Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co se Vám dneska zdálo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenik

PříspěvekZaslal: pondělí 07. duben 2014 9:26     Předmět: Citovat

Večer pred spaním čítam zvyčajne Zeměplochu.
Čítam, čítam, a zdalo sa mi, že toto je nejaké nové, čo som ešte nečítal.
Tak si hovorím: Fajn, ráno si to vychutnám a prečítam si to pomalšie a pozornejšie.
(A súčasne:) Blbosť, asi spím, veď Zeměplochu poznám odpredu odzadu.
(A súčasne:) No dobre, ak spím, tak na tom nezáleží. Ale ak nespím, aj tak vyhrávam.
Ale v hlave sa mi už rozsvietila kontrolka: Pozor, opatrne!
Zavrel som knihu aj oči a zaspal.
Zo sna si veľa nepamätám, až zakončenie: som v nejakom cudzom dome (Pravda-381) a hľadám niečo na zahryznutie.
Našiel som nejaké tatranky, ale boli polepené papierom. Začal som ich čistiť, ale čím viac papiera som odstránil, tým ho bolo viac.
Kontrolka príčetnosti znovu zablikala. Z vedľajšej miestnosti sa ozvali hlasy. Niekto tam je! A je ich viac.
Potom nastali přemnozí jiní efektové a už som bol skoro istý, že snívam.
No dobre, snívam, takže môžem sen ovládať (to už som mal odskúšané), ale ani vo sne nemôžem len tak postávať a čumákovať na tatranku.
Nejako musím von! Rýchlo tam vbehnem a uniknem preč.
Zbytok sa odohral v sekunde. Vošiel som dnu a tam plno neznámych (ako na fóre).
Skríkol som: Sedieť! Nehýbať sa! Nikto sa ani nepohol.
Obzerám sa a hľadám východ, ale nemôžem ho nájsť.
Ukážem na najbližšieho: Kde sú dvere? Ukáže na dvere.
Uniknem von a zabuchnem za sebou dvere.
Bežím po schodoch dolu a hovorím si: Teraz už len odložím ten čierny klobúk, a nikto ma nepozná (to bol ten Hrdlodusov film o Badmanovi).
A vtom som sa zobudil.
Potom som nemohol celé hodiny zaspať a šrotoval som to v hlave, aby som to nezabudol a mohol ráno zapísať.
Tak som si hovoril: Možno aj teraz snívam. A celý život je len sen.
Keď už ma to otravovalo, pomohla čokoláda a kofola, a konečne som zaspal.
A teraz znovu pochybujem: Bdiem alebo snívam?
Veď pozrite: Vildakov Škrhola, Sargonova logika, Moleho 100000 atď.
Asi snívam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scara

PříspěvekZaslal: středa 28. květen 2014 5:15     Předmět: Citovat

Z dnešního snu by se dalo těžit, jen to vzít za správný konec.
Zdálo se mi, že jsem přijela na jakési velké setkání lidí... Probíhalo to v lese a přilehlém okolí. Už nevím proč, ale začali jsme stavět létající stroj. Z proutí, větví a provázků... S místem pro čtyři členy posádky.
Každému je jasné, že taková věc prostě letět nemůže. Jenže se tam objevila čarodějka a jednoho kluka přečarovala do onoho stroje... Jeho svaly se natáhly na rám, jeho mysl se usídlila v přední části, snad aby mohla hlídat cestu před námi. A světe div se, ono to letělo. Ne samo, to se ví... Já stála vepředu, ruce zachycené v jakýchsi křídlech stroje, a mávala jsem vší silou, abychom se odlepili od země. Další dva zajišťovali posun vpřed a poslední kormidloval.
Uletěli jsme asi sto metrů ve výšce jednoho metru nad zemí a zastavili u autobusu našich přátel. Blížil se večer a já sehnala hedvábí, abychom se nadlehčili podobně jako horkovzdušný balón. Mysl stroje mi to odsouhlasila, tak jsem celou střešní část tou látkou potáhla. Byla modrá. Chtěli jsme vyzkoušet , jaké to bude mít účinky, ještě před setměním. A tak všichni máváme, máváme, stroj sebou škube, ale nemůžeme se hnout z místa. Pitomec kormidelník nechal zapuštěnou kotvu a svaly stroje se natolik vyčerpaly, že to dál nešlo zkoušet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrdlodus

PříspěvekZaslal: neděle 05. říjen 2014 11:08     Předmět: Citovat

Ošklivý sen. Měl jsem autonehodu, ale jen lehkou, ne silně jsem narazil do cizího auta. Prostředek si už moc dobře nepamatuju, ale v něm mě ten řidič mučil. Nakonec vzal pilku a já věděl, že jde řezat. Doufal jsem v ruku a pak že půjde na hlavu. Ale ne, řezal toho víc, ale naštěstí rychle.
Jenik

PříspěvekZaslal: pondělí 13. duben 2015 10:40     Předmět: Citovat

Sen - Skutečnost. Věř.

Splnil sa môj sen - snívalo sa mi o Zeměploche.
Sen bol plastický, farebný, stereo.
Bol som šéfredaktorom Komety a bojoval som proti Informátoru.
Nevedel som si nejako pomôcť, takže som si povedal, že vyskúšam ich zbraň - budem písať vymyslené články.
Druhé myšlienky mi hovorili: To nemôže byť pravda, tak to v knihe nie je.
Ale Tretie myšlienky hovorili: To vyriešiš potom, teraz rýchlo píš, bliži sa uzávierka.

Jen ve svých snech jsme svobodní. Po zbytek života potřebujeme peníze.
scara

PříspěvekZaslal: úterý 14. duben 2015 6:25     Předmět: Citovat

Sny... no ano, krásné chvíle, kdy můžu dělat to, co mě baví, v době, kterou si tělo žádá na spánek.
Dnes jsem například hrála deskové hry. Možná jsem si tím chtěla vynahradit, že jsem se nedostala na AprilCon. Každopádně jsem ráda, že jsem si to mohla užít aspoň ve snu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71
Strana 71 z 71

Přejdi na: