Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dotazy na pana Pratchetta
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Terry Pratchett a ti druzí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
effel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. červenec 2008 19:56     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Já bych se chtěl voptat, estli hodlá nějakou postavu nechat umřít. Třebas Elánia nebo Vlahoše nebo Vetinariho. Prostě někoho důležitýho.

tak ted jsi mi malem zlomil srdce - to te treba nenapadl Vysmesek, nebo Mrakoplas?? Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tezi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. červenec 2008 20:24     Předmět: Citovat

Ploch44ever napsal:
Mě by zajímalo(nebo bych to spíš chtěl) jestli Terry neplánuje udělat knihu, kde budou vystupovat postavy jako mrakplaš, smrt, čarodějky a hlídka(nebo i vlahoš). Jako všichni dohromady. Nějaká dějová linka, kteá bude propojovat všechny tyto postavy... Smile To je spíš muj sen... Razz

Souhlasím, taky už mě to několikrát napadlo. Cool
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. červenec 2008 20:48     Předmět: Citovat

effel napsal:
nenapadáměžádnýméno napsal:
Já bych se chtěl voptat, estli hodlá nějakou postavu nechat umřít. Třebas Elánia nebo Vlahoše nebo Vetinariho. Prostě někoho důležitýho.

tak ted jsi mi malem zlomil srdce - to te treba nenapadl Vysmesek, nebo Mrakoplas?? Crying or Very sad

nebo bábi... umře nakonec bábi zlopočasná?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. červenec 2008 21:01     Předmět: Citovat

Na L-Space jsem četl, že na konci Pohyblivých obrázků měl zemřít Gaspoda, ale nakonec byl Terry obměkčen. Wink

Ale je to určitě dobrá otázka.
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 04. červenec 2008 19:03     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Takhle - co je "přehledný soubor"? pokud by to stačilo sepsat do Wordu, tak se toho klidně ujmu...klidně i s tím překladem do angličtiny.. Wink

Sad Ehm... Přátelé, prosím, můžete se toho chopit někdo jiný? Tento týden jsem zjistil, že budu mít v letních měsících poměrně hodně nečekané práce, tudíž bych při dobré vůli nestíhal sednout si k této sekci a zodpovědně se věnovat sběru a překladu otázek...takže nabízím svou funkci k dispozici.
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 08. červenec 2008 17:31     Předmět: Citovat

Sekvojka slíbila, že mi s tím pomůže. Sám bych to nezvládnul. Ale kdyby se tu někdo nabídl a sepsal a upravil tu ty české dotazy, aby se mohla zabývat jen překladem, potěšilo by mě to.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec 2008 8:32     Předmět: Citovat

Další dotaz: Vyvodil pan Jiří Nenutil ve svym článku správnej názor? Podrobnosti sou tůdle.
Keiko
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec 2008 10:35     Předmět: Citovat

Já si myslím, že žádné určité odpovědi co se týče následující Zeměplochy nedá. Jako kdo umře a tak. To přece nebude prozrazovat, maximálně naznačí a budeme tam kde jsme teď Smile Ty otázky na filmy bych tam nějaké dala, ale nemám do toho co kecat, neumím anglicky Sad
Seqoy

PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec 2008 11:26     Předmět: Citovat

Keiko: to je jedno, ze neumis anglicky. Vasim ukolem je vymyslet nejake rozumne otazky, o preklad se postaram ja.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomis

PříspěvekZaslal: pátek 11. červenec 2008 13:12     Předmět: Citovat

kdyz uz budou padat otazky na filmy, tak co se zeptat, kterou ze svych knizek povazuje(krome tech ktere uz jsou) za nejvic vhodnou ke sfilmovani?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Marcel

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec 2008 13:10     Předmět: Dotaz na TP? Citovat

Mám trochu slabost pro mašinky, tak jsem si říkal, co by s nimi asi provedl pan Pratchett na ploše -> zkouším tanto dotaz: Is there any chance of some sort of railway (choo-choo) introduction to the Discworld? Come to think about it there are „clacks“, the Ankh-Morpork Post Office , the Royal Mint and a few other up to date institutions but no transportation system at all (coaches not included).
Tomis

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec 2008 16:56     Předmět: Citovat

treba si budou masinkou jezdit vybirat dane:)
Hadati

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec 2008 21:20     Předmět: Citovat

Marcel: Já bych se nedivil, kdyby se v podzemí A-M, kde se TP posledních pár dílů zmiňuje o kopání tunelů, objevilo něco ve stylu metra.
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec 2008 21:28     Předmět: Citovat

tak vidím, že nejsem jediná, kdo tady myslí na mašinky, před časem jsme s etherínou chtěly napsat povídku o zakládání železnice na Zeměploše, přičemž Vetinari se měl stát skoroobětí železničního neštěstí...

To Hadati: Proč se pana Pratchetta rovnou nezeptat: Are the tunnels under ankh-morpork going to be some kind of underground? Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Hadati

PříspěvekZaslal: středa 16. červenec 2008 22:00     Předmět: Citovat

Myriáda: Můžeme, ale stejně na to imho neodpoví :-)

Tak tu povídku napište. Nebo z toho zkuste vytvořit článek do Discworld Times (projekt, který se snažím rozjet, ale ještě jsem na to neměl čas) jako investigativní zeměplošské novinářky :-)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Terry Pratchett a ti druzí Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

Přejdi na: