Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vymyslete si vlastní postavu.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: pátek 15. srpen 2008 22:18     Předmět: Citovat

Machy napsal:
Sorry ma tam byt charismaticky. Jo a co se matky tyce jak mam vedet kdo to je, kdyz ani nevim kdo je muj otec. Smile

zde nastává mírně matoucí situace, kdy ty sice nevíš, kdo je tvůj otec, ale zároveň víš, kdo je tvůj otec, resp. víš, že nevíš, že tvůj otec je Vetinari. Páni... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DoktorkaŠáhlá

PříspěvekZaslal: sobota 04. říjen 2008 14:35     Předmět: Citovat

A Vetinari o tom ví? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rausek
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: sobota 04. říjen 2008 14:41     Předmět: Citovat

DoktorkaŠáhlá napsal:
A Vetinari o tom ví? Very Happy
Vetinari ví všechno. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Matička Skákavá

PříspěvekZaslal: neděle 05. říjen 2008 2:39     Předmět: Jméno Matička Skákavá Citovat

si nechávám, jsem prateta Stařenky Oggové, bylinkářka a tím pádem kamarádka Smrtě, žiju v Genově, proháním a peskuju učednice a - neobvykle - ráda čtu Rolling Eyes , taky ráda zapékám cokoli do listového těsta Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rubína

PříspěvekZaslal: sobota 25. červenec 2009 19:45     Předmět: Citovat

Slečna Thaum. mgr. Silveria Norková, celkem nevyčuhující z průměru-ovšem bacha- na NU. Mágyně.
Chtěla bych pracovnu s vycpaným krokodýlem, výhledem na Stínov (Ano, já vím, mapy jsem viděla, ale tohle je prece NU!), zelenými záclonami, pár Agateánskými vázami, modelem Plochy, pracovním černým stolem na lvích tlapičkách, to dámské Zavazadlo z Zajímavých časů, volný přístup do knihovny a především známost s Mrakoplašem a Knihovníkem.
Jo, a tmavě modrej/tmavě zelenej špičatej klobouk s stříbrnejma korálkama.
A, to už je detail, aby po mě Výsměšek nestřílel.
Jsem já to skromná, což? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: sobota 08. srpen 2009 21:00     Předmět: Citovat

Anuloid Krychlička, přiměřeně ambiciózní člen cechu právníků. Nenávidí svého nadřízeného, zato si (na právníka)velmi dobře rozumí se členy městské hlídky. Jednu strážnici si nedávno vzal za ženu, a slíbil ji dostat na Pakrác muže spodivným jménem Kdyžmámprachy Řežuhlavy. Tento příslušník městské nobility si na svou obhajobu najal pana Kosopáda. Takže zítra ho Vetinari a euf. řeč. Ankh-Morpork, sevřou mezi sebe. Spolu s panem Kosopádem. Bydlí nedaleko opery, ale nenavštěvuje ji. Navštěvuje pouze cizí soudní pře, a zuřivě (s řechtačkou) fndí straně, která je v právu. Jeho tři bratři se jmenují Deltoid (pro zajímavost apsolvent Cehu vrahů, který se nečekaně začal touto prací skutečně živit), Elipsoid (pro zajímavost:alchymista) a Kosodélník (případ sám pro sebe, pradlák na NU). Jejich sestra Hyperbola je zaměnitelná Ema. Geometrická jména jsou v rodu Krychličků tradicí, vzniklou patrně z touhy pomstít se rodičům na svých dětech.
kajča

PříspěvekZaslal: neděle 30. srpen 2009 16:16     Předmět: Citovat

Jsem velmi dobrá přítelkyně Lorda Vetinariho,urozeného původu,upírka a spolu s ním vládnu Ankh Morporku,láska na první pohled!!! Laughing
Sargon

PříspěvekZaslal: neděle 30. srpen 2009 19:22     Předmět: Citovat

Vymyslete znamená, že bude mít nacionály, které se zatím v žádné knize nevyskytovaly. Tato mi velice připomíná lady Margolottu bla bla bla.
kajča

PříspěvekZaslal: pondělí 31. srpen 2009 9:38     Předmět: Citovat

Počkej,vážně a v jaký knize vystupuje,a má něco s Vetinarim?! Exclamation Shocked Question
Knize.Vladivoj

PříspěvekZaslal: pondělí 31. srpen 2009 9:46     Předmět: Citovat

Pátý Elefant, narážky na ni jsou v Pravdě a asi i v Zaslané poště Smile
Mágor

PříspěvekZaslal: pondělí 31. srpen 2009 9:54     Předmět: Citovat

Lady Margolotta "něco" měla s Vetinarim, když byl jako mladej "na zkušenou" v Ýberwaldu a evidentně se od něj hodně naučila Wink

Jo a lady M. figuruje taky v Buchu, mám ten dojem.
kajča

PříspěvekZaslal: pondělí 31. srpen 2009 9:58     Předmět: Citovat

Díky!!! Very Happy Mám vymyšlenou další postavu,jsem Caroline von Transilvania,začnu chodit s Vlahošem von Rosretem a přeberu za něj banku,i když Vlahoš není tak dobrá partie jako Vetinari! Smile
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: pondělí 31. srpen 2009 10:01     Předmět: Citovat

Tedy jinak, pro tyto aktivity musíš mít přečtené všechno, anebo riskuješ a musíš doufat, že ti tvé neznalosti nepodrazí nohy. Jasně mě se to mliví...a zní to docela hnusně, vím. Ale v tomto případě se ti to vymstilo natolik krutě, že se ten až otravně útočný text proti přispěvatelům, co nemají všechno přečtené (ve skutečnosti proti nim nic nemám!) docela hodí. Protože to, cos napsala, je možná pracovní verze, určitě však nepovedená kopie (uznávám, ty za to v podstatě nemůžeš, je to jen z neznalosti) lady Margolotty. Jinak k tvým otázkám:
Nejvíce toho o ní je v Pátém Elefantovi+malé zmínky jinde.
Jejich vztah je nejasný, což u takto postavených lidí není nic divného.
kajča

PříspěvekZaslal: pondělí 31. srpen 2009 10:28     Předmět: Citovat

Já za to nemůžu s lady jsem se ještě snad v žádný knize nesetkala,to byla náhoda,já jsem ze začátku četla jen Mrakoplaše,čarodějky atd..., je mi teprv 13,takže jsem těch knih tolik nepřečetla ale myslím,že tak málo jich zase nebylo Embarassed Confused Very Happy
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 31. srpen 2009 18:14     Předmět: Citovat

kajča napsal:
Jsem velmi dobrá přítelkyně Lorda Vetinariho,urozeného původu,upírka a spolu s ním vládnu Ankh Morporku,láska na první pohled!!! Laughing

Tak na to, že jsi o postavě lady Margolotty ještě nečetla, tak jsi se vážně pěkně trefila! Very Happy

kajča napsal:
Mám vymyšlenou další postavu,jsem Caroline von Transilvania,začnu chodit s Vlahošem von Rosretem a přeberu za něj banku,i když Vlahoš není tak dobrá partie jako Vetinari! Smile

I když ti je tedy třináct let, kajčo, je vidět, že v některých věcech máš už dost jasno! Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Dílo Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na: