Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co se Vám dneska zdálo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 69, 70, 71  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
germik

PříspěvekZaslal: pátek 24. srpen 2012 10:24     Předmět: Citovat

Mně se dneska zdálo že jsem se byl kouknout na olympiádě (asi v Londýně, ale nevim...) Jak si tam tak spokojeně chodím a sleduju sport, najednou se tak nějak dozvim že mám bejt za hodinu na plaveckým stadionu a že startuju v něčem, co se tváří jako štafeta (mládeže - já tam byl evidentně nejstarší) volným stylem Shocked Very Happy Bohužel jsem byl násilně probuzen takže už nevím jak jsme skončili Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikshorm
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 24. srpen 2012 10:27     Předmět: Citovat

Asi potřebuju nové brýle. Viděl jsem tam toto:

germik napsal:
Mně se dneska zdálo že jsem se byl kohout na olympiádě...

Další text dostal vysoce snový nádech... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rubína

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec 2012 19:33     Předmět: Citovat

Fantasmagorický překladatelský sen.
Zdálo se mi, že mi někdo hodný věnoval nějaký batmanovský komix. Mé nadšení opadlo ve chvíli, kdy jsem zjistila, že je to celé doslovně přeložené do češtiny - i se jmény.
V mé šílené spící mysli jsem četla příběh, kde po Gothamu pobíhali pan Mráz, Noční Křídlo a Zabiják Krokodýl. Má nejoblíbenější záporačka se najednou jmenovala Harlekýna a její nejlepší kamarádka Otrávená Břečťana. A to nejlepší nakonec: Nemesis Netopýřího Muže se stal Žolík.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: úterý 11. prosinec 2012 19:39     Předmět: Citovat

Very Happy Sacrebleu! To aby jim na pomoc přispěchal věhlasný Drchnička rolní!
scara

PříspěvekZaslal: neděle 24. březen 2013 11:23     Předmět: Citovat

Sny jsou pohonou látkou mé dobré nálady. A dnes bude ta nálada úžasná, protože jsem natankovala plnou nádrž. Zdál se mi sen, jenž byl dokonalou kombinací dobrodružství (prokletý dům, skrývání před zlou městskou radou, útěk do neprozkoumaného terénu nového světa...) a erotiky (díky Sargone ;-D). Nejlepší byla ta část, kdy jsme se sirkami v ruce udržovali plamínek nějaké lampy, protože jsme věděli, že nás chce někdo udusit plynem. Chtěli jsme, aby plyn shořel dřív, než nám naplní plíce. Jenže pak sirky došly, knot té lampy se rozpadl a plamínek zhasnul. Vše zčernalo a já se probrala v nemocničnním pokoji. Přišel za mnou saniťák, abych vyrovnala účet za převoz a první pomoc. Já u sebe měla jen müsli tyčinky, jenže ty mu nestačily, tak jsem vylezla z lůžka - úplně nahá a optala se, jak to teda uděláme. Very Happy Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ikshorm

PříspěvekZaslal: neděle 28. duben 2013 6:28     Předmět: Citovat

Před chvílí mě budík vytrhl z něčeho, co připomínalo kříženec mezi Fakultou a některým dílem Rezident Evil (kde se z lidí nestávaly zombie, ale buď mutanti nebo žrádlo pro ně). Co se týče propracovanosti vizuální stránky psychopatických mutantních profesorů, H. R. Giger by ze mě měl radost. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mike

PříspěvekZaslal: neděle 28. duben 2013 10:42     Předmět: Citovat

Scara: Dost dobré. Very Happy Takové dobrodružné sny bych také chtěl mít.
Hrdlodus

PříspěvekZaslal: neděle 28. duben 2013 12:02     Předmět: Citovat

Protože jsem se díval na "Whose line is it anyway", zdálo se mi, že pronásleduji Ryana Stilese a když jsem ho dostihl, začal jsem ho mlátit tyčí.

A sen, který se mi někdy opakuje je, že skáču na sídlišti do výšky paneláků (8 podlaží), jenomže co jde nahoru, musí i dolů a já se řítím z té výšky. Ale dole se odrazím a jak mám vysokou kinetickou energii, vystřelí mě to znovu nad paneláky. Takže se střídá euforie z výskoku do výšky s panickým strachem, jak se obrovskou rychlostí blíží země.
Vildak

PříspěvekZaslal: neděle 28. duben 2013 12:05     Předmět: Citovat

Hrdlodus napsal:
Protože jsem se díval na "Whose line is it anyway", zdálo se mi, že pronásleduji Ryana Stilese a když jsem ho dostihl, začal jsem ho mlátit tyčí.

I declare you my mortal enemy. Evil or Very Mad
scara

PříspěvekZaslal: neděle 28. duben 2013 13:12     Předmět: Citovat

Zdálo sa ně, zdálo... Cestou přes jakýsi plácek mezi paneláky, mě napadla parta zlých puberťáků, kteří do mě začali mlátit hokejkami. Já se však nedala, dvě hokejky jim vytrhla a mlácení jim vracela. Bylo to vzrušující a dost mě to bavilo, jenže... Jeden z nich byl inteligentní a z dálky po mně vystřelil puk. Byla to dobře cílená rána do týla a poslala mě expres do bdělého stavu.
Rubína

PříspěvekZaslal: pondělí 29. duben 2013 15:00     Předmět: Citovat

Noční můra s pozoruhodně realistickou projekcí: Noc, nikoho v domě nedokážu probudit. V obýváku na stole neuhasitelný ubrus. Neplápolal moc, jen tak jako svíčka. Po uhašení sklenicí vody na něm oheň naskočil zase jinde. Chodila jsem od dřezu k ubrusu, celkem v klidu. Změnilo se to v lehce hororovou obdobu Whack the mole.
Ikshorm

PříspěvekZaslal: úterý 14. květen 2013 5:28     Předmět: Citovat

Dnes v noci jsem se stal svědkem dvou vražd. První byla taková normální bitka mezi dvěma opilýma sousedkama (i když podle těch keců byla jedna vládní poslankyně a chtěla s tím seknout, tak se druhá naštvala a kuchla ji). Pak, když se na ulici objevili policajti a začali se shromažďovat sousedé, objevil se tam jeden starší kolega z práce (což nechápu, je z Prahy a odehrávalo se to v Uničově). Najednou se vedle něj zjevila Phantom z Mass Effectu 3. Chtěl jsem ji zastavit, ale nepovedlo se to. Přetáhla ho katanou přes hrudník. Pak jsem odchytil dokrory, co ohledávali první mrtvolu, asi 15 minut mi kolega umíral v sanitce, načež chvíli po nepřerušovaném tónu EKG jsem se vzbudil.

Fakt dík, za noční můry. Confused
Rubína

PříspěvekZaslal: středa 22. květen 2013 15:49     Předmět: Citovat

Vycházím ze školy - sněží. Před vraty stojí fyzikář v červeném sáčku a prodává Strážnou věž. Když si ji nikdo nechce koupit, sdělí nám, že nás naučí koulovat se. Na školním dvoře pak instruuje studenty uspávajícím hlasem, používaným v hodinách: "Musíte prostě uplácat sněhovou kouli... je to velmi jednoduché..."
Zuzka

PříspěvekZaslal: sobota 24. srpen 2013 22:37     Předmět: Citovat

Sargon jako pilot dvouplošníku, Knihomol rozdávající čokoládové figurky sněhuláků a podivná betonová deska vznášející se mezi mraky.
Hrdlodus

PříspěvekZaslal: středa 27. listopad 2013 10:55     Předmět: Citovat

Krásných jedenáct hodin spánku.
Ponejprv sraz se dvěma kamarády a pokec, který se začal množit o spolužáky a o další známé, dokonce jeden přivedl žirafu se žirafátkem, které otci žirafákovi vlezlo na krk a tam se drželo.

Po probuzení a opětovném usnutí jsem se skupinou slézal nebezpečnou skálu, když tu se objevili skřeti. Rázem bylo slézání ve spěchu nebezpečnější. Skočil jsem do vody, kde byli žraloci a sloni. Využil jsem k přežití slona. Chytil jsem ho za chobot, natáhl a vystřelil jsem se vystřelil. Tak jsem to opakoval, dokud nebyly skřetí síly oslabeny a nepřesunuli jsme se do bezpečí.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 69, 70, 71  Další
Strana 70 z 71

Přejdi na: