Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Psi nebo kočky?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte radši psy nebo kočky?
Psy
36%
 36%  [ 33 ]
Kočky
38%
 38%  [ 35 ]
Oboje
16%
 16%  [ 15 ]
Jsem vegetarián
8%
 8%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 91

Autor Zpráva
TheMole
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: sobota 16. červen 2007 20:35     Předmět: Psi nebo kočky? Citovat

Very Happy když jsou tu témata o všem možném...tak co Vy a domácí zvířata? Já se přiznám, že mám radši kočky, protože jsou takové "vyčůranější" a hlavně si zachovávají nezávislý přístup...to pes, i když ho týden co týden seřežete, tak pořád vrtí chvostem a líže vám ruce..bohužel Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sargon

PříspěvekZaslal: sobota 16. červen 2007 20:38     Předmět: Citovat

Vim že mne za to Smrť vezme protekčně dřív,ale dal sem psy,jako Verence I
Noby

PříspěvekZaslal: sobota 16. červen 2007 20:38     Předmět: Citovat

ja mám jen chlípackého psa....kocura mít nemůžu bo babička má astma a kočka prostě do domu nesmí.Jinak mám ještě rybičky ale ty mi už myslím pochcípaly..... Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: sobota 16. červen 2007 20:41     Předmět: Citovat

Noby napsal:
Jinak mám ještě rybičky ale ty mi už myslím pochcípaly..... Cool
Twisted Evil zkoušela jsi krmit?
Sargon

PříspěvekZaslal: sobota 16. červen 2007 20:43     Předmět: Citovat

Nebo vodu,ta prej taky pomáhá.
Znám sposta lidí co tvrdí že má křečka v AKVÁRIU
Noby

PříspěvekZaslal: sobota 16. červen 2007 20:55     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Noby napsal:
Jinak mám ještě rybičky ale ty mi už myslím pochcípaly..... Cool
Twisted Evil zkoušela jsi krmit?

No páni!!!!!To musím vyzkoušet!!!.....já jim tam nechávám přírodní ekosistém-žerou se mezi sebou navzájem....teď už tam myslím zbyla jen jedna dominantní a sumci co se přemnožili a nikomu nechutnaj... Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VeHaLi

PříspěvekZaslal: sobota 16. červen 2007 20:56     Předmět: Citovat

Já mám ráda našeho pejska, kočku nenávidím, neb mi to přijde jako taková nedotažená domestikace, krmíte, krmíte a vděk a užitek veškerý žádný. Plete se pod nohy, dělá si z našeho domu záchod a odkládá koťata do baby-boxu. Zato náš pejsek se pod nohy neplete, chodí si pěkně na zahradě nebo na procházce, nesomruje, když člověk něco jí, a stará se o koťata naší kočky Kalamity. Píšu záměrně o našich zviřatech. Obecně nemám ráda zvířata v bytě, takže na návštěvách občas trpím. Vadí mi, když si vynucují pozornost. V tomto případě už je jedno, jakého druhu to zvíře je.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TheMole

PříspěvekZaslal: sobota 16. červen 2007 20:59     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
Já mám ráda našeho pejska, kočku nenávidím, neb mi to přijde jako taková nedotažená domestikace, krmíte, krmíte a vděk a užitek veškerý žádný.
Very Happy Právě proto kočky tak miluju..Jak jednou napsal Terry - "Psi pracují,loví,honí,hlídají. Kočky přišly na to, že úplně stačí nahlas příst a tvářit se spokojeně."
VeHaLi

PříspěvekZaslal: sobota 16. červen 2007 21:08     Předmět: Citovat

To teda nestačí, protože v takovém případě mám tendence nakopávat končky zdánlivě bezdůvodně. Ale on se důvod najde vždycky. A zatím jsem se taky vždycky udržela (abych nebyla obviněna z týrání zvířat Very Happy )
Knihovník Nev. Univerzity

PříspěvekZaslal: sobota 16. červen 2007 22:03     Předmět: Re: Psi nebo kočky? Citovat

TheMole napsal:
Very Happy když jsou tu témata o všem možném...tak co Vy a domácí zvířata? Já se přiznám, že mám radši kočky, protože jsou takové "vyčůranější" a hlavně si zachovávají nezávislý přístup...to pes, i když ho týden co týden seřežete, tak pořád vrtí chvostem a líže vám ruce..bohužel Sad
Psy sou k jídlu mnohem lepší! Cool (takže koukám, že málokdo tu byl ve skuteční čínské restauraci) A jinak mám radši psy, protože na kočky mám alergii.
Max

PříspěvekZaslal: neděle 17. červen 2007 0:23     Předmět: Citovat

Mačky mám radšej. Psy mi vadia. To sere kade chodí a je to na človeku totálne závislé (mačky by bez človeka prežili, psy nie).
Každá mačka je osobnosť (vystriedali sme dosť mačiek - v kuse ich prejde dake auto) ale pes je pes. Medzi dvoma nevidim rozdiel.

to VeHaLi: mačka sa nám nikdy v dome nevysrala, pes niekoľkokrát.

to TheMole: mačky prišli na to ako sa dá človek využiť vo svoj prospech. pes ťa vidí ako pána, mačka ako to veľké čudo čo mi dáva žrádlo

to Knihovník Nev. Univerzity: aj ja som bol na ne alergický ale som si na ne zvykol a už mi na ne alergia zmizla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 17. červen 2007 6:43     Předmět: Citovat

Rozhodně raději kočky. Souhlasím s tím, co tu napsali TheMole a Max... Nic proti psům, ale kočka je osobnost. Smile
TheMole

PříspěvekZaslal: neděle 17. červen 2007 9:20     Předmět: Citovat

Max napsal:
(mačky by bez človeka prežili, psy nie)
no,ty vesnické jo; ty přešlechtěné perské apod. ne
VeHaLi

PříspěvekZaslal: neděle 17. červen 2007 9:52     Předmět: Citovat

[quote="Max"]Mačky mám radšej. Psy mi vadia. To sere kade chodí a je to na človeku totálne závislé (mačky by bez človeka prežili, psy nie).
Každá mačka je osobnosť (vystriedali sme dosť mačiek - v kuse ich prejde dake auto) ale pes je pes. Medzi dvoma nevidim rozdiel.

to VeHaLi: mačka sa nám nikdy v dome nevysrala, pes niekoľkokrát.../quote]
Proto jsem psala o našem psovi a naší kočce, protože náš pejsek náš dům
nepoužil jako záchod nikdy, ani jako štěňátko, zato kočka tam nepozorovaně vnikne dost často. Když byly venku velké mrazy a my jsme je oba, tedy Šmudlu i Kalamitu vzaly do domu, dali jim tam bednu s pískem, chodil do bedny pes a po kočce jsme nacházeli dárečky v botách. Náš pes je voříšek velký asi po kolena a kočka je v podstatě taky vořech - jak se těm směskám říká u koček? O cizích zvířatech nic nevím, protože s nima nežiju.
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: neděle 17. červen 2007 10:20     Předmět: Citovat

Mam radsej psov...
Macky mi nevadia, ale to ze je niekto osobnost este neznamena ze s nim musis zit...
Radsej si o nom kazde rano precitaj nejake zvasty v bulvare...
To ze psi urobia raz za cas ako ja hovorim nejaku "hambu" podla mna neni az take hrozne...
On na to ten pes ma vzdicky nejaky dovod...
Napriklad dneska moji rodicia odisli skoro rano z domu, ja som spal a karamelove cukriky ostali len tak pohodene na stole...
No a nas pes ing. Certik tu ostal sam...
Chodil mi k postali a pistal, a nevedel pochopit preco je tu zase sam a preco som uz davno nevstal a neziedol nejake ranejky...
A tak sa rozhodol ze si tie karamelove cukriky otvory a par si s nich da...
Ved keby sme necheli aby si ich dal tak by sme ich isto nenechali len tak na stole...
:0)
Nas pes cert je super! Je to Lhasa Apso...
Tibetsky pes a to neznamena ze je to nejaky preslachteny Šicu ale ze je to pes s dlhimi zachuchlenimy chlpami ktory ma asi 20-40 cm do vysky a pol metra do dialky :0)
A ak si predstavite nejku tibetsku dedinu tak tam niekde v prachu ich lezi aspon desat a furt brese :0)
Proste super pes!
Uz sa mi o nom nechce rozpravat...
Na poziadanie zaslem fotku :0)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další
Strana 1 z 28

Přejdi na: