jsou v pohodě.
3. - proste povídka. takže tak max 60 normo stran. ale bral bych to spis jako doporučení.
4. počet povídek na osobu neomezený ale jak praví zkušenost z mnoha dalších podobných soutěží tak s rostoucím počtem od jednoho autora klesá kvalita.
6. no tohle je zase na Hadatim ale věřim že má v záloze určitě něco pěkného

tohle berte jen jako takové neoficiálni info. přesné informace uveřejníme na stránkách az se tahle soutěž oficiálně vyhlásí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben 2007 15:16     Předmět: Citovat

já jsem taky uvažovala, že něco napíšu, dokonce jsem si vypsala i přesnou kostru.(doslova) Ale pak jsem to vyhodila. Po pár řádkách psaní - totiž mám dojem, že dělám něco, do čeho mi nic není...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben 2007 17:58     Předmět: Citovat

Wink No, já se tentokrát zdržím stranou...můj hlavní problém je, že mi schází dlouhodobá trpělivost - po pár odstavcích bych to asi odložil a už se k tomu nevrátil... Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hadati

PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben 2007 20:59     Předmět: Citovat

Já napsal kdysi jednu povídku. Myslím, že je trochu zábavná, ale přece jen je vidět, že jsem to psal jako teenager. Možná, že ji dám na stránky až vyhlásím soutěž (Samozřejmě nesoutěžní povídka).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben 2007 21:28     Předmět: Citovat

Také jsem nad tím uvažoval a něco málo mě i napadlo a snad bych i dokázal napsat nějakou povídku z prostředí Zeměplochy, ale určitě by tomu chyběla jakákoli vtipnost, natož taková, která by se alespoň vzdáleně podobala té Pratchettově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben 2007 22:18     Předmět: Citovat

Ja jsem minulej rok psal parodii na trollí most...mozná ze ji jeste nekde mám Very Happy ale neco prímo ze zemeplosského prostredí ani náhodou...
Elischka

PříspěvekZaslal: úterý 24. duben 2007 10:42     Předmět: Citovat

Já se zcela jistě nezúčastním. Nejsem psavec od přírody. Smile
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: úterý 24. duben 2007 15:04     Předmět: Citovat

tak jak to tu zatím takto vidím, zajímalo by mě, kdo se asi přihlásí... já to zkusím zkusit, jestli se mi do tý doby povede něco vymyslet...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 24. duben 2007 15:10     Předmět: Citovat

Tak já už kupodivu něco mám. A možná to i zveřejnim.
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: úterý 24. duben 2007 15:16     Předmět: Citovat

já mam vlastně ty ochránce Všech a Všeho, ale musim to upravit a vpravit tam smrtě.. no uvidím... (ochránci - moje x let stará povídka o Životě, Moudrosti, Myšlence a Síle...)
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 24. duben 2007 17:48     Předmět: Citovat

Hlavní cena by měla být 2x lístky na Zeměplochacon + osobní foto s TP a Kantůrkem (ještě musím dojednat), takže si myslím, že to už stojí za to, vrhnout se do vymyšlení nějaké zeměplošské povídky.
Rausek

PříspěvekZaslal: úterý 24. duben 2007 18:07     Předmět: Citovat

Ještě štěstí, že nemam nejmenší šanci vyhrát, protože představa, jak se úplně rudej s idotskym výrazem na tváři fotim s Terrym a Kantůrkem, je pro mě skoro neúnosná. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
puczmeloun

PříspěvekZaslal: úterý 24. duben 2007 19:01     Předmět: Citovat

Rausek napsal:
Ještě štěstí, že nemam nejmenší šanci vyhrát, protože představa, jak se úplně rudej s idotskym výrazem na tváři fotim s Terrym a Kantůrkem, je pro mě skoro neúnosná. Very Happy

Spis rudej s idiotským výrazem a v ruce tuzku se snazím neco vypotit o zemeplose Very Happy to je věc nejmenší šance...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další
Strana 1 z 23

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.