Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vánoce jsou tady!
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hoptam

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 20:47     Předmět: Vánoce jsou tady! Citovat

Napadlo mě, že bychom to tu mohli zaplavit takovou Vánoční atmosférou =)
Tak povídejte, máte rádi Vánoce? Jsou to pro vás svátky klidu a míru, nebo spíš stresu a shánění dárků? Jak je budete letos trávit? Vzpomínáte rádi to, když jste slavili Vánoce jako malí?
Povídejte, přehánějte xD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
effel

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 20:58     Předmět: Citovat

No Very Happy Pro me jsou vanoce symbolem odpocinku (minimalne 24. od 18:00 do 25. 18:00). Asi od dvanacti mam povinnost rozdavat darky z pod stromecku a vzdycky se mi libi, jak se mi na kresle zvysuje ta hromadka Smile

Jen musim poznamenat, ze jsem cim dal nespokojenejsi se zvysovanim cen knih a cehokoliv, nebot mi kvuli tomu darku ubyva Evil or Very Mad Kdo si dneska muze mimo svatky dovolit nejake knizky? Ja tedy ne :/
Seqoy
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 21:08     Předmět: Citovat

Noo, pro me jsou to tak do toho 22. svatky stresu, chaosu a hektickeho shaneni darku, pak do toho 24. to prechazi v "prace prace prace" nebot je potreba ozdobit stromek, uvarit tohle tamto, udelat bramborovy salat....a od 24. vecer je to krasny klid a pohoda a vetsinou i uzivani si darku (=kdyz jsem byla mala, tak jsem si pak celej vecer hrala s barbinama, co jsem dostala, loni jsem si kopirovala veci do noveho kompiku, ktery nam byl se sestrou nadelen...uvidime, co bude letos;))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 21:17     Předmět: Citovat

Mám rád (a těším se na) kapra a stromek Smile , dárky nějak neřeším - poslední dobou ani nákup - asi to budu ještě shánět 23.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 22:32     Předmět: Citovat

"Vánoce jsou tady!" ... A už aby byly zase pryč! Very Happy
Hadati

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 22:34     Předmět: Citovat

Vánoce mám rád, protože mamka nás vždy z kuchyně vyháněla, aby si všechno mohla v klidu udělat sama a pak si stěžovat, že jí nikdo nepomohl.

Teď je to i tím, že jsme se jako rodina rozprchli, takže vánoční svátky jsou dny, kdy se na pár dní sejdu s mamkou, bráchou (druhý tráví Vánoce s manželkou) a sestrou. A dost se na to těším.

Co se týče dárků, tak tenhle rok mě opustila představivost. Ty nejdůležitější dárky už mám, ale pořád mi chybí drobnosti pro mé kamarády.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silence

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 22:40     Předmět: Citovat

Já Vánoce pořád miluju jako malý děcko! Very Happy Včera se u nás peklo cukroví a ta vůně se ještě dneska všude vznáší. Krása! Dárky už taky mám, takže si to už jen užívám. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VeHaLi

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 23:27     Předmět: Citovat

Já mám Vánoce moc ráda, ráda pořizuju dárky, nevadí mi je shánět ani v davech, užívám si korzování po vánočních trzích, popíjíme tam svařák a medovinu a mlsáme trdla.
Každý rok peču spoustu cukroví, nejprve perníky, ty musí být se začátkem adventu navěšené na jehličnaté větvi, děláme taky perníkové chaloupky a stromečky. Pak peču asi 20 druhů cukroví, rekord mám z loňska 23 druhů, v této chvílimám už 13 druhů a ještě budu koulet asi 8 druhů nepečených a vánočku (pletu z 6 pramenů) Doma pálíme svíčky na adventním věnci, partnerovi kupuji k Mikuláši adventní kalendář (každý rok sháním nějaký bez Santa Clause, protože ten mi leze krkem), voní aromalampa, pijeme čaje u stotních her a tak.
Na Štedrý den jsem u rodičů, tradičně chodíme na hřbitov za babičkou a dědou, u hrobu si připijeme punčem (ten měj rád děda), babičce tam necháme cukroví a v povznesené náladě jdeme smažit kapra. Jelikož sestry jsou se svými partnery, jsem doma nejmladší, a tak rozděluji rodičům dárky. Po nadílce u nás jdeme k sestře, která bydlí hned vedle a ještě se necháme zaplavit nadšením jejích malých dětí. Na Boží hod přijedemůj partner, další sestra s manželem a tchýní a ještě se naděluje. Na Štěpána mám teprve nadílku se svým partnerem a během vánočních prázdnin navštěvujeme kamarády a rozdáváme a dostáváme další dárky a koukáme na pohádky a hrajeme nové hry, co nám donesl Ježíšek. Silvestra trávíme buˇs přáteli nebo s rodinu, o půlnoci si připíjíme se sousedy a sledujeme s nimi rachejtle, u čehož vypijeme další 2-3 láhve sektu. Na Nový rok jíme čočku a já už pomalu vymýšlím krajku na velikonoční kraslice... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hadati

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 23:41     Předmět: Citovat

Když už jsme u toho, na Vánočním srazu nechci vidět žádné dárky. Nejsem schopný jich sehnat tolik pro všechny a pitomosti odmítám kupovat! Dáme si místo toho vínko nebo tak něco.

A Vendy s Maťasem koupíme colu, když jim je těch 12 let.
Seqoy

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 23:47     Předmět: Citovat

VeHaLi, jo, sehnat adventni kalendar bez Santa Clause bylo fakt tezke, ale nakonec se mi to podarilo ! Wink
Hadati

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 23:53     Předmět: Citovat

Medvídek Pú je opravdu hezčí. Pověsil jsem si ho pod svého Smrtě, takže to vypadá, jako by mu dýchal na záda. No, Nový rok nepřežije ;-)
effel

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 23:55     Předmět: Citovat

Hadati napsal:

Vendy te zabije Very Happy

Moje mama kupovala adventni kalendare babickam, ktere lezeli s nasi babi na pokoji. Dneska jsem u babicky byla na navsteve a ty pani rikaly "jaka je ta pani Marticka hodna.."
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 09. prosinec 2007 23:56     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
Když už jsme u toho, na Vánočním srazu nechci vidět žádné dárky. Nejsem schopný jich sehnat tolik pro všechny a pitomosti odmítám kupovat! Dáme si místo toho vínko nebo tak něco.

A který sraz že je ten Vánoční? Ten 22. prosince?
Souhlasím s Hadatim, to by byla sebevražda. Smile

Možná že by si mohli toho vína alespoň cucnout, ne? Když jsou ty Vánoce! Very Happy
Hadati

PříspěvekZaslal: pondělí 10. prosinec 2007 0:43     Předmět: Citovat

21. 12. v pátek, protože se to hodí více lidem.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 10. prosinec 2007 8:04     Předmět: Citovat

Vánoce neslavim.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další
Strana 1 z 34

Přejdi na: