Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ebooky - knihy v elektronické podobě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Knihu v elektronické podobě jsem
již četl a chtěl bych číst i v budoucnu
37%
 37%  [ 21 ]
nečetl, ale zvažuji, že bych v budoucnu takto knihy četl
10%
 10%  [ 6 ]
četl, ale tento způsob mě nenadchnul a tak zůstanu u papíru
39%
 39%  [ 22 ]
nečetl a nikdy ani tak knihy číst nebudu
12%
 12%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 56

Autor Zpráva
nakladatel
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 28. listopad 2008 20:15     Předmět: Citovat

Uvažuji, že bychom dvojknihy vydávali postupně dál, i s ilustracemi, připravujeme si to pomalu. Jednáme s agentem, Paulem Kidbym, distributorem..., čekáme na ohlasy fanoušků a knihkupců (díky). Šlo by skutečně o knihy zejména pro začínající se Zeměplochou, protože uvnitř by bylo opravené, doplněné, aktualizované, atd., prostě druhé vydání.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Siria
Anonymní

PříspěvekZaslal: neděle 18. říjen 2009 19:54     Předmět: Citovat

Tak co se mě týče, rozhodně upřednostňuju klasické papírové knihy. Z e-booků občas bolí oči. I když je fakt, že nejsou k zahození.
Faktem je, že, přiznám se, e-knihy stahuju, a to ve dvou případech. Za prvé, pokud mě kniha něčím zaujme, ať už anotací, názvem apod., případně je o ní hodně slyšet, ale nevím, jestli se z toho nakonec nevyklube škvár první třídy. Co se naší knihovny týče, tak jsem se ani nenamáhala zřídit průkazku, protože i ta moje je líp vybavená než ona. V tom případě knihu stáhnu a přečtu. Pokud se mi líbí, koupím si papírové vydání (jednak se líp čte a jednak tím chci poděkovat za dobře odvedenou práci autorovi, překladateli, vydavateli apod.). V případě, že se mi knížka nelíbí, smažu ji z disku a už se k ní nevracím. Ten druhý případ je, pokud se mi knížka líbí, ale jako na potvoru ji nemůžu nikde sehnat. V tom případě ji stáhnu do doby, než ji seženu. Toho je naštěstí minimum.
S Pratchettem to bylo stejné. Většina si to chválila, někomu se to nelíbilo. Já k tomu přistupovala s rezervou, protože mě odrazovala už jména postav, která mi přišla jako z dětské knížky. No, stáhla jsem první díl. Přečetla asi třetinu. Dnes už Prattchet na mém HD nezaclání. Místo toho se mi v knihovně usídlil už třetí dvojdíl Very Happy Mimochodem, parádní. K tomuhle autorovi jsem se dostala nedávno a rozhodně budu kupovat raději dvojdíly v pevné vazbě než paperbacky. Rozhodně za ně peněz nelituju.
nakladatel
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 20. říjen 2009 13:18     Předmět: Citovat

Děkuji za upřímnost a pochvalu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.