Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chat
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 447, 448, 449  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
effel

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 16:55     Předmět: Citovat

Astfglt napsal:
Ano, teď někdy, 10. září, ačkoliv zrovna včera večer jsem si konečně mohl dovolit uspořádat normální narozeninovou oslavu, takže ano, já jsem teprve čerstvý adolescent, zatímco ty jsi již dávno dospělá osůbka s životními zkušenostmi, které bych ještě nepochopil, odhadl jsem to dost přesně?Krruci

huch, ted uvazuju nad tim, jestli b se osoba jiz to patri nemela urazit...zni to totiz nadmiru zajimave XD

VeHali? Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Astfglt
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 17:31     Předmět: Citovat

To už je na ní. To byla jen má obvyklá odpověď jako reakce na otázky mého věku!! Nenávidím je
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Astfglt

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 17:38     Předmět: Citovat

PS: Přeji vše nejlepší k dnešnímu svátku Rolling Eyes
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 19:47     Předmět: Citovat

Děkuji za přání k svátku.
ad výše: Nevím, proč bych se měla urážet, on mě Astfglt zatím moc nezná, takže neví, že takhle já nepřemýšlím. A chápu, že mladému jinochovi právě toto už v životě předhazováno bylo, tudíž chápu i jeho preventivní obranný výkřik Very Happy leč nebyl potřeba Very Happy Nehledě že co se týče věku, co by měl říkat Maťas, Voronce, Nira, Knihovník a další, kterým se brány dospělosti teprve pozvolna noří na obzoru? Very Happy
effel

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 21:00     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
ad výše: Nevím, proč bych se měla urážet, on mě Astfglt zatím moc nezná, takže neví, že takhle já nepřemýšlím. A chápu, že mladému jinochovi právě toto už v životě předhazováno bylo, tudíž chápu i jeho preventivní obranný výkřik Very Happy leč nebyl potřeba Very Happy Nehledě že co se týče věku, co by měl říkat Maťas, Voronce, Nira, Knihovník a další, kterým se brány dospělosti teprve pozvolna noří na obzoru? Very Happy

coze? kolik je Voronde? Very Happy no ja taky tak neuvazuju, tak prave proto Smile
ja nejsem urazlivy typ, akorat by me zajimalo, jak na tohle reaguje jeho babicka XD
a kolikze teda komu je? by me to celkem zajimalo XD
Hadatiho, Silence, Moula a Pucze si tak jeste dovedu predstavit a nebo primo vim, ale u Voronde bych fakt nevedela
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 21:01     Předmět: Citovat

Dost se toho dozvíš v tématu Otázky na tělo. A taky v tématu Já mám dneška navoženiny. No a z těch výše jmenovaných jsem nejstarší.
effel

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 21:05     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
Dost se toho dozvíš v tématu Otázky na tělo. A taky v tématu Já mám dneška navoženiny. No a z těch výše jmenovaných jsem nejstarší.

VeHali a vis ze me to ani nijak neboli? Smile Ve chvili, kdy jsem zacala tykat Letti (a to bylo jao jit bosky pres zhave uhli) uz se s ruznym vekem na internetu vyporadavam lehce Smile a na ty temata se mrknu a v procinci do jednoho z nich pridam male info Twisted Evil
Astfglt

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 21:06     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:

No dobře, fajn, tak jsem poněkud věkově mladší než slečna/paní, jež již má povinnosti s pravidelnými servírovaními večeří po příchodu drahé polovičky. Ale to je to tentononc, krrrucinál hergot, tak důležité? Vždy se snažím komunikovat co nejracionálněji, nejkultivovaněji a co nejseriózněji. A nikdo proti mně nikdy nic nemá, dokud nezjistí, že mi je tolik a tolik. A protože lidé obvykle ví, jak se chovají typičtí kolíci v mém věku, tak se na mě hned začnou dívat s nadhledem typu "No jo, tebe ještě všechno čeká. Ty ještě teprve vše poznáš, včetně věcí, o kterých by jsi neměl ani tušení." To ze srdce duše nesnáším. Možná, že mi je jen 18, ale nenechám se odbývat jen kvůli tomu, že jsem o něco mladší!
effel

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 21:12     Předmět: Citovat

Astfglt napsal:
No dobře, fajn, tak jsem poněkud věkově mladší než slečna/paní, jež již má povinnosti s pravidelnými servírovaními večeří po příchodu drahé polovičky. Ale to je to tentononc, krrrucinál hergot, tak důležité? Vždy se snažím komunikovat co nejracionálněji, nejkultivovaněji a co nejseriózněji. A nikdo proti mně nikdy nic nemá, dokud nezjistí, že mi je tolik a tolik. A protože lidé obvykle ví, jak se chovají typičtí kolíci v mém věku, tak se na mě hned začnou dívat s nadhledem typu "No jo, tebe ještě všechno čeká. Ty ještě teprve vše poznáš, včetně věcí, o kterých by jsi neměl ani tušení." To ze srdce duše nesnáším. Možná, že mi je jen 18, ale nenechám se odbývat jen kvůli tomu, že jsem o něco mladší!

ale no tak Smile vzdyt se te VeHali zastala Smile a navic je tu jiste spousta lidi mladsich jak ty Smile

Akorat jednu vec ti reknu, sice mi bude dvacet teprve v prosinci, ale ani bys netusil jak najednou citim ten rozdil a priznam se, taky beru osmanctielete (a navic kluky) tak trosku jako lamy...protoze teprve prechazim mezi tzv. "dospelosti" a "mladickou ztrestenosti" Smile

Naprosto te chapu, ale ber to tak, ze 18, uz je NEJAKEJ vek Wink

edit: VeHali tak otazky na telo jsem nenasla, ale ohledne toho veku jsem zjistila, ze uz sem na to koukala Wink
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 21:19     Předmět: Citovat

Tak hele, já se Tě opravdu spíš zastala, právě proti takovým, kteří soudí jen podle věku, a ty "svoje zkušenosti" jsem se snažila zlehčit, protože na to sama moc nedám. A věz, že právě Maťas, kterému je 12, Voronde (16), Rausek (19) patří k mým nejoblíbenějším kamarádům na pokec tady! Z těch mladších. Pak ještě Silence a Hadati, ale ti mi jsou přecejen věkově blíž. Very Happy
Astfglt

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 21:20     Předmět: Citovat

Já sice pochopil, že její reakce na zjištění mého věku byla smířlivá a ne útočná, ale mě pokaždé hrozně vytáčí, když mě někdo prostě ihned zaškatulkovává k těm rozdováděným kolíkům, jež v těchto časech nejspíš zrovna potulují po hospodách.
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 21:22     Předmět: Citovat

Jéžiš, vždyť právě to nedělám a evidentně marně se Ti to snažím vysvětlit... Very Happy
Astfglt

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 21:23     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
Tak hele, já se Tě opravdu spíš zastala, právě proti takovým, kteří soudí jen podle věku, a ty "svoje zkušenosti" jsem se snažila zlehčit, protože na to sama moc nedám. A věz, že právě Maťas, kterému je 12, Voronde (16), Rausek (19) patří k mým nejoblíbenějším kamarádům na pokec tady! Z těch mladších. Pak ještě Silence a Hadati, ale ti mi jsou přecejen věkově blíž. Very Happy

Protože jsou asi ti nejbezpečnější. (Myšleno bez jakýchkoliv vedlejších narážek či úmyslů)

Naposledy upravil Astfglt dne pátek 11. leden 2008 19:32 , celkově upraveno 1 krát.
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 21:23     Předmět: Citovat

effel napsal:
[VeHali tak otazky na telo jsem nenasla, ale ohledne toho veku jsem zjistila, ze uz sem na to koukala Wink

A přitom jsou jen o trochu níž než to druhé téma, ve Skládce
effel

PříspěvekZaslal: pondělí 08. říjen 2007 21:24     Předmět: Citovat

ja si zahraju na damu a budu dle etikety mlcet a nevyjadrovat se Smile

VeHali ja bych teda Voronde typovala opravdu vic..ja myslela, ze je ji podle fotek pres dvacet Embarassed Twisted Evil
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 447, 448, 449  Další
Strana 1 z 449

Přejdi na: