Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Začátek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alvin

PříspěvekZaslal: pátek 26. září 2008 20:56     Předmět: Citovat

DoktorkaŠáhlá napsal:
Já jsem jednoho dne zašla do knihovny, asi půl hodiny jsem tam obcházela a pořád jsem nevěděla, co si mám vybrat, protože jsem to buď už četla nebo se mi to nějak nezdálo. Tak jsem zavřela oči, zašmátrala jsem rukou poslepu a vytáhla Pyramidy... A od tý doby je ze mě fanda Zeměplochy Very Happy

Šťastná to náhoda... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Manticore

PříspěvekZaslal: neděle 26. duben 2009 19:53     Předmět: Citovat

Já se k zeměploše dostala přes divadlo. Náhodou jsem zahlédla v televizi záznam soudných sester, úplně mě to uchvátilo, zůstala jsem sedět a bylo vyřešeno. Druhý den jsem naběhla do knihovny a vzala to popořadě od BK. Původně jsem si chtěla jen vybrat pár dílů, maximálně jednu sérii.... No, tohle předszevzetí mi moc dlouho nevydželo Smile a už mám za sebou dobrou polovinu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikolína
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. červen 2009 12:56     Předmět: začátek Citovat

[quote="Hadati"]Mrakoplaš: A jak si se na naše stránky dostal?

Já svoji první Zeměplochu četl v r. 1994. Byl to Mort. Zaujala mě jeho obálka v knihovně. Trochu jsem váhal, protože jsem měl pochybnosti, že ten zajímavý obal obsahuje i zajímavý text, ale v té době jsem četl tak dvacet knížek do měsíce, takže jsem si ji půjčil a od té doby jsem si to zamiloval.

Též, ta obálka Morta je nádherná. Zeměplochu jsem si neskutečně zamilovala v Dlouhé na Soudných sestrách a bác ho, chybí nám jen starší díly s Mrakoplašem. Vlastně mě na ten nápad přivedla máma, která Plochu též zbožnuje. Wink
Knize.Vladivoj
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. červen 2009 17:07     Předmět: Citovat

Na internátu cca v roce 2002 mi pučil spolubydlící Čarodějky na cestách, když jsem se ho ptal co to furt čte. A od té doby už to se mnou jelo z kopce. Very Happy Cca v roce 2004 jsem měl dočteno všechno co do té doby vyšlo kromě Posledního hrdiny a od tý doby se ze mě stal neúnavný inkvizitor chyb Smile
Delicius169

PříspěvekZaslal: sobota 01. srpen 2009 18:43     Předmět: Citovat

Já se k Zeměploše dostal skrze divadelní představení Soudné sestry,a protože se mi to zalíbilo,tak jsem si půjčil od tetinky knížky.....
schizak23

PříspěvekZaslal: středa 12. srpen 2009 20:45     Předmět: Citovat

ja se dostal k zemeplose pres tatu,kterej ji cte uz nakej ten rok a jednou mi pucil knizku Mali bohove... od ty doby sem Zemeplosskej maniak Twisted Evil
Zuzka

PříspěvekZaslal: pátek 04. září 2009 1:43     Předmět: Citovat

Mě sestra půjčila hned čtyři knížky, když jsem neměla nic jiného na práci. Přečetla jsem je během jednoho týdne. A pak už z toho byla těžká závislost.
Katk@

PříspěvekZaslal: pátek 04. září 2009 22:35     Předmět: Citovat

Myslím, že jsem právě dočetla nějaký díl Pottera a přehrabovala jsem se v poličce, kde Potteři jsou. Objevila jsem několik knih Terryho Pratchetta a ptala jsem se na ně mamky. Doporučila mi Čaroprávnost. když jsem ji dočetla, doporučila mi mamka Morta, pak možná Zloděje času... nejsem si jistá. Když došly knihy v poličce, mamka mi jich pár koupila. Chtěla jsem přečíst všechny jeho knihy! Pak jsem z neznámého důvodu na Pratchetta zapomněla..... Nedokážu to pochopit. Asi jsem na něj byla ještě moc malá. O loňských Vánocích jsem dostala dvě jeho knihy a zase jsem si ho zamilovala! A tentokrát ještě víc, protože už jsem byla starší! Teď chci zase přečíst všechny jeho knihy a tentokrát to vypadá nadějně, že by se mi to mohlo podařit. Od dočtení Zeměploch nejsem daleko, a proto se teď snažím číst něco jiného a Zeměplochu si trochu šetřit. Čtu Saturnina, ale není to ono... Také mám z knihovny Průvodce po zeměploše, ale to také není ono, chybí tam příběh a ty úžasné hlášky atd.... A tak jsem se dostala od začátku až do současnosi. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rubína

PříspěvekZaslal: sobota 05. září 2009 16:39     Předmět: Citovat

Mě jako malou fascinovala obálka Morta, konkrétně Smrť. Zde musím vysvětlit, že jsem jako malá z pohádek neznala strašidla a bubáky, protože moji drahou mamá tím rodiče nevědomky velmi děsili a nechtěla to samé opakovat u mě. Ten kostřivec mě prostě zajímal jako někdo nový, možný přítel. Nebála jsem se ho, protože jsem nevěděla, že bych se ho měla bát. Pár let jsem ho pozorovala a když mi bylo devět a dosáhla jsem na polici, tak jsem si Morta tajně přečetla a zamilovala.
Už nevím, jaká kniha následovala, ale do Zeměplochy mě zavedl Bledý jezdec. Embarassed Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Šlýžkal

PříspěvekZaslal: neděle 18. červenec 2010 21:32     Předmět: Citovat

mě k Zeměploše přivedli mí sourozenci kteří Zeměplochu četli.Jako první jsem před půl rokem přečetla Magický Prazdroj

Naposledy upravil Šlýžkal dne pondělí 29. listopad 2010 17:55 , celkově upraveno 1 krát.
effel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. červenec 2010 21:13     Předmět: Citovat

Ja se k Zemeplose dostala pres obalku Sekace, co meli vycumakovanou va Barvicovi Smile) Ty barevny obrazky me v tech deviti strasne tahly XD
Terry

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. červenec 2010 22:01     Předmět: Citovat

K Zeměploše... jednoduše, už od dětství si pamatuji jak máma skupovala všechny nové díly. Takže jí máme doma co si pamatuji. Very Happy
Paprsek

PříspěvekZaslal: pátek 23. červenec 2010 12:04     Předmět: Citovat

Já se k Zeměploše dostala přes Stopařova průvodce Galaxií. Jednak jsou v knihovně ve stejnym regálu, a jedna z mých kámošek (taky nositelka Ručníku) mi "vnutila" Barvu kouzel s tím, že jestli to nepřečtu tak mě upentagramuje Laughing No a tak nějak jsem u Plochy zůstala Very Happy
Eva Koščová

PříspěvekZaslal: sobota 24. červenec 2010 11:07     Předmět: Citovat

Já jsem se k Zeměploše dostala tak, že brácha měl čtyři knihy, když jsem si je přečetla, začla jsem se shánět po dalších. Nabyla jsem teď dojmem, že s těch co vyšly v Čechám mám všechny, ale mohu se mýlit, možná mi nějaká unikla. Ale doufám, že néé. Very Happy
Mám tyto knihy ze všech nejradši Very Happy Laughing
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 25. červenec 2010 17:58     Předmět: Citovat

Paprsek napsal:
Já se k Zeměploše dostala přes Stopařova průvodce Galaxií.

Dá se říci, že já jsem se dostal ke Stopařovu průvodci po Galaxii díky Zeměploše. Viz Barva kouzel. Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.