Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vy a hudební nástroje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elischka
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 15. říjen 2008 20:32     Předmět: Citovat

Simon88 napsal:
Elischka napsal:
Simon88 napsal:
Tak k zahození určitě není,ale mě kytara baví víc,a dá se přenášet a je mezi lidmi praktičtější Wink

Ntj, vždycky jsem chtěla jako sestra hrát na kytaru a těžce jsem jí záviděla. Wink Když už na ni nehrála, asi rok jsem se na ni učila hrát sama od sebe, ale pak jsem skončila i s tím. Wink Smile

A proč si přestala?

No, přišla do toho maturita a odešlo i nadšení. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Beldarana

PříspěvekZaslal: středa 15. říjen 2008 21:33     Předmět: Citovat

Já hrála do pátý třídy na klavír. No a v tý pátý třídě mě to přestalo bavit, ale maminka měla pocit že musím. Tak sem propadla s klavíru Very Happy a pak sem mohla skončit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mák

PříspěvekZaslal: středa 15. říjen 2008 23:53     Předmět: Citovat

Jelikož nemám pražádné hudební vzdělání (ne, netuším k čemu jsou dobré noty Smile) tak neumím hrát na nic, zvládnu na klavír prvních pár not Krokodýla Evžena (předpokládám neznáte), ale jenom proto, že jsem viděl jak to zahrát.
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: čtvrtek 16. říjen 2008 8:09     Předmět: Citovat

já vlastním kytaru, mandolínu, flétnu a foukací harmoniku. Ani na jedno neumím hrát a dodneška si lámu hlavu, pročč jsem si to všechno pořizovala. Jo vlastně, na harmoniku umím zahrát melodii z mata a pata, ale to ostatní je tragedie. Zpívám si, to jo, ale ne na vlastní melodie, kdo má odvahu může si to poslechnout http://ynr.xf.cz/ka.mp3 a nebo http://ynr.xf.cz/nak.mp3 hudba je od skupin itartass a epica. No jinak jsem se kdysi chtěla věnovat hip hopu, akorátže jsem moc líná chodit do nějakého kroužku se zdokonalovat a tak, takže první dáma hiphopu bohužel zůstala tou poslední. Nebo bohudík? Tou dobou nebyl hiphop ještě tak profláklý, eminem se teprve dostával na vrchol a já jsem se mu chtěla rovnat. No.. ale dnes, při předstvě že bych byla Halekající Impotentní Pošuk Hopsající Okolo Podia, se mi hrůzou ježej vlasy. No nic, jsem se nějak rozepsala. a tonejsem opilá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 16:01     Předmět: Citovat

Simon88 napsal:
VeHaLi napsal:
Taky máme doma kontrabas a baskytaru, ale to mě moc neláká Very Happy

Ale co jsem se díval jak se hraje na baskytaru,přijde mi to celkem lehké,nebo se pletu? Smile

Záleží, co od toho očekáváš. Technik je spousta, a žánrů taky, každý má něco extra svého. Sice se říká, že na basu hrají neúspěšní kytaristi, ale to vymysleli právě hodně zlomyslní kytaristi Very Happy
Fíglice

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 16:39     Předmět: Citovat

mé hudební vzelaní skoncilo kdyz jsem triskla s hrou na fletnu..jedine co dokazu zahrat jsou jednotlivé tony:-D ale lepsi nz nic:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 18:59     Předmět: Citovat

Mám takový dojem, že na žádný hudební nástroj nehraji ani jsem nehrál. No, párkrát jsem akorát drnkal na kytaru. A tak trochu hrál na klavír, ale jen doma. Samouk. Smile
Astfglt

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 19:41     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Mám takový dojem, že na žádný hudební nástroj nehraji ani jsem nehrál. No, párkrát jsem akorát drnkal na kytaru. A tak trochu hrál na klavír, ale jen doma. Samouk. Smile

Budu hádat - a čirou náhodou se z piána vyloudila melodie Malé noční hudby a z kytary úvodní sólo z Enter Sandman Wink Very Happy To ti tak budeme věřit Twisted Evil Laughing
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 19:44     Předmět: Citovat

Azrael napsal:
Budu hádat - a čirou náhodou se z piána vyloudila melodie Malé noční hudby a z kytary úvodní sólo z Enter Sandman Wink Very Happy To ti tak budeme věřit Twisted Evil Laughing

Téměř jsi se trefil. Akorát že v případě kytary si už nevzpomenu, co to bylo, psal jsem to spíše jako upozornění na to, že jsem tento nástroj vůbec kdy držel v ruce. A na klavír jsem jako malý, co si vybavuji, klapal spíše Vyletěla holubička ze skály. Na to jsem tak ještě stačil... Very Happy Wink
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 21:19     Předmět: Citovat

Já jsem jako malá byla posedlá tím, že jsem na klavír pořád dokola hrála (jedním prstem) "Rozvíjej se poupátko" Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 17. říjen 2008 22:31     Předmět: Citovat

Já také hrál jedním prstem. Možná ještě tak dvěma, ale to už spíše přeháním a fantazíruji. Very Happy
Alvin

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen 2008 10:12     Předmět: Citovat

To já tak maximálně "Běží liška k Táboru" Laughing
TheMole

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen 2008 10:15     Předmět: Citovat

Laughing před pár lety jsem uměl zabrnkat na klavír úvodní melodii ze Simpsonů (a ano, řekl bych, že taky jedním prstem)
Hoptam

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen 2008 10:59     Předmět: Citovat

Já hrozně rád hraju lidem na nervy Laughing
Šimon

PříspěvekZaslal: sobota 18. říjen 2008 11:00     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Laughing před pár lety jsem uměl zabrnkat na klavír úvodní melodii ze Simpsonů (a ano, řekl bych, že taky jedním prstem)

Tu zvládnu na kytaru taky Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Archiv kategorie Fanoušci Terryho Pratchetta Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na: