Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Červený Trpaslík
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TheMole
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 10:59     Předmět: Červený Trpaslík Citovat

Vzhledem ke skutečnosti, že na diskusním fóru Červený Trpaslík ( http://www.cervenytrpaslik.nazory.cz/forum ) se nachází i téma Úžasná Zeměplocha, rozhodl jsem se recipročně založit na zdejším fóru téma Červený Trpaslík.
Neočekávám, že v tomto tématu budou trhány rekordy v počtu příspěvků, neboť předpokládám, že fanoušci Červeného Trpaslíka jsou jen někteří z nás, ale mohlo by se nám to hodit, až se zase budeme častovat urážkami z Trpaslíka a smažou nám to (viďte, Elischko a DORFLE? Wink

PS:Ale ale, jestlipak to nejsou staří známí, ta lidská havěť, prašiví slizouni, smradlavé zvratky, chodící žumpy hnusného odpadu! Twisted Evil

Naposledy upravil TheMole dne středa 19. prosinec 2012 17:29 , celkově upraveno 10 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 11:27     Předmět: Citovat

Výborně, TheMole! Slušnost vpřed! Very Happy Wink
Oni nám to tady mažou? Bídáci! Wink

Pamatuje si nás!
Elischka

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 11:45     Předmět: Citovat

Skvělý nápad, založit tohle vlákno! My s... s... s modrou žárovkou na poplach třeba přilákáme i někoho, kdo by rozšířil náš opravdu špičkový tým! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 12:11     Předmět: Citovat

Heh lol vsici koukaj na cervenýho trpaslíka...neznam nikoho kdo by ho nemel rád...a ty se bojís o pocet príspevku? Ha tady zachvílku bude nejvíc ze vsech Very Happy

btw ty nadávky jsou tady...a vsechny luxus ne? http://www.cervenytrpaslik.cz/index.php?id=nadavky&mnu=0
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 12:11     Předmět: Citovat

Ale jedno říct musím - navrhuji, aby další příspěvek pronesl ten, jehož mozek není menší než angrešt!
Elischka

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 12:13     Předmět: Citovat

Slyšela jsem někoho zakvokat: Proboha, vraťte mi mozek!
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 12:17     Předmět: Citovat

Elischka napsal:
Slyšela jsem někoho zakvokat: Proboha, vraťte mi mozek!

btw zrovna u téhle pasáže "slepice Lister" doporučuji pustit si DVD s dabingem a zároveň s českými titulky - obrovsky se tam liší překlad.
Hadati

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 13:03     Předmět: Citovat

Ti, co nejsou fanoušky Červeného trpaslíka, ať zvednou ruku. Půjdou hned po Medvídkovi Pú. Snad v nich bude alespoň tolik cti, že odmítnou pásku přes oči.
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 13:06     Předmět: Citovat

puczmeloun: "Heh lol vsici koukaj na cervenýho trpaslíka...neznam nikoho kdo by ho nemel rád...a ty se bojís o pocet príspevku? Ha tady zachvílku bude nejvíc ze vsech"
Prednedavnom som sa rozpraval s jednym neznamym dievcatom na jednom vecierku o RD a Tvrdila ze videla par dielou a ze jej to prislo strasne nudne...
(je sice pravda ze jej prisli nudny aj kobercove ktory boli jedina kniha od pratchetta ktoru citala ale nevadi :0))
Inak nepoznam nikoho komu by sa to nepacilo...
Teda ludom ktorych upodozrievam s RD negativizmu o tom ani radsej nehovorim aby som nenarusil moj svet v ktorom seci miluju red dwarfa!
:0)
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 13:30     Předmět: Citovat

S tím medvídkem pů, nemyslíš náhodou to moderní umění, jaký dneska koupíš v obchoďáku? Ze dřeva? Tvaru takovýho obrácenýho eL?

Neblázni red dwarf a nudnej? co to bylo za zenckou? jestli ji jeste nekdy potkás zkus na ni americkou verzi...jesi se zacne smat pak uz je konecná...bud je prazák american nebo blondýna...konec...
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 13:46     Předmět: Citovat

Jo, je na tom takovej provazovej motiv...smyčkový téma

Já zase znám celkem dost lidí, který Trpaslík moc neoslovil...no co, lidi jsou různí, mě zase neoslovil Dr.House nebo Kancl...
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 13:48     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
Ti, co nejsou fanoušky Červeného trpaslíka, ať zvednou ruku.

Já bych si teda tu ruku dovolil zvednout. Mr. Green Mimochodem, komu ta ruka upadla?
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 14:31     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Hadati napsal:
Ti, co nejsou fanoušky Červeného trpaslíka, ať zvednou ruku.

Já bych si teda tu ruku dovolil zvednout.

Bože můj, kdo stvořil takového ohavu? Je tohle snad produkt spojení ženy s pouštní krysou?
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 14:38     Předmět: Citovat

Já nevim třeba House je dle me nejlepsí seriál (kdyz nepocítám klasiku red dwarf simpsons atd) ale kancl je pro me nuda nuda nuda...

Ale NMZM nemá rádo RD? Ale copak...nekdo je sebevrah v kruhu sadistů?
Elischka

PříspěvekZaslal: pátek 31. srpen 2007 14:54     Předmět: Citovat

puczmeloun napsal:
Ale NMZM nemá rádo RD? Ale copak...nekdo je sebevrah v kruhu sadistů?
Jo. Říct ve vláknu Červený trpaslík, že nesleduji a nezajímá mě Červený trpaslík, je jasná sebevražda. Skoro jako jít v noci sám po Stínově. Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Další
Strana 1 z 30

Přejdi na: