Obsah fra U Prokopnutho bubnu U Prokopnutho bubnu
Vae oblben hospoda nyn ji i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uivatelSeznam uivatel   Uivatelsk skupinyUivatelsk skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukrom zprvySoukrom zprvy   PihlenPihlen 

Z ehopak mte fbii?
Jdi na strnku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Dal

Pidat nov tma   Toto tma je zamknuto, nemete zde pidvat odpovdi ani upravovat sv pspvky!    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Archiv kategorie Fanouci Terryho Pratchetta
Zobrazit pedchoz tma :: Zobrazit nsledujc tma  
Autor Zprva
Sargon

Zaloen: 30.10.2006
Pspvky: 4961

PspvekZaslal: ter 11. bezen 2008 18:34     Pedmt: Z ehopak mte fbii? Citovat

Krysy,vby,vosy,vely,vka,hloubka,zem,malej prostor,velkej prostor...
ehopak se bojte a ttte?

J se nettim dnho zvtka.Mm alergii na vely,take z nich mm trochu strach a pak jet mm malinkatou klaustrofbii,ale to jen kdy je to malej a uzavenej prostor
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu
Hoptam

Zaloen: 7.10.2007
Pspvky: 1084
Bydlit: Nemm, putuju od msta k mstu

PspvekZaslal: ter 11. bezen 2008 18:48     Pedmt: Citovat

J mm taky klaustrofobii, ale sp jenom z mst, kde se fakt ned hnout, jako nap. ventilan achty atd. Natst jsem nikdy dnou nemusel lzt, take pohoda. Very Happy I kdy jednou m na zpasu proti rodim hokeji (to jsem mohl chodit tak do tet tdy) doslova zavalili. Z toho jsem ml pak men trauma. Very Happy
Jinak jsem se bl pavouk celkem dost, ale to u jsem dky sv odhodlanosti pekonal Cool Very Happy
Velk vka mi k radosti moc nepidv, ale nen to nic kritickho.
Sta?Very Happy
Nvrat nahoru
TheMole
len Klubu Terryho Pratchetta

Zaloen: 20.3.2007
Pspvky: 8541

PspvekZaslal: ter 11. bezen 2008 19:53     Pedmt: Citovat

PAVOUKY!

Jinak celkem z nieho, jen mm od dtstv hrzu z plavn..
Nvrat nahoru
Pan Priatel

Zaloen: 2.10.2006
Pspvky: 845
Bydlit: Bratislava

PspvekZaslal: ter 11. bezen 2008 20:02     Pedmt: Citovat

Asi by som mal napisat ze su to vysky...
Ale pravda je ze nemam problem s takych tych vysok typu "vysoka veza s vyhliadkou a zeleznym zabradlim o ktore sa da bez problemou opriet"...
Skor mi robia problem tie nechranene vysky...
A nemusia to byt ani moc velke vysky...
Stacia kludne 3 m...
Ale ked su nechranene...
No nic moc...
Ale asi to neni nic moc lebo uz som par krat aj horoliezol...
A na nic dalsie si nespominam...
Nvrat nahoru
Elischka

Zaloen: 1.10.2006
Pspvky: 2874
Bydlit: Praha

PspvekZaslal: ter 11. bezen 2008 20:31     Pedmt: Citovat

Mm fbii z mrtvch zvtek, zvlt z mrtvho hmyzu a pavouk.
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
Seqoy

Zaloen: 16.9.2007
Pspvky: 352

PspvekZaslal: ter 11. bezen 2008 21:27     Pedmt: Citovat

PAVOUCI ! A tak nejak vubec vsechen hmyz, maji na muj vkus moc nohou a oci, ale tech se spis stitim nez ze bych se bala.
Vysky...ale tak nejak jako Pan Priatel, tech bezpecnych se nebojim, ale nejaka rozhrkana stara rozhledna nebo proste nechranena vyska, to se bojim...
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW strnky
effel

Zaloen: 1.5.2007
Pspvky: 1698
Bydlit: Brno - zlatej sted Evropy

PspvekZaslal: ter 11. bezen 2008 21:28     Pedmt: Citovat

TheMole napsal:
Jinak celkem z nieho, jen mm od dtstv hrzu z plavn..

Nezajdeme na koupak? Very Happy

Ja mam hruzu z !vysek a hloubek! (To co vysi ve vzduchu mi problem nedela, spis to co stoji na zemi. Pak kdyz plavu v mori, nedela mi dobre hloubka, nemuzu ani na lode. ). Uplne panickou. Pak z malych prostor, absolutni tmy, neznalosti (kdyz nevim jak se nekam dostat a jsem an to sama, kdyz mam jit do kolektivu, ktery neznam jsem jak blazen). Pak uz si jen vzpominam na nejake ty stavy hysterie, ktere myvam z velkych pavouku, mravencu (ci jakehokoliv jineho hmyzu, ktery je maly, je ho moc a leze nam do baraku).
Laughing je toho malo co? Laughing si mozna jeste vzpomenu
Nvrat nahoru
Hadati

Zaloen: 18.8.2006
Pspvky: 3329

PspvekZaslal: ter 11. bezen 2008 22:52     Pedmt: Citovat

Pavouk se nebojm. Vtinou je vyhnm pry, aby nedsil sleny :-)

Strach mm z vek, mm z nich zvrat. Ale j s fbiema vdy bojoval, take tohle jsem eil tm, e jsem si prkrt skoil z letadla.

Kdysi jsem byl xenofob.
Nvrat nahoru
VeHaLi

Zaloen: 10.10.2006
Pspvky: 4490

PspvekZaslal: ter 11. bezen 2008 23:30     Pedmt: Citovat

Mn navad dn zvtka, protoe u ns jich moc jedovatch neije. Pavouky beru do ruky a s domluvou, a si najdou jin pelek, je vyhazuji z okna. Nevad mi kuchat zvtka. To nen dn zvrcenost, jen jsem vyrostla na venkov, take od malinka umm zabt, sthnout a vykuchat krlka, slepici, kapra, prase... U jako 4let jsem se pi kuchn iv zajmala, co je tamta ediv vc (aludek) a tamta hnd (jtra) a tamta rov (plce) a co z toho se pap,.. Nevad mi dn vmky dt, neb jsem se od asi 11 let starala o synovce, oetuji doma ezn a trn rny a ksm zemdlel. Vky mi nevad, ani nky, ve vod jsem jako doma (plavkyn, vodaka) V telefonn budce ani vtahu se taky nebojm a ve velkch prostorch se taky neztratm. Na tborech jsem vdy pi bojovce vyvdla dti, co se bly, z lesa. Holka do nepohody Very Happy Very Happy
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Odeslat e-mail
Max

Zaloen: 1.2.2007
Pspvky: 468
Bydlit: Bratislava, Levice

PspvekZaslal: ter 11. bezen 2008 23:42     Pedmt: Citovat

hbka ale ako psal Pan Priatel, skr tie nechrnen a nestabiln.
a vemi stiesnen priestory. tak ventilan achta sa celkom d ale mm fakt strach z tesnejch jask. ke viem e je to aj niekoko metrov pod zemou tak ma tam ahko nedostanete.
Nvrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprvu Zobrazit autorovy WWW strnky
effel

Zaloen: 1.5.2007
Pspvky: 1698
Bydlit: Brno - zlatej sted Evropy

PspvekZaslal: steda 12. bezen 2008 0:18     Pedmt: Citovat

Max napsal:
hbka ale ako psal Pan Priatel, skr tie nechrnen a nestabiln.
a vemi stiesnen priestory. tak ventilan achta sa celkom d ale mm fakt strach z tesnejch jask. ke viem e je to aj niekoko metrov pod zemou tak ma tam ahko nedostanete.

tohle jsem si zazila - muj otec je speleolog, uz v zivote se nebudu zajimat o jeho konicky! zajimave je, ze me ty fobie chytly az po puberte, predtim jsem si vyzkousela potapeni se, chozeni do jeskyn, jezdili jsme na trajektu, plavala jsem daleko do more a vysplhala na vsechny veze, co se v okoli nasly...hmm Evil or Very Mad
Nvrat nahoru
Mk

Zaloen: 3.10.2006
Pspvky: 596
Bydlit: Te zrovna Brno

PspvekZaslal: steda 12. bezen 2008 2:25     Pedmt: Citovat

Fobie, hm, pavouci mm rd (elbohu mi matka nedovol si dnho podit), vek se nijak zvl᚝ nebojm - no men problmy mm s tmi cca 3 - 15 metr, kde je trochu jistota, e se ten pd d pet a e to bude setsakra bolet. Aha, sociln fobie, to bude asi mj ppad, ale snam se to eit.
Nvrat nahoru
nenapadmdnmno
Anonymn

PspvekZaslal: steda 12. bezen 2008 8:00     Pedmt: Citovat

Nic, vo em bych vdl.
Nvrat nahoru
Silence

Zaloen: 1.10.2006
Pspvky: 1722
Bydlit: Plze

PspvekZaslal: steda 12. bezen 2008 9:15     Pedmt: Citovat

Mm strach z vek a z uzavench prostor, i kdy posledn dobou u to nen tak stran. Pesto vdycky radi vylezu vechny schody, protoe do vtahu opravdu vlezu jen v nutnosti.
Taky nesnm ervy a podobnou hav, ale i na ty jsem posledn dobou byla nucena hnout a peila jsem, take snad i tuhle fobijku pekonm.
Wink
No, a jet mm spoustu hrznch pocit a strach spojench s jistmi zdravotnmi problmy, ale o tom se radi nebudu rozepisovat. Confused
Nvrat nahoru
Sam Elnius

Zaloen: 9.2.2008
Pspvky: 113
Bydlit: Ulice Vodn brzdy 1, Ankh-Morpork

PspvekZaslal: steda 12. bezen 2008 9:27     Pedmt: Citovat

Ani nevm jestli je to fbie v pravm slova smyslu, ale fakt nemusm vekerej hmyz, hlavn ten s tma dlouhyma hubenma noikama, velkma oima, kusadlama, kdlama dle pak ty co smrd(plotice),lezou mi na nervy ,pijou krev atd.
Jo a taky, ale to u je fobie v pravm slova smyslu, strach z vek...
Nvrat nahoru
Zobrazit pspvky z pedchozch:   
Pidat nov tma   Toto tma je zamknuto, nemete zde pidvat odpovdi ani upravovat sv pspvky!    Obsah fra U Prokopnutho bubnu -> Archiv kategorie Fanouci Terryho Pratchetta asy uvdny v GMT + 2 hodiny
Jdi na strnku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Dal
Strana 1 z 11

Pejdi na:  
Nemete odeslat nov tma do tohoto fra.
Nemete odpovdat na tmata v tomto fru.
Nemete upravovat sv pspvky v tomto fru.
Nemete mazat sv pspvky v tomto fru.
Nemete hlasovat v tomto fru.