Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zeměplošské recepty
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adelhaida
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 19. listopad 2006 11:32     Předmět: Zeměplošské recepty Citovat

Určitě jste už něco zkoušeli... aspoň pilulky ze sušených žab. Jistě se rádi podělíte o tipy a triky při pečení, vaření a klátěníSmile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: neděle 19. listopad 2006 12:17     Předmět: Citovat

Ja...
Teda...
Ahmm...
No dobre...
Priznavam...
Moja mama podla mojich pokinov skusala tieto:Mrakoplasove bramborove placicky, Ulepeni certi.
Certi boli super ale placicky sa moc nepodarirli.
(stale do toho hovorila babka ktora bola zhodou okolnosti na navsteve a cely recept si vylozila po svojom...)
Hrozne som chcel aby mama urobyla krysi na spejli ale nebola prilezitost...
stařenka Oggová
bývalá Angua

PříspěvekZaslal: neděle 19. listopad 2006 12:20     Předmět: Re: Zeměplošské recepty Citovat

Adelhaida napsal:
Určitě jste už něco zkoušeli... aspoň pilulky ze sušených žab. Jistě se rádi podělíte o tipy a triky při pečení, vaření a klátěníSmile

já se na vaření a klátění teprve chystám Twisted Evil Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Adelhaida

PříspěvekZaslal: neděle 19. listopad 2006 12:22     Předmět: Citovat

Já vyráběla spíš sladkosti: Pilulky ze sušených žab. Poprvé jsem je udělala hodně tekuté, takže jsem je netvarovala prsty, ale vytlačovala jsem je na plech pomocí injekční stříkačky. Nevypadalo to špatně a byly zelenější, než podruhé, kdy už byla konzistence správná.
Napadlo mě, že příště bych je mohla udělat do platíček od starých léků ,aby měly správný tvar.
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: neděle 19. listopad 2006 14:59     Předmět: Citovat

Měl jsem akurát Mrakoplašovy bramborový placičky - šlo to...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 20. listopad 2006 8:04     Předmět: Citovat

Sem taky zkoušel ty placičky a docela se to dalo strávit. Do ničeho složitějšího sem si zatim netrouf.
Amywiel

PříspěvekZaslal: pondělí 20. listopad 2006 11:38     Předmět: Re: Zeměplošské recepty Citovat

Adelhaida napsal:

Kde se dá sehnat dostatečné množství zeleného potravinářského barviva? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
majls

PříspěvekZaslal: pondělí 20. listopad 2006 12:31     Předmět: Re: Zeměplošské recepty Citovat

Kde se dá sehnat dostatečné množství zeleného potravinářského barviva? Laughing[/quote]

vetsinou v kazde dobre drogerii. je toho takový malinkatý sáček který ovsem vystaci na mnoho zelených pochutin Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 20. listopad 2006 12:35     Předmět: Re: Zeměplošské recepty Citovat

Amywiel napsal:
Kde se dá sehnat dostatečné množství zeleného potravinářského barviva? Laughing

V drogerii nebo z hodně ale hodně velké zelené žáby. Smile
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 20. listopad 2006 13:35     Předmět: Citovat

Já jsem se pokoušel o pilulky ze sušených žab.
Přesto, že jsem přesně dodržoval postup dle receptu, hmota se proti mně spikla a dost se lepila. Ale nakonec se dílo docela povedlo, i když mi z toho neustálého ochutnávání bylo trochu zle. Smile
K receptu mám jeden postřeh. Zkusil jsem přidat strouhaný kokos, což mělo za následek několik pozitivních dopadů: lépe se mi s tou hmotou pracovalo - už se tolik nelepila, výsledný produkt byl větší a konečně to alespoň trochu připomínalo pilulky, už to nechutnalo tak "chemicky" a někdy se mi dokonce zdálo, že jsem po požití příčetnější. Smile
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 20. listopad 2006 14:22     Předmět: Citovat

Já jsem vařila Jakazačistánské karí a Celerový úžas. Oboje výborné. Na klátily nemám správné sklenky, do Gumba se mi nechce shánět tygří krevety a bez nich se mi to dělat nechce. Jo a ještě pochoutku pana Štandlíka. Asi bych se zase do něčeho měla pustit.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 22. listopad 2006 8:02     Předmět: Citovat

Zrovínka fčéra večír sem dostal chuť na něco plošskýho. Tak sem si dal Knihovníkůf banán. Postupoval sem přesně podle receptu a lidičky to vám byla dobrota. Very Happy
Adelhaida

PříspěvekZaslal: středa 22. listopad 2006 19:47     Předmět: Citovat

Taky jsem dělala Balamuti, ale nepovedlo se mi to. Neměla jsem teploměr na cukr, takže jsem to zkoumala pomocí kapání směsi do vody a prostě mi ta směs neztuhla:-(
zavazadlo

PříspěvekZaslal: středa 22. listopad 2006 21:27     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Zrovínka fčéra večír sem dostal chuť na něco plošskýho. Tak sem si dal Knihovníkůf banán. Postupoval sem přesně podle receptu a lidičky to vám byla dobrota. Very Happy

Taky bych si dal ale recepty sem si eště nekoupil tak nevim jak na to SadSad
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: středa 22. listopad 2006 21:29     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:

Zkus ještě Chléb s vodu by Patricij - příprava sice delší, ale zaručeně se tím neotrávíš Wink ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
Strana 1 z 18

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.