Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co se Vám dneska zdálo?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TheMole
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec 2007 9:58     Předmět: Co se Vám dneska zdálo? Citovat

Very Happy Já bych to už asi neměl hulit, dneska se mi zdálo o Etherině Kotníčkové...
O čem Vám?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec 2007 11:39     Předmět: Citovat

Buď o ničem nebo jsem to už profesionálně zapomněl Smile ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Pincus

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec 2007 12:45     Předmět: Citovat

To sem psát nejde. Cenzura je strašná věc! Ale buďte za ní rádi Wink
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec 2007 13:22     Předmět: Citovat

Fuu...
Radsej by som to sem nepisal!
Dneska to bol jeden s tych erotickejsich snov...
Ale ked budem mat nejaky naozaj zaujimavy tak ho sem urcite rad napisem...
:0)
TheMole

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec 2007 13:46     Předmět: Citovat

Very Happy Pan Priatel: A prečo nie je naozaj zaujímavý ten dnešný???
DORFL

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec 2007 17:08     Předmět: Citovat

Stručně řečeno, já a Ford Prefekt máme minimálně společné to, že naším oblíbeným typem snu je ten, ve kterém vystupuje Excentrica Gallumbits, tříprsá děvka z Eroticonu 6, která se vyskytuje v mnoha naších snech. Very Happy Wink
TheMole

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec 2007 21:32     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Stručně řečeno, já a Ford Prefekt máme minimálně společné to, že naším oblíbeným typem snu je ten, ve kterém vystupuje Excentrica Gallumbits, tříprsá děvka z Eroticonu 6, která se vyskytuje v mnoha naších snech. Very Happy Wink

A má podvazky?
DORFL

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec 2007 21:34     Předmět: Citovat

Jak kdy. Ale když už ano, tak dlouho ne. Very Happy Wink
effel

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec 2007 22:14     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Jak kdy. Ale když už ano, tak dlouho ne. Very Happy Wink

A ty mas podvazky? Twisted Evil

Ja v dnesnim snu musela pracovat! Crying or Very sad
DORFL

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec 2007 23:13     Předmět: Citovat

effel napsal:
A ty mas podvazky? Twisted Evil

Budu. Těš se! Very Happy Wink
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: středa 26. prosinec 2007 0:27     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Very Happy Pan Priatel: A prečo nie je naozaj zaujímavý ten dnešný???

Ale prosimta ved su tu aj damy!
A co keby sa sem nazrel napr. taky Matas?
Budem sa moct potom pozriet jeho rodicom do oci?
:0)
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: středa 26. prosinec 2007 3:24     Předmět: Citovat

jehehe!! To je téma jako dělaný pro mě.
mě se každou noc (den ) zdaj sny, který jsou daleko dobrodužnějsí, než to, co se mi děje ve dne. Jelikož si to zapisuju, tak vás ted nasásobuju svými sny

třeba:zdálo se mi že jsem zavraždila nějakou holku u nás na strední a pak jsem měla hréozný výčitky...

nebo se mi zdalo, že umim lítat,, ale byl to divnej sen, vedela jsem, že se mi to zdá. lítání bylo pomalý, ale i tak jsem se dostala do jiný dimenze, kde byl prazský hrad a vedle něj nějaký neskutecný baráky. nechápala jsem, jak se to tam vzalo, tak jsem se tam vydala. no a des bes! bylo to nejaký vezení, neco na zpusob koncentraku. samý mladý lidi tam byli a já se jich furt ptala, co to je a jak se to tam vzalo, vypadalo to upa neskutečne, jako kosmická lod krízená se středověkym vězením. no a pak jsem se odtud nemohla dostat, porád jsem promyslela, jak jim pomoct s utekem, když jsem se bavila s jedním klukem, tak tam prisel lídac a začal na nás jecet. jsem ho ocarovala a on ztratil pamět. pak jsem se nejak dostala ven, ale nevím jak to pokracovalo, vím, že jsem velzla do moře a to bylo melký a bahnitý...

nebo zase strašný scifi sny... se mi zdálo, že jsem v nějaký hře, bylo to gta, ale s tim rozdílem, že to bylo ve skutečnosti. taky jsem tam, mohla krást auta, jak se mi zlíbilo, ale mimozemštani se rozhodli zemi zničit. tak byl všude děsnej zmatek, byla tma, protože nad náma byly tuny kamení, který mimozemštani shazovali. Já jsem se rozhodla že se rozloučim s lidma, co mam ráda nebo co sem děsně dlouho neviděla. Povedlo se mi setkat se jenom s jednim klukem, no a pak se sen změnil, a já jsem se chystala na nějakou šílenou party, byly tam nějaký lidi z BA, furt jsem s sebou tahala nafukovací housenku co měla asi 3 metry. Potom jsem byla najednou v nějakym kreslenym seriálu a bojovala jsem proti nějaký královně, vypadalo to tam jako v gumídkách. ty jo sem zvědavá co se mi bude zdát dnes, rozhodně jsou moje sny zajímavější než vlastní život!

nebo "Voldemorte, chcípni - avada kedavra!... jéé, on mě kousnul, harry ošetři mi to.... du vyřídit malfoye, CRUCIO!!!" no a pak se mi zdálo, že po něčem pátrám, nevím jesli to souviselo s harrym, ale ucinkovala tam celá praha, lítala jsem nad prahou a nějakym speciálnim letem jsem překonávala vltavu a labe, co buhvíproc bylo v praze...
nebo
zdálo se mi že točim film a menovalo se to Teorie Chaosu a lezla jsem do podzemí pod hydrantem s nejakym chlápkem a chtěla jsem je tam zničit...

ale nejhorší byl ten sen, co se mi zdál pred pár dny, něco jako 1984, všude byly samý kamery, v pokoji jich byl několik, byly tam dvere, co se nedaly zvecí otevrít, takže když jsme chteli jít pryc, tk v pokoji někdo musel zustat aby ty dvěre odemkl... no a pak jsem jako by přišla domů, no a tam jsem měla v pkojícku taky vsude kamery...

kdo to přečetl až sem je machr
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 26. prosinec 2007 9:24     Předmět: Citovat

Se mi zdává ledacos. Vod lítání (třeba na kole a nebo takový jako dlouhý poskakování těsně nad zemí, kerý miluju), přes ňákou tu erotiku, masakry lidí a úplný nesmysly až po takový ty návraty do základní školy (moje nejhorší noční můry - fakt, často se pak budim uplně zpocenej).
TheMole

PříspěvekZaslal: středa 26. prosinec 2007 10:14     Předmět: Citovat

dneska něco o vysoké,že jsem byl zase zpátky, a byl jsem (na právech!) navštívit přednášku o filmu "Lolita"..bohužel však byla přednášková místnost narvaná a na mě se už nedostalo - slyšel jsem přes dveře jen úvodní hudbu...atd... Very Happy
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: středa 26. prosinec 2007 20:12     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Se mi zdává ledacos. Vod lítání (třeba na kole a nebo takový jako dlouhý poskakování těsně nad zemí, kerý miluju), přes ňákou tu erotiku, masakry lidí a úplný nesmysly až po takový ty návraty do základní školy (moje nejhorší noční můry - fakt, často se pak budim uplně zpocenej).

to se nám zdaj upa stejný sny... nejlepší je, že když se mi zdá o základce, a mě dojde že je to sen, tak třeba vyhodím někoho z okna, začnu je tam masakrovat atd... ale lítání mam nejraději, v poslední době se mi zdálo o lítání docela často. Někdy mym strach spát při otevřeném okně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Další
Strana 1 z 71

Přejdi na: