Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vaše životní vzory
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pondělí 29. září 2008 13:29     Předmět: Citovat

můj vzor je rimmer... nebo spíš zrcadlovej obraz? těžko říct, na střední jsem napodobovala jeho gesta a hlášky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ploch44ever

PříspěvekZaslal: pondělí 29. září 2008 17:39     Předmět: Citovat

nemám Smile ale jednu chvílu byl muj velkej vzor Artemis Fowl.... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hoptam

PříspěvekZaslal: pondělí 29. září 2008 18:00     Předmět: Citovat

Jo a ještě třeba Matt Damon v trilogii o Bournovi. Za to, jak krásně a efektivně mlátí lidi Smile
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: pondělí 29. září 2008 18:19     Předmět: Citovat

Mrakoplaška napsal:
můj vzor je rimmer... nebo spíš zrcadlovej obraz? těžko říct, na střední jsem napodobovala jeho gesta a hlášky...

Tak nevím, jestli tě nemám litovat Laughing
Ale já se občas přistihnu při tom jak napodobuju gesta nebo hlášky Jacka Sparrowa, tak nevím, co je horší Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
TheMole
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 29. září 2008 18:37     Předmět: Citovat

Když jsem byl ještě mladý a naivní, byl mým vzorem Darth Vader.

Pak jsem dospěl a pochopil jsem mnohé; poznal jsem co je dobro a co zlo, přišel jsem na to, v čem je doopravdy smysl života, uvědomil jsem si takové hodnoty, jako pravda, láska, čest, oddanost, víra.
Takže teď je mým vzorem Palpatine.

Very Happy Wink Ale teď vážně - fakt těžko říct, kdo byly mé vzory, měl-li jsem nějaké. Z dětství si toho zas tak moc nepamatuju, a v pubertě jsem objevil Pána prstenů - takže pravděpodobně Gandalf. Ale taky mě dost nadchl James Bond v Conneryovském provedení.
Šimon

PříspěvekZaslal: pondělí 29. září 2008 19:00     Předmět: Citovat

TheMole napsal:

Pak jsem dospěl a pochopil jsem mnohé; poznal jsem co je dobro a co zlo, přišel jsem na to, v čem je doopravdy smysl života, uvědomil jsem si takové hodnoty, jako pravda, láska, čest, oddanost, víra.
Takže teď je mým vzorem Palpatine.

Nic jiného bych snad ani nečekal Laughing
Astfglt

PříspěvekZaslal: pondělí 29. září 2008 23:27     Předmět: Citovat

Hoptam napsal:
Jáj, těch by bylo, ale zrovna si na nějaký nemůžu moc zvpomenout =/
Vím, že před pár lety to byl třeba Qui Gonn Jin ("Názory druhých bojem nezměníš. Musíš se je, ať už s nimi souhlasíš či ne, naučit respektovat.")
Potom Obi-Wan Kenobi (za to, jak to nandal Darth Maulovi Very Happy a jak se ve 4. epizodě "obětoval")

Vidíš to, mně u nich naopak velice imponoval celý nápad s emočním celibátem. Sice neuvedli podrobnosti okolních věcí, ale alespoň ukázali krásné divadlo toho, jak to dopadne, vylezou-li na povrch... no, přecijen raději zůstanů u stoiků.

citace:
...Z těch novějších pak třeba Morihei Ueshiba, zakladatel aikida. S jeho filozofií "Ten, kdo má v mysli myšlenku na svár, je už od začátku poražen" a zároveň "Když nemůžeš kontrolovat jejich srdce... kontroluj jejich prsty!" mě celkem dostal Smile
No a teď třeba takový Bruce Lee ("Willing is not enough; we must do. Knowing is not enough; we must apply.")...

Ó, ano, pan Mistr. V blízké minulé i budoucí jen tak nebude někdo, kdo si vytvoří vlastní styl bojového umění.
V dětství jsem jednoho karaťáckého vzora jsem velmi obdivoval, kterého bych dnes dávno poslal ke křížku. Jeho jméno vystupuje i v jednom vtipu, nemělo by být nějak složité uhádnout to jméno:
Někdo klepe na dveře a člověk uvnitř obydlí se ptá? "Kdo je?" Odpověď: "* * * *" Nacož je návštěvníkovi odpovězeno: "Neznám! Jděte do prkýnka všichni čtyři!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: úterý 30. září 2008 8:10     Předmět: Citovat

Myriáda Netrefkoulová napsal:
Mrakoplaška napsal:

Tak nevím, jestli tě nemám litovat Laughing
Ale já se občas přistihnu při tom jak napodobuju gesta nebo hlášky Jacka Sparrowa, tak nevím, co je horší Laughing Laughing

pročpak litovat? já a kamarádka jsme rimmera shledávali docela atraktivním, takže jsme vlastně napodobovaly hezkýho chlapa Mr. Green Jop byla prča dělat jeho ksichty a opakovat hlášky, někdyjsme se z toho třískali smíchy a ona dokonce jednou do nějakýho testu (kterej se nemusel podepisovat, byla to nějaká anketa) napsala "jsem ryba".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: úterý 30. září 2008 15:56     Předmět: Citovat

Mrakoplaška napsal:

pročpak litovat? já a kamarádka jsme rimmera shledávali docela atraktivním, takže jsme vlastně napodobovaly hezkýho chlapa Mr. Green Jop byla prča dělat jeho ksichty a opakovat hlášky, někdyjsme se z toho třískali smíchy a ona dokonce jednou do nějakýho testu (kterej se nemusel podepisovat, byla to nějaká anketa) napsala "jsem ryba".

Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
TheMole

PříspěvekZaslal: úterý 30. září 2008 16:50     Předmět: Citovat

Laughing Čtyřistakrát?
Šimon

PříspěvekZaslal: úterý 30. září 2008 17:18     Předmět: Citovat

Můj vzor je Martin Luther King. Pro mě za vše hovoří jeho citát:„Kdybychom pomohli doufat i jen jedinému člověku, nežili bychom nadarmo.“
Voronde

PříspěvekZaslal: úterý 30. září 2008 19:48     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Laughing Čtyřistakrát?

Náááhodou, já, jako vzorná studentka, jsem měla ájinu na výbornou, takže jsem si do posledního testu mohla dovolit psát já jsem ryba. Ale stihla jsem to jen 200x, tak jsem tam připsala "krát 2" Laughing Naštěstí učitelka znala trpaslíka, tak mi to prošlo Smile
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: úterý 30. září 2008 20:42     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Laughing Čtyřistakrát?

já to nepočítala, nevim zda čtyřistakrát, nebo jestli jí to stačilo třikrát Mr. Green
Astfglt

PříspěvekZaslal: středa 01. říjen 2008 13:07     Předmět: Citovat

TheMole napsal:

Takže teď je mým vzorem Palpatine....

I u něho jsem plně pro. Je velmi moudrý, znalý, sečtělý, manipulativní a charismatický. A jelikož těžko jednou staneš v čele senátu, budeš ovládat sílu a těžko dostaneš kdy do rukou světelný meč, jehož konstrukci několikrát vědecky vyloučili, jako hypotetický rodič bych tě klidně podporoval Very Happy
TheMole

PříspěvekZaslal: středa 01. říjen 2008 17:08     Předmět: Citovat

Azrael napsal:
těžko dostaneš kdy do rukou světelný meč, jehož konstrukci několikrát vědecky vyloučili

Twisted Evil tsss... vědci...co TI vědí o žívotě obyčejnejch lidůch...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na: