Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tým stránek Discworld.cz
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 03. prosinec 2007 11:46     Předmět: Tým stránek Discworld.cz Citovat

Protože si stránky činí čím dál větší nároky na můj čas, rozhodl jsem se pokusit se vytvořit tým lidí, který by mi pomáhal s jejich provozem. Vyzývám proto všechny zdejší fanoušky, kteří mají čas a ochotu mi pomoci, aby se zde přihlásili. Jsem si jistý, že využiji každého, kdo se přihlásí. Beru také jakékoliv návrhy, jak byste mi dokázali se stránkami konkrétně pomoci.

Zde je seznam těch, co již se stránkami pomáhají:

Hadati - je autorem téměř všech textů na stránkách, zejména novinek
Miles - je webmaster, takže přes všechny ty technické věcičky
VeHaLi - provádí korekce textů
puczmeloun - upozorňuje na novinky o Zeměploše a TP
TheMole - stará se o aktualizaci Česko-anglického slovníku postav

Potřebujeme zejména další vyhledávače novinek, autory článků a novinek a korektory. Hodí se nám ale každá ruka, zejména, pokud se propojíme se zeměplošskou wikipedií, což máme prozatím v plánu.

Nejspíš bychom využili i někoho, kdo by mohl pomoci webmasterovi po technické stránce.

Ale neodmítnu žádné ochotné ruce. Myslím, že dokážu najít práci pro každého, kdo o ni bude stát. Nestyďte se proto svou pomoc nabídnout.

Také se zde vyjádřete, zda byste byli ochotní pomoci s organizací Zeměplochaconu, pokud se uskuteční.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Max

PříspěvekZaslal: pondělí 03. prosinec 2007 12:10     Předmět: Citovat

Môžte so mnou rátať Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Yzergin

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec 2007 9:08     Předmět: Citovat

no muzu pomoci, treba mazat SPAM Smile a s conem muzu taky, at uz s pripravou nebo pokud budete chtit tak pozadam lidi od DDR a zajistim DDRko jako doprovodnou akci (samozrejme muzu zajistit Singstar ale to nerikam moc nahlas Very Happy )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voronde

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec 2007 9:18     Předmět: Citovat

Pokud si pamatuju, tak už mi nějaká práce na conu byla svěřena (osudová chyba, to mi věřte Very Happy ) a snad jsem slíbila i nějaké vyhledávání novinek... Takže se pochopitelně hlásím Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Silence

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec 2007 10:23     Předmět: Citovat

Ráda pomůžu s conem - třeba přinést, odnést, uklidit apod. Takový ty nemyslící činnost bych zvládla. Wink
Seqoy

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec 2007 11:00     Předmět: Citovat

Noo, s cim presne potrebuje Majls pomoct ? Wink
Yzi: Co se tyce DDR a SingStar, tak to se ani trosku nehodi...nebo se mylim ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
majls

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec 2007 13:00     Předmět: Citovat

Seqoy napsal:
Noo, s cim presne potrebuje Majls pomoct ? Wink

podle me ani v nicem. jen mam hodne práce tak obcas musi Hadati chvilku(no možná vic chvilek) cekat nez mam cas na jeho nápady Smile.....a taky me obcas urgovat abych na to nezapomel Smile
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec 2007 14:16     Předmět: Citovat

Seqoy napsal:
Noo, s cim presne potrebuje Majls pomoct ? ;)
Yzi: Co se tyce DDR a SingStar, tak to se ani trosku nehodi...nebo se mylim ?

Máš pravdu, nehodí. O DDR tam opravdu nestojím.
Rausek

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec 2007 16:27     Předmět: Citovat

No mě už bylo taky řečeno, že to, že budu na conu pomáhat, je samozřejmost... Very Happy
Jinak ze strákama bych rád pomohl, i když absolutně netušim jak. Leda tak něco napsat, když budu mít čas a nápad...
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec 2007 17:42     Předmět: Citovat

No, abych se taky přihlásila o nějakou práci, bude-li mi někdo ochoten nějakou dát. Já jsem spíše ten typ přes jazyk český, takže psaní článků nebo korektury by nebyl problém. Popřípadě aj->čj překlady, ale netuším, bude-li to zapotřebí. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec 2007 18:07     Předmět: Citovat

Myriáda Netrefkoulová napsal:
No, abych se taky přihlásila o nějakou práci, bude-li mi někdo ochoten nějakou dát. Já jsem spíše ten typ přes jazyk český, takže psaní článků nebo korektury by nebyl problém. Popřípadě aj->čj překlady, ale netuším, bude-li to zapotřebí. 8)

Korektoři hoří nejvíc. Pokud jsi opravdu ochotná, poskytnu ti práva na čtení ještě nevidaných novinek a můžeš začít hned.
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec 2007 20:46     Předmět: Citovat

Jinak, beru v patrnost všechny nabídky a určitě využiji každého, takže se nebojte, že jsem na vás zapomněl. Jen bude nějakou dobu trvat, než využiji služeb každého z vás.
DORFL

PříspěvekZaslal: úterý 04. prosinec 2007 22:18     Předmět: Citovat

Také bych rád s něčím pomohl. Nedokážu si ale pořádně představit, co by to tak mohlo být... Smile
Klidně bych s něčím pomohl i na Trpasliconu, ale asi tam budu hlavně skákat s ikonografem a dělat dokumentaci. Ale docela bych se viděl v podobné činnosti jako Silence. Wink
Astfglt

PříspěvekZaslal: středa 05. prosinec 2007 0:00     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
Myriáda Netrefkoulová napsal:
No, abych se taky přihlásila o nějakou práci, bude-li mi někdo ochoten nějakou dát. Já jsem spíše ten typ přes jazyk český, takže psaní článků nebo korektury by nebyl problém. Popřípadě aj->čj překlady, ale netuším, bude-li to zapotřebí. Cool

Korektoři hoří nejvíc. Pokud jsi opravdu ochotná, poskytnu ti práva na čtení ještě nevidaných novinek a můžeš začít hned.

Pokud opravdu správně chápu pojem korektor, tedy jakýsi "úpravář správnosti textu", kde je třeba detailní znalost češtiny, tak se hlásím taktéž. Snad jsem pokaždé svými příspěvky prokázal, že znám a ovládám gramatiku, stejně jako (snad) i optimální slovní zásobu. Co se týče překladů, asi to nebude tak schůdné jako v případě slečny Myriády Netrefkoulové, ale není to, řekl bych, špatné. Mám i oficiálně složenou státnici z korektury textu, interpunkce a rychlostního psaní na výbornou. Zkrátka, budou-li mé služby zapotřebí, rád si na Zeměplochu udělám čas. Smile Snad jen nebude vadit, že jsem pouze čerstvý adolescent a tudíž ještě jaksi maturitu z ČJ nemám.
effel

PříspěvekZaslal: středa 05. prosinec 2007 0:19     Předmět: Citovat

No takze ja to reknu takhle, touhu pomoci mam, ale nemam na to cas a ani talent. Vzala jsem si na starosti par veci, ktere jsou pro me dulezite a navic jsem uplne leva na jazyky (at uz cizi, ci cesky a slovensky) takze se omlouvam, ze nepomuzu. Pri nejhorsim kdyztak na nejakem tom conu muzu pozametat Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Otázky ohledně fóra a stránek discworld.cz Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.