Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

raritky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
puczmeloun

PříspěvekZaslal: čtvrtek 04. říjen 2007 13:57     Předmět: Citovat

HAL napsal:
Smrťův prsten mi na zakázku zrobili v jednom zlatnictví na Florenci asi za 8 stovek. Ergo neni to ani tak moje práce jako spíš Kidbyho, kterej to nakreslil a nějakýho šikovnýho zlatníka, kterej to uved do fyzický podoby. Vpodstatě jediný co jsem na tom udělal já bylo, že jsem si to překreslil do křivek v corelu. Šablony klidně pošlu, nebo někam uploaduju, pokud je teda ještě v tom bordelu na disku najdu.

Urcite to nekam uploaduj...sice nevím jestli to vubec nekdy v zivote pouziju ale bat aspon ten pocit ze mam navrh Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
effel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 04. říjen 2007 17:07     Předmět: Citovat

Novom napsal:
effel napsal:

ten prsten me tak nelaka...

ale ta figurka!!! Puczi prosim prosim, dej si to do vaty do nejake krabicky a nevytahuj... ale dobry boze dones to! (klidne dojdi i o hodinu pozdeji, je mi to sumak! ale dones ji.. Embarassed slint)
Ono to není zase tak dokonalé.. Obyčejný Vetinari sedící na malé židli. Wink

Vidis mou ikonku? Vetinari je best... Very Happy pochop to, idealni hrdina Twisted Evil pro takoveho cloveka jako jsem ja Very Happy predhonil i meho favorita Arsena Lupina, kazda nedokonalost je dokonala Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAL

PříspěvekZaslal: pátek 05. říjen 2007 1:44     Předmět: Citovat

Tak tady to je - komplet dokumentace k Smrťovu prstýnku

http://www.mp3s.asp2.cz/Other/Omega_ring/OmegaRingByHAL.zip
Maťas

PříspěvekZaslal: pátek 05. říjen 2007 14:20     Předmět: Citovat

Díky moc Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Novom
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 05. říjen 2007 15:07     Předmět: Citovat

effel napsal:
Vidis mou ikonku? Vetinari je best... Very Happy pochop to, idealni hrdina Twisted Evil pro takoveho cloveka jako jsem ja Very Happy predhonil i meho favorita Arsena Lupina, kazda nedokonalost je dokonala Wink

Mno uvidíme, co budeš říkat dnes večer, až se vrátíš. Jestli teda Pucz najde tu odvahu ho táhnout sebou a nechat na něj slintat Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 05. říjen 2007 20:10     Předmět: Citovat

Very Happy Mno, effel na něj slintala celý večer, až ho puczi musel schovat a předčasně odejít
effel

PříspěvekZaslal: pátek 05. říjen 2007 20:49     Předmět: Citovat

Novom napsal:
effel napsal:

Mno uvidíme, co budeš říkat dnes večer, až se vrátíš. Jestli teda Pucz najde tu odvahu ho táhnout sebou a nechat na něj slintat Cool

je uzasnej, je dokonalej....tohle proste musim mit i kdybych za tebou mela prijet a ty maturitni otazky ti natlouct do hlavy nasilim Wink

TheMole napsal:
Very Happy Mno, effel na něj slintala celý večer, až ho puczi musel schovat a předčasně odejít

Nahodou, mel docela odvahu mi ho strcit do ruky a dokonce ho nechat na stolecku abych na nej videla!
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 05. říjen 2007 23:18     Předmět: Citovat

Tak kdyz uz sem ho tam mel neslo ti ho nenastrcit pred nos...doma ho nikdo krome me neobdivuje a tak sem byl rád ze ho i nekdo jiný povazuje za dokonalého...

za prsten dík...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
effel

PříspěvekZaslal: neděle 07. říjen 2007 22:07     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Tak kdyz uz sem ho tam mel neslo ti ho nenastrcit pred nos...doma ho nikdo krome me neobdivuje a tak sem byl rád ze ho i nekdo jiný povazuje za dokonalého...

za prsten dík...

Ja ho povazuju za dokonaleho i v knihach jen tak mimochodem, ale ano...ta figurka je opravdu povedena.
Tim vic ji obdivuju, ze jsem kdysi s hlinou taky delala.
HAL

PříspěvekZaslal: neděle 14. říjen 2007 18:52     Předmět: Citovat

Ještě mě tak napadlo, sice to nebylo původně děláno se zeměplošským záměrem, ale i taková interpretace je nakonec možná.

Flaštička poslední záchrany Otto Schrecklicha:

materiál: trubičková pojistka, měděnej drátek, trocha cínu, libovolná věrohodná červená tekutina, řetízek
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 14. říjen 2007 19:26     Předmět: Citovat

Doporučuji hale založit české Discworld Emporium a začít prodávat ve velkém...zkus ještě pár dalších šperků a doplňku a budeš boháč Very Happy a nebo nabídni své služby právě do anglie Wink ta poslení záchrana je ale dobrej nápad Very Happy
effel

PříspěvekZaslal: neděle 14. říjen 2007 20:05     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Doporučuji hale založit české Discworld Emporium a začít prodávat ve velkém...zkus ještě pár dalších šperků a doplňku a budeš boháč Very Happy a nebo nabídni své služby právě do anglie Wink ta poslení záchrana je ale dobrej nápad Very Happy

waaauw! to je super Very Happy
HAL

PříspěvekZaslal: neděle 14. říjen 2007 21:37     Předmět: Citovat

2 puczmeloun: jsem rád že se líbí. Původně to vzniklo jako standartní generickej amulet pro World of Darkness, ale co zlatý český pracičky vyroběj, pro to dokážou zlatý český mozečky najít tisícero netušenejch použití.
S tou velkovýrobou by to nebyl špatnej nápad, pokud bych ovšem nevěděl, jak to pak dopadá. Švára kdysi vyráběl ve volnejch chvílích dřevěný hračky (takový skládačky) a dal si, aby šel s dobou, od bráchy udělat webový stránky, kde to nabízel. No a do měsíce se mu ozvala nějaká izraelská firma, že by měli zájem atd. Bohužel z nich nakonec vypadlo, že by jich chtěli asi sedmdesát tisíc, což si švára spočítal zhruba na 15 let práce ve dne v noci Laughing

Naposledy upravil HAL dne neděle 14. říjen 2007 22:43 , celkově upraveno 1 krát.
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 14. říjen 2007 21:51     Předmět: Citovat

HAL napsal:
Flaštička poslední záchrany Otto Schrecklicha

Tak to vůbec nevypadá špatně! Smile
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 14. říjen 2007 22:12     Předmět: Citovat

Tak nemyslím ze by treba discworld emporium nemelo kde vyrábet spís kdyz si mel u toho prstenu tak propracovaný pdfko tak prodat neco takovýho by nebylo spatný...a skoda ze ten tvuj kamarad si to nekde nedomluvil a nevyuzuil te nabídky...predstav si dkyby sehnal výrobní sílu a tem izraelcum to prodal by mel pak docela dobre vydeláno ne?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 3 z 10

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.