Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vaše úspěchy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VeHaLi
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 12. září 2008 16:35     Předmět: Citovat

Raději duo - to je hudební tělěso o dvou umělcích. Duet je skladba pro 2 hlasy nebo nástroje, nejčastěji milostný Very Happy to bych teda chtěla vidět jak TheMole a Hoptam spolu zpívají milostný duet, ale proti gustu,... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TheMole

PříspěvekZaslal: pátek 12. září 2008 17:49     Předmět: Citovat

Tady chce někdo zpolíčkovat rybou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Knize.Vladivoj

PříspěvekZaslal: pátek 12. září 2008 20:14     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
Takže se musím naučit hymnu rakouskou, italskou, francouzskou, německou, švýcarskou, španělskou a anglickou Shocked

OT - nezapomeň že Němci nám ukradli naši císařskou melodii hymny a že původní německá hymna do roku 1918 byla dánská Laughing S hymnama je sranda.
K tématu, v divadle jsem hrál leda ve školním představení ještě na základce, Tři mušketýři. Ale svoji publicitu už mám, před rokem na prvního máje jsem byl v novinách blejsknutej na jedný demonstraci a od tý doby mám ve školer nálepku extremisty Very Happy Jinak jsem byl snad prej ještě kdysi dávno 2x v novinách, ale to je už dávno.
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 12. září 2008 20:30     Předmět: Citovat

Když jsme u těch fotek tam či onde... Já jsem byl tak před šesti sedmi lety na jedné fotce v novinách, k nějakému článku si nás pár žáků vyfotili ve třídě. Ještě někdy před tím jsem se objevil v městském zpravodaji také na jedné fotce. A před časem jsem byl na miniaturní fotce v časopise Pevnost, kde bylo pár vět o letošním Trpasliconu. Smile
Ale za svůj opravdu velký úspěch považuji, když jsem se objevila fotka mé osoby v kostýmu Zlého Rimmera jako součást zprávy o Trpasliconu 2007 na stránkách www.cervenytrpaslik.cz. Smile
Ale jinak je to bída... Wink
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pátek 12. září 2008 21:00     Předmět: Citovat

no takže já ted působim dojmem největšího vejtahy a nikdo měnemá rád jen proto, že ty co měli daaaleko věčí uspechy než já, jsou velice skromný Mr. Green
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Machy

PříspěvekZaslal: sobota 13. září 2008 8:13     Předmět: Citovat

S velmi amatersky divadlem jsme nacvicili pohadku Lotrando a Zubejda kde jsem ztvarnil roli sultana Solimana, ale za svuj nej uspech povazuji ze jsem byl na nataceni televizniho poradu Pripady detektiva packala (takova soutez pro deti) a byl jsem tam 2x a 2x jsme prohrali Embarassed
TheMole

PříspěvekZaslal: sobota 13. září 2008 8:18     Předmět: Citovat

já byl jednou vyfocen v našem místním plátku jako součást hloučku vynášejícího Moranu Wink
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: sobota 13. září 2008 9:17     Předmět: Citovat

To já zase byla jednou vyfocena v místním plátku jako účastnice maškarního bálu, to bylo asi tak ve 3. třídě.
A loni se v jiném místním plátku dokonce objevilo moje jméno - jako podpis za jednou reportáží... první a poslední v mém životě Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: neděle 14. září 2008 5:56     Předmět: Citovat

Mrakoplaška napsal:
tys hrál myyyyyyyyyyyyš? to muselo bejt roztomilý, myši mam ráda - měls ouška a ocásek? Mr. Green

Měl sem vobojí. A na ksichtě sem měl dokonce namalovaný jakodyžfousky. Ale termín "roztomilej" bych používal vopatrně. Mr. Green
DoktorkaŠáhlá

PříspěvekZaslal: neděle 14. září 2008 11:26     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Mrakoplaška napsal:
tys hrál myyyyyyyyyyyyš? to muselo bejt roztomilý, myši mam ráda - měls ouška a ocásek? Mr. Green

Měl sem vobojí. A na ksichtě sem měl dokonce namalovaný jakodyžfousky. Ale termín "roztomilej" bych používal vopatrně. Mr. Green

A fotky nemáš? Všichni zde přítomní by to určitě rádi viděli Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Silence

PříspěvekZaslal: neděle 14. září 2008 12:21     Předmět: Citovat

Mě nevinně vyfotili v naší knihovně a teď tu fotku dali do brožurky o knihovnách v Plzni a všude to rozdávaj! Shocked
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: neděle 14. září 2008 12:39     Předmět: Citovat

DoktorkaŠáhlá napsal:
A fotky nemáš? Všichni zde přítomní by to určitě rádi viděli Very Happy
Fotky díkybohu nemám. To bylo v době hluboký totality, ale to vy mladý nemůžete znát. Tehdy se tolik nefotilo jako neska. Very Happy
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 14. září 2008 20:15     Předmět: Citovat

Silence napsal:
Mě nevinně vyfotili v naší knihovně a teď tu fotku dali do brožurky o knihovnách v Plzni a všude to rozdávaj! Shocked

Přines ukázat na sraz! Prosím! Wink
Silence

PříspěvekZaslal: pondělí 15. září 2008 7:17     Předmět: Citovat

Nikdy! Laughing
Voronde

PříspěvekZaslal: úterý 16. září 2008 11:28     Předmět: Citovat

Mně jednou vyfotili na šachovém kroužku a dali to na obálku Učitelských novin! Představte si můj šok, když mě na chodbě zastavila tehdejší ředitelka školy a říká: "Ty, pojď se mnou!". Dotáhla mě do ředitelny, vytrhla tu titulku a vrazila mi ji do ruky Laughing Od té doby se bojím fotografů Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na: