Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

E-Shop

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Btw eShop je na http://www.talpress.cz/shop/
Autor Zpráva
puczmeloun

PříspěvekZaslal: neděle 08. červenec 2007 17:00     Předmět: E-Shop Citovat

V souvislosti s nově otevřeným e-shopem bych se chtěl zeptat jaká je cena doručení... tj. kolik si k obědnávce připlatím za přepravu

také bych chtěl upozornit, že v sekci FAQ je jeste text ze šablony a v sekci reklamace nefunguje odkaz na reklamační řád...

přeji hodně uspechu s novým e-shopem, snad bude užitečný i mě

Naposledy upravil puczmeloun dne pondělí 09. červenec 2007 21:03 , celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nakladatel
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 09. červenec 2007 20:50     Předmět: Citovat

přeprava je: 20Kč při platbě převodem na účet nebo eBankou, dobírka plus 70 Kč. FAQ je zatím prázdná stránka, protože se žádné FAQ dosud nevyskytly - ale asi tam dáme dotaz na přepravu zboží Wink)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: úterý 10. červenec 2007 15:01     Předmět: Citovat

Možná byste ještě mohli připsat jakým druhem balíku se to posílá (předpokládám, že to lítá přes ČP) - myslím, že se od toho odvíjí to jak dlouho to pak může viset na poště, ne?

Jinak eshop je super, brzo ho nejspíš využiju Smile ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
VeHaLi

PříspěvekZaslal: úterý 10. červenec 2007 15:21     Předmět: Citovat

já už jsem Eshop využila a když vyplňuje závaznou objednávku, tak si tam všechno ohledně způsobu dodání a cen pěkně vyberete. Prima.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nakladatel

PříspěvekZaslal: úterý 10. červenec 2007 23:20     Předmět: Citovat

Martinez napsal:
Možná byste ještě mohli připsat jakým druhem balíku se to posílá (předpokládám, že to lítá přes ČP) - myslím, že se od toho odvíjí to jak dlouho to pak může viset na poště, ne?

Jinak eshop je super, brzo ho nejspíš využiju Smile ...

Předpoklad je správný, balíčky putují pomocí České pošty. První zásilky odejdou ve čtvrtek (v H-Agemu byla přes svátky dovolená). Talpress zase dovolenkuje od 16. do 24.7., takže nákupy doporučuji až po téhle dovolené. Pak to pojede samozřejmě naplno.
samajama

PříspěvekZaslal: středa 12. září 2007 18:41     Předmět: Známky Citovat

Já by sem měl dotaz, jestli nakladatelství Talpress bude mít ve své nabídce na eShopu i zeměplošské známky, které se začaly vydávat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nakladatel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. září 2007 10:41     Předmět: Re: Známky Citovat

samajama napsal:
Já by sem měl dotaz, jestli nakladatelství Talpress bude mít ve své nabídce na eShopu i zeměplošské známky, které se začaly vydávat?

Známky si lze objednat přes naši objednávkovou službu na www.krakatit.cz jen je potřeba vědět přesně, které Wink
Deezer

PříspěvekZaslal: pondělí 08. listopad 2010 22:13     Předmět: známky Citovat

Chtěla bych se zeptat, zda je někde přehled známek, které se dají objednat.Na Krakatitu jsem nenašla nikde o nich ani zmínku. Je tedy možnost si je objednat a kolik stojí a jaká je jejich dostupnost?
Díky
Cellindra

PříspěvekZaslal: úterý 09. listopad 2010 13:48     Předmět: Re: známky Citovat

Deezer napsal:
Chtěla bych se zeptat, zda je někde přehled známek, které se dají objednat.Na Krakatitu jsem nenašla nikde o nich ani zmínku. Je tedy možnost si je objednat a kolik stojí a jaká je jejich dostupnost?
Díky

Zeměplošské známky prodává Discworld Emporium: http://www.discworldemporium.com/catalog.php?category=2
(takže předpokládám, že Talpress to objednává taky od nich), tak se tam podívej a vyber si. Jsou tam i ceny.
Mám doma tenhle balíček: http://www.discworldemporium.com/catalog.php?item=698&catid=32 a je to náááádhera!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skříťa

PříspěvekZaslal: středa 27. duben 2011 17:46     Předmět: Citovat

Já taky již využil služby Talpress - eshop a mám sním pouze dobré zkušenosti a to i přes to ,že jsem začal číst knihy pana Pratchetta teprve nedávno.

Díky Talpress jsem o krok dřív u knih než v běžném knihkupectví !! Very Happy
nakladatel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 28. duben 2011 14:12     Předmět: Citovat

Radost je i na naší straně! Díky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.