Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rozesmálo Vás něco? Rozesmějte i ostatní ;o)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 175, 176, 177  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Astfglt
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. prosinec 2008 23:36     Předmět: Rozesmálo Vás něco? Rozesmějte i ostatní ;o) Citovat

Je tu již mnoho témat, ať už na pozitivní či negativní životní události, odpadkový koš - alias chat, kam se píše vše dle libosti, - ale některé typy příspěvků bych přesto rád procedil. Nechci zakládat rovnou téma, kam by se psaly prostě vtipy, ale... obecně věci, které vás pobavili a rádi by jste se s nimi podělili s ostatními.
Tak snad se to ujme a.... všem navštěvovatelům přeji mnoho úsměvů na tváři Wink Very Happy

A jak jinak než že začnu podnětem, který mě k tomu dovedl. Pročítal jsem blog jakéhosi bývalého matfyzáka a zde jsou úryvky:

Nase fakulta vznikla relativne nedavno. Bylo to v roce 52, kdy tehdejsi profesor matematiky na Prirodovedecke fakulte UK Vojtech Jarnik matematickou indukci dokazal vznik Lenina z opice, procez byl ideologickou komisi vyloucen z fakulty. Vylezl po schodech z Albertova na Karlov a zde zalozil Matematicko-fyzikalni fakultu a zvolil se dekanem.

Kazdy z nas ma sve stale ci prechodne bydliste, kde na nej ceka postel, v bohatsich rodinach i perina s polstarem. Napriklad kolega Kubat, aby netrpel depresemi, ze je z chude jihomoravske visky, si kazdorocne prinasi s sebou na kolej svou vlastni duchnu, aby se pak mohl pred ostatnimi vytahovat, ze on ma periny dve, a kazdy vecer si hazi kovovou desetikorunou, pod kterou si schova pravou nohu a pod kterou levou, na rozdil od tech, co o svou jedinou prikryvku prisli nekde v prubehu stavky a na noc se ted prikryvaji deseti otevrenymi sesity z analyzy.
Jeji stavbe uz davno prosla garancni lhuta, a tak se podle toho chova. Nektera okna nejdou zavrit, jina i po zavreni zustavaji stale otevrena. Zbyla okna jsou umele udrzovana v zavrenem stavu dlouhymi hreby. Ustredni topeni je na tom obdobne. Aby nezarezly roury, je teplo dodavano trvale, takze pokoje se znacne lisi prumernou teplotou podle poctu nezavrenych oken a polohy urazeneho kohoutu.

Studenti se do svych pokoju dopravuji vetsinou vytahy. Pro dvacet ctyri pokoju maji k dispozici ctyri vytahy rozmistene po patre tak, aby se nedaly privolat vsechny najednou. Ale skutecnost je jina. Student zamkne pokoj, obehne cele patro, pro jistotu namacka vsechna tlacitka a systematicky vytahy obiha. Takto to udela kazdy. Cesta vytahem je jeste narocnejsi. Vytah jen popojizdi a stale zavira a otvira dvere. Takze skleroticky matfyzak pulku sveho studia stravi ve vytahu.

Na 50. str. ucebnice C++ je ve cvicenich: Napiste alespon 10 vyrazu, ktere nemaji smysl a jsou syntakticky spravne. Zadani pisemek bylo zavareno v igelitovych pytlicich, aby to studenti, nahodne se pozvracejici neposkodili.

Kdyz zpopelnil i brcko doutniku, vsichni jsme si oddechli. Dokonce i soused, ktery uz asi ctvrt hodiny nepsal, jen vydaval priserne davive zvuky a ve smrtelnych krecich se zalamoval na zidli a v pravidelnych intervalech mlatil celem do stolu, takze nebyl slyset vyklad. Z okoli se ozyval nervozni sykot, ten vsak nepomahal, protoze soused dal stipal stul. Tak i on nahle prestal a stasten se sesul na podlahu. Ale Stepanek dlouho neotalel, vytahl stribrny zapalovac, novy doutnik, chvili ho nahrival a pak vse zacalo znovu.
Na konci prednasky zrakove slabsi jedinci nedohledli ani do sesitu (kratkozraci odhazovali bryle s komentarem, ze darmo visi na nose), jen jsme slyseli, jak Stepanek podekoval za pozornost a jak vrzly dvere.

No.... už se tam opravdu těším Very Happy

Naposledy upravil Astfglt dne čtvrtek 13. květen 2010 14:41 , celkově upraveno 5 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
WhiteSnow94

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. prosinec 2008 23:44     Předmět: Citovat

Mě se příšerně v Making Money líbilo "Takže když pracujete přesčas, tak musíte pracovat přesčas aby jste si to mohli zaplatit?"
Já nevím, někomu to třeba vtipný nepříjde, ale já sem se u toho málem
rozbrečel smíchy Very Happy
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. prosinec 2008 23:51     Předmět: Citovat

Mně vždycky zaručeně rozesmějí Black Books nebo The Big Bang Theory.

