Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Praha
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TheMole
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 11:54     Předmět: Praha Citovat

Přátelé,kamarádi,bratři a sestry! Prosím poraďte - kde v Praze se dají sehnat Zeměplochy v angličtině?příští středu tam jedu na školení,tak doufám že nám přes den udělají nějakou pauzu a já vyrazím nakupovat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DORFL

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 13:39     Předmět: Citovat

Něco mají v prodejně Neoluxoru v Knihkupectví Nový Smíchov (informace zde).
Nedávno jsem tam viděl některé zeměplochy, sérii o nomech a Johnnym, Dobrá znamení, všechny příběhy ze Zeměplochy, Vědu na Zeměploše...
Sargon

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 14:01     Předmět: Citovat

A hned pár kroků od Novýho Smíchova je Kanszberger,tam taky něco najdeš,a samozřejmně Krakatit
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 14:11     Předmět: Citovat

Kanzelsberger na Václavskym náměstí. Tam taky nějaký maji.
Elischka

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 14:20     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Kanzelsberger na Václavskym náměstí. Tam taky nějaký maji.
Lepší je ten dolní Kanzelsberger. Pokud tam tedy ještě je.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 14:59     Předmět: Citovat

Díky moc všem!A ještě bych to upřesnil - jde mi o ty pratchettovky, které v angličtině v Brně prostě NEJSOU...tj. Nanny Ogg´s Cookbook, Last Hero, Art Of Discworld, Unadulterated Cat...myslíte, že bych na ně v Praze v nějakém regálu narazil? Wink Nerad si objednávám zboží po internetu,takže jde fakt o to jestli je objevím v "kamenném obchodě"... Wink
DORFL

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 16:09     Předmět: Citovat

Sargon napsal:
A hned pár kroků od Novýho Smíchova je Kanszberger

Na to jsem úplně zapomněl... Tam toho mají docela dost... Před nějakým časem tam měli i Kdepak je má kravička?... V originále.

Posledního hrdinu v angličtině jsem viděl asi před měsícem v Neoluxoru na Václavském náměstí.
TheMole

PříspěvekZaslal: středa 30. květen 2007 17:56     Předmět: Citovat

Crying or Very sad tak nic...pauza sice byla,ale tak krátká,že nemělo cenu někam vyrážet...asi si někdy v sobotu udělám do Prahy výlet individuálně
effel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 3:07     Předmět: Citovat

The Mole Smile a co takhle skusit v Brne osobni objednavku u Barvice a Novotneho? Smile Ja tam delam praxi a brigadu, tak se ti muzu poptat Smile
ale v cestine je kucharka starenky Oggove beznadejne vyprodana a sehnat jde jedine v antikvariatech Smile jak je to v anglictine nevim Razz ja jsem zasadne v beletrii Smile

btw. uz zas jsi zmenil ikonku? Very Happy tahle je aspon dobra Very Happy Irons Arrow Embarassed *IN LOVE*
TheMole

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 7:30     Předmět: Citovat

effel napsal:
The Mole Smile a co takhle skusit v Brne osobni objednavku u Barvice a Novotneho? Smile Ja tam delam praxi a brigadu, tak se ti muzu poptat Smile
ale v cestine je kucharka starenky Oggove beznadejne vyprodana a sehnat jde jedine v antikvariatech Smile jak je to v anglictine nevim Razz ja jsem zasadne v beletrii Smile

btw. uz zas jsi zmenil ikonku? Very Happy tahle je aspon dobra Very Happy Irons Arrow Embarassed *IN LOVE*
Že bychom se někdy v tomto skvělém obchodu setkali?PS:a myslíš,že byses mohl poptat těch,kdo mají na starost anglickou literaturu v prvním patře, zda je možné zamluvit si ty knihy od Pratchetta,které tam v regálu vůbec nemívají?jde mi právě o tu Nanny Ogg´s Cookbook, Unadulterated Cat, Last Hero..za poslední tři roky jsem je u vás v tom anglickém regálu vůbec neviděl..jsou tam jen klasické Discworlds a Discworlds for younger readers (TAMAHER, WFM, HFOS), potom knihy o Johnnym, Good Omens,knihy o Nomech...
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 9:04     Předmět: Citovat

Popravdě, v Praze se v centru sežene Zeměplocha v originále prakticky v každém knihkupectví.

A pokud jde o objednání přes net a poslání, tak megabooks.cz (knížky možno vyzvednout i osobně ve Vyškově).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 10:19     Předmět: Citovat

effel napsal:
ale v cestine je kucharka starenky Oggove beznadejne vyprodana a sehnat jde jedine v antikvariatech Smile

Není. Například v Neoluxoru je ještě k mání. Smile

TheMole napsal:
PS:a myslíš,že byses mohl poptat...

Mám takový dojem, že effel je ženského pohlaví. Wink
effel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 11:44     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
effel napsal:

Že bychom se někdy v tomto skvělém obchodu setkali?PS:a myslíš,že byses mohl poptat těch,kdo mají na starost anglickou literaturu v prvním patře, zda je možné zamluvit si ty knihy od Pratchetta,které tam v regálu vůbec nemívají?jde mi právě o tu Nanny Ogg´s Cookbook, Unadulterated Cat, Last Hero..za poslední tři roky jsem je u vás v tom anglickém regálu vůbec neviděl..jsou tam jen klasické Discworlds a Discworlds for younger readers (TAMAHER, WFM, HFOS), potom knihy o Johnnym, Good Omens,knihy o Nomech...

samozrejme Smile
ja se ti martiny a jitky zeptam Smile vydzis to do pondelka? stejne tam budu muset jit dat vedet, jestli jsem udelala maturu Smile
effel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 11:47     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
effel napsal:
ale v cestine je kucharka starenky Oggove beznadejne vyprodana a sehnat jde jedine v antikvariatech Smile

Není. Například v Neoluxoru je ještě k mání. Smile

TheMole napsal:
PS:a myslíš,že byses mohl poptat...

Mám takový dojem, že effel je ženského pohlaví. Wink

mno hele, pokud jde o neoluxor tak tam nedelam...asi to nekde vysmelily...ale kazdopadne v zadne brnenskem knihkupectvi ji nesezens..muzes mi verit, barvic je nevyznamejsi brnenske knihkupectvi a ja se snazila kucharku objednavat uz pred rokem (protoze jsem si ji chtela sama koupit) a z nakladatelstvi doslo mile oznameni ze ji maji rozebranou a dotisk neplanuji...tot muj profesionalni nazor knihkupce...

a ano Smile jsem holka Smile
TheMole

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 13:00     Předmět: Citovat

effel napsal:
TheMole napsal:

samozrejme Smile
ja se ti martiny a jitky zeptam Smile vydzis to do pondelka? stejne tam budu muset jit dat vedet, jestli jsem udelala maturu Smile
To by bylo skvělý,díky moc!Možná si mě budou i pamatovat,já jsem ten cvok co tam minulé letní prázdniny každý týden přišel a odnesl si čtyři discworldy Laughing ...a teď momentálně jsem jim vykoupil všechny bondovky v angličtině. PS:jo,a soráč za mužské oslovení,ale když ta tvá ikonka... Embarassed
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.