Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

raritky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Novom
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 16. říjen 2007 12:38     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Konec závislosti na Novomovi NMZM si to upácá sám s trollí přesností Very Happy Ale dobrý ten trol je peknej...nechces ho nekde zkusit vyfotit presenji? necím ostrejsím?

Hale tak ja sice nemam obe ruce levý ale ze bych si delal tu sklenicku poslední záchrany...no nevím ze bych to zvládl sám to pochybuju...
Mě je to úplně jedno, jen ať je nějaká konkurence, rozhodně se to moc povedlo a musím se přiznat, že malý figurky jsou pro mě taky úplně hrozný, protože se to špatně dělá.
Ostatně Puczi, ty jsi na mě přestal být jakkoliv závislý od té doby, co jsem ti předal listky do divadla co jsme byli v Praze Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
effel

PříspěvekZaslal: úterý 16. říjen 2007 13:40     Předmět: Citovat

Nenapadáměžádnýméno to je v podstatě stejny jako modurit ne?

Novome jeste porad touzim po tom Vetinarim Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 16. říjen 2007 13:55     Předmět: Citovat

Jako modurit to nejni. Modurit se musí buď upéct nebo uvařit, todle tvrdne na vzduchu samo.
Ten troll tvrdnul asi tejden a i druhej den se daly drobnosti eště poupravovat. Navíc se to po vytvrdnutí dá brousit (já sem vyrejval prstíky a nehtíky).

Jináč Novomovi konkurovat rozhodně nebudu. Kazikšeft nejsem. Jen sem to chtěl zkusit. Ale figurky do PA eště vyzkoušim. To by bylo, aby nebyly.
effel

PříspěvekZaslal: úterý 16. říjen 2007 14:35     Předmět: Citovat

Aha, ja s tim nepracovala uz cely leta....takze si to uz napamatuju...
bez urazky (tvuj troll je fakt skvelej), neodpustim si malinke popichnuti zaryte fanynky, ale troll aby konkuroval Vetinarimu? Twisted Evil
Elischka

PříspěvekZaslal: úterý 16. říjen 2007 14:51     Předmět: Citovat

effel napsal:
bez urazky (tvuj troll je fakt skvelej), neodpustim si malinke popichnuti zaryte fanynky, ale troll aby konkuroval Vetinarimu? Twisted Evil
Oba mají dokonale kamennou tvář. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: úterý 16. říjen 2007 14:53     Předmět: Citovat

Elischka napsal:
effel napsal:
Oba mají dokonale kamennou tvář. Wink

Ale zase kdyby si Vetinari s trollem uďáli berany berany duc, tak sázím majlant na trolla.
Wink
Elischka

PříspěvekZaslal: úterý 16. říjen 2007 14:56     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Ale zase kdyby si Vetinari s trollem uďáli berany berany duc, tak sázím majlant na trolla.
Wink
Jo, troll je vítěz na celé čáře. Wink

Tedy pro mne každopádně. Embarassed Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
effel

PříspěvekZaslal: úterý 16. říjen 2007 15:48     Předmět: Citovat

Elischka napsal:
TheMole napsal:
Wink
Jo, troll je vítěz na celé čáře. Wink

Tedy pro mne každopádně. Embarassed Wink

ovsem pochybuji, ze by Vetinari delal berany berany duc proti trollovi...takovou hloupost muze udelat leda noby Twisted Evil
puczmeloun

PříspěvekZaslal: úterý 16. říjen 2007 16:29     Předmět: Citovat

Novom napsal:
Mě je to úplně jedno, jen ať je nějaká konkurence, rozhodně se to moc povedlo a musím se přiznat, že malý figurky jsou pro mě taky úplně hrozný, protože se to špatně dělá.
Ostatně Puczi, ty jsi na mě přestal být jakkoliv závislý od té doby, co jsem ti předal listky do divadla co jsme byli v Praze Confused

A más jeste nejakou krome toho sásuly? Nebo si na dalsí zatím nemel cas? A s tou konkurencí no jak ríká effel at si delá nmzm trolly ale effel stále po tom vetinarim slintá Very Happy ty si asi nepochopil sosusloví trollí presnost (strom sem strom tam Very Happy )

Tak se domluvíme jeste jednou na sestry a závislost vytvoříme jeste jednou Very Happy ( Crying or Very sad )
Novom

PříspěvekZaslal: úterý 16. říjen 2007 17:20     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:

A más jeste nejakou krome toho sásuly? Nebo si na dalsí zatím nemel cas? A s tou konkurencí no jak ríká effel at si delá nmzm trolly ale effel stále po tom vetinarim slintá Very Happy ty si asi nepochopil sosusloví trollí presnost (strom sem strom tam Very Happy )

Tak se domluvíme jeste jednou na sestry a závislost vytvoříme jeste jednou Very Happy ( Crying or Very sad )
Vetinari je v pořadí... Stojí však před ním ještě Mrakoplaš a Zavazadlo a taky trochu moje maturitka Very Happy

Ohledně těch malých figurek, na nic jiného nebyl čas a ani náladu, protože se mi to moc nevede a přemýšlím, jak to udělat aby to vypadalo normálně a nebylo to moc pracný.

Sestry domlouvám, ale zatím zatím jen předběžně s kámošema z Bechyně a na prosinec, nevěděl by někdo, kdy je tam budou dávat?

nenapadáměžádnýméno napsal:
Jináč Novomovi konkurovat rozhodně nebudu. Kazikšeft nejsem. Jen sem to chtěl zkusit. Ale figurky do PA eště vyzkoušim. To by bylo, aby nebyly.
A klidně si konkuruj, budu za to rád Very Happy
puczmeloun

PříspěvekZaslal: středa 17. říjen 2007 15:41     Předmět: Citovat

Heh delat znovu mrakoplaše zavazadlo i vetinariho, nebude to pro tebe trosku stereotyp? Very Happy nebo hodlás udelat jiné pozice a výrazy? Very Happy vím jak sis stezoval na tech 12 (ci kolik) slonu

btw k tem soudnejm sestrám ani oni neví co budou celat v prosinci...predpokladam ze ses koukal tak akorat mozna se jich zeptat via email
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 29. říjen 2007 8:10     Předmět: Citovat

Tak sem vyzkoušel todle. Asi by to spíš patřilo do ikonek, ale nakonec sem to šoupnul semka. Uznávám, že to nejni nijak dokonalý, ale je to moje uplně první animace běhu.

Estli by měl někdo zájem, klidně si to může dát jako avatara.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 29. říjen 2007 8:14     Předmět: Citovat

A eště jedna taková blbinka...

Silence

PříspěvekZaslal: pondělí 29. říjen 2007 9:44     Předmět: Citovat

To je paráda! Fakt tě obdivuju! Je vůbec něco, co neumíš? Wink Very Happy
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 29. říjen 2007 9:49     Předmět: Citovat

Silence napsal:
Je vůbec něco, co neumíš? Wink Very Happy

Ale jo. Takovejch věcí by se našlo. Třeba kojení. Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 5 z 10

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.