Abych ale uvedla něco trochu originálnějšího: před chvílí mi Etherína po icq sdělila, že je tak unavená, že usíná zaživa.

Jinak mě neustále rozesmívá moje kotě, co provádí, ale to se slovy ani nedá reprodukovat Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Astfglt

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. prosinec 2008 23:54     Předmět: Citovat

Myriáda Netrefkoulová napsal:
Jinak mě neustále rozesmívá moje kotě, co provádí, ale to se slovy ani nedá reprodukovat Laughing
Tak ho natoč a hoď na youtube Wink
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. prosinec 2008 23:57     Předmět: Citovat

Azrael napsal:
Tak ho natoč a hoď na youtube Wink

To se lehko řekne, ale ono je to nepředvídatelné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec 2008 0:01     Předmět: Re: Rozesmálo Vás něco? Rozesmějte i ostatní ;o) Citovat

Azrael napsal:
...A jak jinak než že začnu podnětem, který mě k tomu dovedl. Pročítal jsem blog jakéhosi bývalého matfyzáka a zde jsou úryvky: ...

Tak tohle mě doopravdy pobavilo, připomíná mi to trochu Šimka s Grossmanem Laughing kde najdu ten blog? Very Happy
Astfglt

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec 2008 0:10     Předmět: Citovat

Já se u toho po večerech řežu smíchy už od včera. Jak Elischka dala link na další definování osob dle stromů, napadlo mě, kolik dalších typů škatulkování ještě je a jak jsem brouzdal, našel jsem poněkud netradiční popisky jednotlivých znamení. Mě (tj. pannu) to sice neurazilo, ale u ostatních... no, však posuďte sami. Zaujal mě ten přímočaře silně znemožňující způsob a náhodou jsem narazil na ... Wink
WhiteSnow94

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec 2008 0:12     Předmět: Citovat

No tak ten horoskop mě nepříjemně pobavil, na matfyzáka jsem neměl nervy Smile
Myriáda Netrefkoulová

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec 2008 0:15     Předmět: Citovat

Jo, tohle znám... Laughing Jsem blbý komunista Twisted Evil
Hadati

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec 2008 0:20     Předmět: Citovat

Z jednoho diskuzáku:

svitluny: Tohle mě napsala Miranda, jak měla ten výpadek - proto jsem instalovala to ICQ 6.5 - naštěstí už mi běží opět Miranda i když jak s kým - někdo může používat didaktiku, stejně jako já, ale jsou kontakty, které didaktiku používat nemohou, neboť to po nich nepřečtu.

Scalex: Možná že kdybys místo didaktiky, tedy teorie vzdělávání, která se zabývá formami, postupy a cíli vyučování, používala diakritiku, bylo by to mnohem čitelnější.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec 2008 1:01     Předmět: Citovat

mě dnes při ceste z koncertu rozesmál jeden kluk: seděl v metru na lavičce,pak najednou vstal a pokoušel se zahvízdat na prsty. Vytrvale foukal, pak se podíval na zaslintané ruce, otřel si je a zakřičel: "Adame! Tady! Mě to nejde!" za chvíli přišel Adam, sluchátka v uších a já a kamarád jsme se mohli potrhat smíchy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec 2008 1:56     Předmět: Citovat

Mě velmi pobavilo toto... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elischka

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec 2008 8:10     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
Z jednoho diskuzáku:

svitluny: Tohle mě napsala Miranda, jak měla ten výpadek - proto jsem instalovala to ICQ 6.5 - naštěstí už mi běží opět Miranda i když jak s kým - někdo může používat didaktiku, stejně jako já, ale jsou kontakty, které didaktiku používat nemohou, neboť to po nich nepřečtu.

Scalex: Možná že kdybys místo didaktiky, tedy teorie vzdělávání, která se zabývá formami, postupy a cíli vyučování, používala diakritiku, bylo by to mnohem čitelnější.

Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alvin

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec 2008 8:11     Předmět: Citovat

Jo, tohle znám... Laughing Jsem blbý komunista Twisted Evil

Taky jsem blbý komunista, co při rozhovoru slintá a prská Laughing
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec 2008 8:48     Předmět: Citovat

Pamatuju na jednu scénku u nás na průmce. Kdosi šel za profesorama do kabinetu. A páč profesoři hulili doutníky, nebylo v kabinetu vidět. Dotyčnej tehdá prohlásil: Hergot, tady je nahulíno, že by se to dalo krájet. A z mlhy se ozvalo: Tak si kousek ukroj a vypadni!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 175, 176, 177  Další
Strana 1 z 177

Přejdi na: