Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Internetový prehliadač
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Aký používate prehliadač?
Mozilla Firefox
63%
 63%  [ 36 ]
Opera
19%
 19%  [ 11 ]
Safari
1%
 1%  [ 1 ]
Internet Explorer
15%
 15%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 57

Autor Zpráva
Max

PříspěvekZaslal: středa 12. prosinec 2007 18:38     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Už jsem to sice psal do jednoho velmi ale opravdu velmi podobného tématu na těchto stránkách, které poté kamsi záhadně zmizelo, ale že jste to vy, tak to uvedu ještě jednou. Wink
Používám Internet Explorer, protože mi bohatě stačí. Pro mě je prohlížeč jako prohlížeč. Když to funguje... Smile
Prostě a jednoduše. Na operu nechodím a lišky mají vzteklinu... Very Happy Wink
Zmyzlo to lebo som založil tému znova kde v hlasovaní je aj IE a Hadatimu sa nechcelo presúvať všetky príspevky tak proste celú tému zmazal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 12. prosinec 2007 18:41     Předmět: Citovat

Max napsal:
Zmyzlo to lebo som založil tému znova kde v hlasovaní je aj IE a Hadatimu sa nechcelo presúvať všetky príspevky tak proste celú tému zmazal.

Já vím. Jen jsem si chtěl dloubnout. Very Happy Wink
Ale díky za informování. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max

PříspěvekZaslal: středa 12. prosinec 2007 18:47     Předmět: Citovat

Ale aj tak FF vedie...
Ľudia poznajú kvalitu Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: středa 12. prosinec 2007 20:07     Předmět: Citovat

Max napsal:
Ľudia poznajú kvalitu Cool

Obzvláště po vydatný masáží FF hypem ze všech stran Smile ...

Jenom bych chtěl podotknout, že nový produkty Microsoftu přišly s dost odlišným přístupem k uživateli - jak Windows Vista, tak Office 2007 tak i Inernet Explorer 7, Vista jsou prostě jiný než XP - v některejch věcech revoluční, bohužel to ale jde ruku v ruce s vyššíma nárokama, Office 2007 mají totálně překopaný rozhraní, ve kterým se prostě lidi zatím hůř orientujou - obijí používám a pro mě osobně je to spíš změna k lepšímu. A IE 7 jako první vlaštovka vypadá taky o dost jinak než předchozí verze - na tom imho trošku panda získává, páč ta v defaultu vypadá hodně jako IE 6, navíc takovou věcí jako taby uživatele hned od začátku taky nezatěžuje (chová se vlastně téměř úplně stejně jako IE 6) - to dost lidem předpokládám vyhovuje... Znám dost lidí, ktěří FF používají (nebo používali) a o Tabbed browsingu nikdy neslyšeli - přitom je to jedna z věcí, který hardcore pandisti vyzdvihujou (většinou stylem, že to jejich oblíbený prohlížeč měl první, což není pravda, že)... Prostě si myslím, že Firefox není takovej zázrak za jakej se vydává - to si ostatně nemyslím ani o Opeře, ani o IE7 - záleží spíš na tom, co se komu líbí...

A IE7 má imho podporu webovejch standardů dost slušnou - weby na něm fungují pěkně - tj. stejně jako v Opeře nebo FF...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Max

PříspěvekZaslal: středa 12. prosinec 2007 21:35     Předmět: Citovat

IE7 používa len časť používateľov IE. Dosť ich ide stále na IE6 a ten je ešte na tom dosť zle. IE7 som neskúšal a ani nehodlám ho zatiaľ inštalovať. Ale stále je pravda, že s IE7 mali prísť už dávnejšie.

Čo sa týka Visty tak na toto veľa ľudí zabudlo, koľko Macrosoft nasľuboval a bolo z toho guľové http://www.pcmagazin.cz/windows-vista/concept.html

A nový prístup Macrosoftu? Že je toľko distribúcii tej ich Visty, že sa v tom normálny človek nevyzná? A že to ich vychvaľované Aero je až vo vyššej verzií ktorá je už pekne drahá? Kopa otravných vecí kôli bezpečnosti, ktoré len používanie znepríjemňujú?Tak to áno. Rolling Eyes

Microsoft prináša to čo si písal ale tie nároky sú možno až dosť prehnané. A dosť z tých vecí je inde už celú večnosť inde. Toto vraj celú dobu robili? Za ten čas to už malo byť vyladené niekoľkokrát. A keby ukázali zdrojáky potom by sa videlo ako na tom robili a koľko kopírovali.

A vkus? Vista sa mi vôbec nepáči (aj keď ani XP nieje najkrajšie, ale je znesiteľnejšie).

Je pravda, že ide pri Opere a FF len o vkus(mne aj tak FF vyhovuje hlavne pluginmi) ale IE sa ich snaží stále len dohnať.
VeHaLi

PříspěvekZaslal: středa 12. prosinec 2007 23:27     Předmět: Citovat

Já používám IE, ale mám i FF. Jen jsem na ten IE nějak víc zvyklá. Ale jsou to pro mě jen slova, nevím, v čem by měl být rozdíl. Takže budu klidně používat i Křemílka a Vochomůrku, když mi to zobrazí tyhle stránky Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
effel

PříspěvekZaslal: středa 12. prosinec 2007 23:53     Předmět: Citovat

to neni fer, ze nemuzu hlasovat dvakrat Crying or Very sad
ve windovs pouzivam firefox (miluju svou listicku) a na macu safari
tuvok07

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec 2007 0:14     Předmět: Citovat

Opera. Firefox, IE sem tam kvůli některým shitským stránkám dělaným debily.
Novom

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec 2007 0:19     Předmět: Citovat

Opera se mi zdá nepřehledná, IE zpomalený, zabržděný a pro polointelilgenty, Safari radši neznám... Moje volba je tedy Mozilla Firefox. Jsem s ní naprosto spokojen a má i příjemný vzhled
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tuvok07

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec 2007 0:21     Předmět: Citovat

Opera nepřehledná? No jak pro koho.... Je pravda, že to se jí vytýká dost, že to trvá než se člověk zorientuje úplně.
puczmeloun

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec 2007 0:43     Předmět: Citovat

Ano je nepřehledná...má příliš vychytávek které člověk nemuže oddělat....to není jak dobrovolnost instalací jako ve firefoxu (nebo v mirandě...jen pro porovnání) nekde sem taky četl proč je tak populární opera mini v mobilech....je jednoduchá, rychlá a spolehlivá...tak proč proboha opera neudělá nejako operu minimaxi? předpokládám že díky pomalosti firefoxu (ano i kdyz je to skoro rouhačské videl sem grafy a tabulky) bych na operu přešel...takto zustavam s firefoxem se kterým si muzu dela t co chci a sem spokojen....i když sem operu jednu dobu nainstalovanou mel...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tuvok07

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec 2007 1:02     Předmět: Citovat

Ve velkém množství funkcí problém nevidím. Kdo je nechce ať si je nepoužívá. Navíc u FF mě docela štve jeho systém stahování - nejde navázat, je to takový nepohodlnější - někdy je jednoduchost nevýhodou. Osobně mezi oběma prohlížeči vidím jediný rozdíl - do FF se rvou pluginy, do Opery ne.
effel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec 2007 12:00     Předmět: Citovat

tuvok07 napsal:
Opera nepřehledná? No jak pro koho.... Je pravda, že to se jí vytýká dost, že to trvá než se člověk zorientuje úplně.

treba nez jsem se zorientovala, tak jsem to driv vzdala...
poslys tuvoku, nejses ty nekde admin, nebo nevysytujes se na lapiduchu ci lopuchu?

novom safari je celkem v pohode, takovej druhej lisak Very Happy akorat ma jinou image .D
Max

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec 2007 12:22     Předmět: Citovat

tuvok07 napsal:
Navíc u FF mě docela štve jeho systém stahování - nejde navázat, je to takový nepohodlnější - někdy je jednoduchost nevýhodou. Osobně mezi oběma prohlížeči vidím jediný rozdíl - do FF se rvou pluginy, do Opery ne.
Na to sťahovanie je plugin a potom to ide úplne v pohode. A práve tie pluginy u mňa vyhrávajú. Mám rád keď si môžem prispôsobiť podľa mojich predstáv.
puczmeloun napsal:
...že díky pomalosti firefoxu (ano i kdyz je to skoro rouhačské videl sem grafy a tabulky)...
FF 3.0 má byť rýchlejší a oveľa lepší, takže treba vydržať Wink
tuvok07 napsal:
Opera nepřehledná? No jak pro koho....
Z počiatku sa aj mne zdala ale som si zvykol (a potom aj tak prešiel na FF Very Happy ). FF je príjemnejší a prehľadný.
tuvok07 napsal:
Opera. Firefox, IE sem tam kvůli některým shitským stránkám dělaným debily.
Také stránky radšej ani nenavštevujem. Ale riešenie je vo FF plugin IEtab
Hadati

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec 2007 12:25     Předmět: Citovat

effel napsal:
poslys tuvoku, nejses ty nekde admin, nebo nevysytujes se na lapiduchu ci lopuchu?

Vyskytuje se na Lopuchu i Lapiduchu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

Přejdi na: