Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co se Vám dneska zdálo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Market

PříspěvekZaslal: pondělí 04. duben 2011 9:37     Předmět: Citovat

Měla jsem sen ,ve kterém se lidem průběžně měnil počet rukou a nohou . Confused To je při úžehu celkem pochopitelné,ale co tam sakra dělal Sargon.?!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rubína

PříspěvekZaslal: pondělí 04. duben 2011 14:34     Předmět: Citovat

Mě se zdála jakási pitomost obsahující honičku po střechách, létání a střelbu z kuše.

A Sargona. Laughing

Jak jsem se tak hnala jakýmsi městem a pokoušela se zastřelit kuší neznámou unikající osobu, v jednu chvíli jsem probíhala kadeřnictvím a tam byl právě Sargon a chystala se mu stříhat vlasy moje kadeřnice. BTW - dáma, na jejíž fotku by Mole psal hur hur hur. Ale nemluvila jsem s nimi, jen mi ukázali, kudy ten zmetek běžel, a pokračovala jsem v honičce. Nechytila jsem.

Sargone, přiznej se, radil jsi schválně špatně!
Evil or Very Mad Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ikshorm
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: úterý 14. červen 2011 18:51     Předmět: Citovat

Nad ránem jsem se stal obětí kanibalského kurzu vaření... Slabé povahy nechť nečtou dál...

Instruktorka mi vysvětlila, že mě napřed vykrví, a protože jsou gurmeti a né barbaři, nepodříznou mi krk, leč stehenní tepny. Omluvil jsem se, že si musím odskočit s plným měchýřem - přece nechtějí, abych se jim do krve na jelita pomočil, ne?

Sešel jsem o patro níž, vrznul dveřmi od WC, aby to nebylo nápadné, a chtěl vzít roha zadním vchodem. V tu chvíli mě někdo drapnul zezadu a ve chvíli, kdy jsem ucítil nůž na hrdle (prej nejsou barbaři, pche!), jsem se probudil.

Dvě minuty před budíkem. Taky mohl zazvonit dřív... Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ortie

PříspěvekZaslal: úterý 14. červen 2011 19:07     Předmět: ortie Citovat

Cos předtím večeřel?
Ikshorm

PříspěvekZaslal: neděle 21. srpen 2011 9:20     Předmět: Citovat

Nadešel čas na další kapitolu ze série Ikshormových psychosnů...

Aktéři: Já, Kníže.Vladivoj, ministr Kocourek a další.

Nebyl to poslední sen dnešní noci, takže si pamatuju jen útržek...

Byli jsme na nějakém plese nebo podobné akci v jednom uničovském podniku. Akce už končila a ke stolu, kde jsem seděl já, Kníža a ještě někdo, si přisedl ministr Kocourek a dal se s knížou do řeči. Pak odešli. Po nějaké chvíli jsem to tam zabavil i já. Na křižovatce v autě seděli ti dva, kamenné výrazy ve tvářích, a na otázku, co jim je, mi Kníža odpověděl, že se zhulili... Pak se asi rozešli do různých směrů. Zvláštní je, že ačkoliv má ve skutečnosti pan ministr jen jednu nohu, víc se potácel Kníža... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Knize.Vladivoj

PříspěvekZaslal: neděle 21. srpen 2011 11:14     Předmět: Citovat

Ikshorm napsal:
Nadešel čas na další kapitolu ze série Ikshormových psychosnů...

Aktéři: Já, Kníže.Vladivoj, ministr Kocourek a další.

Nebyl to poslední sen dnešní noci, takže si pamatuju jen útržek...

Byli jsme na nějakém plese nebo podobné akci v jednom uničovském podniku. Akce už končila a ke stolu, kde jsem seděl já, Kníža a ještě někdo, si přisedl ministr Kocourek a dal se s knížou do řeči. Pak odešli. Po nějaké chvíli jsem to tam zabavil i já. Na křižovatce v autě seděli ti dva, kamenné výrazy ve tvářích, a na otázku, co jim je, mi Kníža odpověděl, že se zhulili... Pak se asi rozešli do různých směrů. Zvláštní je, že ačkoliv má ve skutečnosti pan ministr jen jednu nohu, víc se potácel Kníža... Laughing

Tráva na mě má takové účinky. Před 7 lety, kdy jsem se zhulil podruhé (a doteď naposled), to bylo vpravdě vtipné. Od té doby si vystačím s vodní dýmkou (s tabákem, kdo do ní bije něco jinýho, patří uvláčet za tříkolkou) a občasnými doutníčky a doutníky, duh.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: pondělí 22. srpen 2011 10:18     Předmět: Citovat

Zdálo se mi, že jsem předseda ČSSD. Zrovna proběhly volby do sněmovny, a já s napětím očekával výsledek. Jak přesně to dopadlo, nevím, ale rozhodně dobře, protože nakonec ke mě přišel Kalousek, a prosil abych ho vzal do vlády. A já ho sebevědomě odmítl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zuzka

PříspěvekZaslal: pondělí 22. srpen 2011 15:06     Předmět: Citovat

Byla jsem pankáč a měla jsem auto co vypadalo jako kanoe. Jela jsem s ním pro dort.
Vildak

PříspěvekZaslal: pondělí 22. srpen 2011 15:15     Předmět: Citovat

(Když už se tohle téma oživilo:)

Já jsem dnes byl středem jakéhosi psychologického románu a uvažoval nad tím, jestli mám dost odvahy vyjádřit svůj postoj k okupaci přibíjením letáků na zdi atd.

Když už nemůže být člověk hrdina ani ve snu...
Terry

PříspěvekZaslal: neděle 20. listopad 2011 10:33     Předmět: Citovat

Dlouho jsem čekala na tramvaj... myslím, že to byla 14. A když konečně přijela a já tam nastoupila tak jsem zjistila, že tam jsou 3 mrtvoly přikryté nějakými prostěradly. Krůpěje krve naznačovaly, že se tu asi přihodilo něco nepěkného... Ostatní cestující se tvářili nezúčastněně. Na další zastávce jsem se rozhodla přestoupit do druhého vozu. Nebyl to nejlepší tah, jelikož tam byl takový divný člověk, nevypadal příliš dobře. Byl celý modrý a po chvíli se z něj začala řinout krev. Pak jsem se s hrůzou probudila. Když jsem znovu usnula, tak jsem zjistila, že řidič tramvaje je také mrtvý a tramvaj jede na autopilota. Pak už si pamatuji nesčetné množství docela inteligentních zombie a boj proti nim se skupinkou ne-zombieků. Sen končí ve chvíli, kdy se dostaneme na loď a objevíme tam barona zombie, kterého neumíme zabít. Useknutí hlavy nepomáhá. A tak s ním uzavřeme jakousi domluvu a stáváme se více-méně jeho vězni. Je zajímavé jak si zombieci a lidé se zajímavostí vždy prohlíží zvláštní život té druhé skupiny. Ale naše chvíle jednou přijde a přijdeme na to, jak barona zombie zabít a pak osvobodíme i zbytek lidstva...
Rubína

PříspěvekZaslal: neděle 20. listopad 2011 12:30     Předmět: Citovat

Je to k zbláznění. Poslední noci ve snech maluju. Pořád. Skončí to vždycky báječně. Pak se probudím, zjistím, že není hotové nic, a ještě si snažím zapamatovat, co že mě to tak úžasného napadlo. A když se tu scénku pokusím zvěčnit, tak to nikdy nevypadá tak jako ve snu. Confused Trpím přemírou inpirace.
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 25. listopad 2011 7:05     Předmět: Citovat

Smile Zdál se mi sen o tom, že jsem měl doma (v panelákovém bytě) krokodýlí farmu. A protože mladí krokodýlci rostli a početně jich přibývalo, tak jsem začal psát na fórum, jestli je nemůžu přinést na Bazar.
A eště si vzpomínám, že malá krokodýlčata byla úplně stejná jako koťata; to až teprve trochu vyrostla, tak obrostla (krunýřem a tak celkově se transformovala...)
Weeta

PříspěvekZaslal: pátek 25. listopad 2011 9:55     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Smile Zdál se mi sen o tom, že jsem měl doma (v panelákovém bytě) krokodýlí farmu. A protože mladí krokodýlci rostli a početně jich přibývalo, tak jsem začal psát na fórum, jestli je nemůžu přinést na Bazar.
A eště si vzpomínám, že malá krokodýlčata byla úplně stejná jako koťata; to až teprve trochu vyrostla, tak obrostla (krunýřem a tak celkově se transformovala...)

Tak přines, naděláme kabelky,,,
Rubína

PříspěvekZaslal: úterý 20. prosinec 2011 20:28     Předmět: Citovat

Zdálo se mi, že jedna nemluvná slečna ze třídy přinesla do školy paklík vyfouknutých vajíček. Pokaždé jedno rozbila a zase složila zpátky, bez jediné prasklinky. Ještě v autobuse jsem uvažovala, jak to udělala... Very Happy
Rausek

PříspěvekZaslal: úterý 05. červen 2012 10:34     Předmět: Citovat

Tak dneska se mi zdalo o Divadle v Dlouhe a proste to sem musim dat.
Sli jsme tam s klubem na novou zemeplosskou hru hned na prvni predstaveni po premiere a bylo to dost silene. Celou hru jsem se snazil prijit na to, podle ktere knihy hra je, coz nebylo vubec jednoduche. Dej se odehraval castecne v Ankh-Morporku a castene v Lancre. Babi se mezi temito dvema misty presouvala pomoci rakety. Behali tam magove a povetsinou umirali za zvlastnich okolnosti, coz vysetrovala hlidka. Angua mela opravdu hodne pofiderni vlkodlaci kostym. Jednu roli, uz opravdu nevim jakou, hrala VeHaLi a obcas dokonce vytahli nekoho z publika (nekolikrat i me), aby si s nimi zahral povetsinou nekoho, kdo mel za chvili zemrit, coz bylo vazne vtipne, protoze jsme pochopitelne vubec neznali text. Jeste si vzpominam na to, ze tam hralo nekolik deti, ze cast souboru jezdila cele predstaveni na koleckovych bruslich a ze kdyz jsem sel z divadla, tak jsem nekomu vedle sebe rikal, ze Buresovy uz asi definitivne hrablo...Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Další
Strana 69 z 71

Přejdi na: