Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PC hry
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 107, 108, 109  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maťas

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. listopad 2007 20:56     Předmět: PC hry Citovat

Tak se pochlubte co hrajete za PC hry( přepokladám že nějake hrajete Smile ) , a na co se nejvice tesite?

Ja například teď hraju asi jen Wow ale nejvice se tesim az si zahraju Helgate:london,Zaklínače,Crysis,Overlorda a Setllery 6 , jo a ještě BioShock , na ten jsem málem zapomněl Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rausek
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. listopad 2007 21:37     Předmět: Citovat

Tak s WoWem jsem přestal a nehodlam se k němu vracet. Rád si zahraju jakoukoliv dobrou hru ať už adventuru (Broken Sword I,II, The Longest Journey, Dreamfall a Syberia), akční hru (GTA III, Vice City a San Andreas) nebo strategii (Heroes III a V, Warcraft III). Jinak na Zaklínače se taky těšim (i když to asi nerozchodim Sad ) a hodně mě zajímá, jak to dopadne se Spore.
Navíc se už hrozně dlouho chystam na Beyond Good and Evil. Sem zvědavej jestli si to vůbec někdy zahraju. Very Happy
Maťas

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. listopad 2007 21:50     Předmět: Citovat

Rausek napsal:
Tak s WoWem jsem přestal a nehodlam se k němu vracet. Rád si zahraju jakoukoliv dobrou hru ať už adventuru (Broken Sword I,II, The Longest Journey, Dreamfall a Syberia), akční hru (GTA III, Vice City a San Andreas) nebo strategii (Heroes III a V, Warcraft III). Jinak na Zaklínače se taky těšim (i když to asi nerozchodim Sad ) a hodně mě zajímá, jak to dopadne se Spore.
Navíc se už hrozně dlouho chystam na Beyond Good and Evil. Sem zvědavej jestli si to vůbec někdy zahraju. Very Happy

JJ maš pravdu na Spore jsem taky zvědavý, a s tím že Zaklínače nerozchodíš nejsi sám Very Happy ja nerozchodím zadnou hru z toho co jsem jmenoval az na Wow , pujdu to hrat k bratrancovi az budu na navsteve Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Rausek

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. listopad 2007 22:02     Předmět: Citovat

WoW už ne nikdy! Ještě že než se nainstaluje tak to trvá nejmíň dvě hodiny, to mě odrazuje.... Very Happy Jo mimochodem zapoměl jsem dodat že teď momentálně totálně ujíždim na ItG2 (nevim jestli se to počítá) Very Happy
Hadati

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. listopad 2007 22:30     Předmět: Citovat

Já mám k online hrám odpor. Před nedávnem jsem začal hrát Travian a už tak je to hrozné. Jinak na pc hry teď už nemám čas. Mám rozehraný Gothic III, ale několik měsíců jsem už na to ani nesáhl. Spíš uvažuji, že nainstaluji znovu Oblivion.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Novom

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 0:22     Předmět: Citovat

Nechápu co máte proti WoW, když je čas tak je to dobrá hra na odreagování.... nic se nesmí přehánět, ale občas si zahrát je super.
Hadati

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 0:26     Předmět: Citovat

Není čas. Jinak proti Wow nic nemám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
effel

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 1:07     Předmět: Citovat

Ja momentalne hraju Lionheart, Age of Empires III., rozehraného mám Gothica III. (ale jako Hadati jsem na to nejakou dobu nesahla a obvykle mam i u Lionheartu tydeni prodlevy na hodinku dve hry..), chystam se na Fallout I. a Icewind Dale I.a II.

Me oblibene hry jsou vsechny Gothic, BG, Diablo, AoE, Spellforce II. a The Sims II.

A uplne nejvic se tesim na dohrati Gothica III. (spis si ho setrim, s BG je to nej herni serie co jsem kdy hrala) a na vyse zmineneho Zaklinace, na ktereho se chystam uz od ohlaseni, ze vyjde jako hra Twisted Evil
A kdyz uz mam ten privesek z chystane luxusni edice Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 7:41     Předmět: Citovat

Teďkomc nehraju nic. Ale už několikrát sem si inštaloval Jagged Aliance 2 a 2,5 a nebo Stronghold Crusader.

A uplně naposledy to byla česká free 3D střílečka Řež
Estli se chcete vodreagovat, vřele doporučuju!

Upozornění! Vobsahuje sqělou a hodně chytlavou muziku!
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 8:13     Předmět: Citovat

Panzer General, Transport Tycoon, Pizza Tycoon, Discworld 1, Conflict Middle East Political Simulator, Warcraft 1
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 11:17     Předmět: Citovat

Momentálně nic, ostatní aktivity na PC mě vytěžují tak, že na hry už nemám chuť...

Jinak mám rád RPG - Baldur's Gate I, II a Shadows of Amn, Icewind Dale I a II (Black Isle jsou prostě frajeři Smile ), NeverWinter Nights (I, II jsem nehrál) co mi stále chybí dohrát je Vampire The Masquerade: Bloodlines - výborný trošku akčnější RPG na enginu s Half-Life 2... S ostatních ještě strategie - nainstalovaný mám Heroes of Might and Magic IV a Blitzkrieg (ten mám taky hodně rád - jedna z nejrealističtějších WWII strategií)... Ze stříleček jsem dohrál snad akorát oba Half-Life - jenom základy bez datadisků... Jo a Jagged Alliance 2 - výborná hra Smile ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 11:52     Předmět: Citovat

RPG od Black Isle taky miluju. oba Bladusrgaty i Icewindy mám odehrané několikrát a přidám ještě Planetscape Tormnet. NewerWInter jsem nehrála, vadí mi na tom, že už to není ta placatá krajina a kam kliknete, tam panáčci dojdou a žádné pohledy a náhledy se netočí. Z toho se mi totiž točí hlava a ztrácím orientaci. Je mi ovšem jasné, že to už si moc nových her nezahraju Sad
Pak taky ráda hraju tahovky, nejraději Disciples 2 a HoMaM 1-4
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 12:37     Předmět: Citovat

Raz za cas si zahrajem starwars battlefront (viete jake je super byt droideka? Laughing ) a hral som aj nfsu2 albo gtasa...
No ja na hry moc nejsom...
Len raz za cas mam take nutkanie!
:0)
Silence

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 12:55     Předmět: Citovat

Já nehraju nic. Už takhle mám tak málo času a od kamarádky vím, jak je nebezpečný si s hrama začínat. Ta už nic jinýho nedělá, než celý dny paří nějakou hru. Už si ani nečte! Shocked
Elischka

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad 2007 13:20     Předmět: Citovat

Já taky nic nehraju. Ale když jsem byla malá, hrávala jsem Age of Empires. Tu primitivní verzi pro méně inteligentní jedince. Embarassed
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 107, 108, 109  Další
Strana 1 z 109

Přejdi na: