Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Trpasličí pošta
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rausek
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: sobota 24. leden 2009 21:04     Předmět: Trpasličí pošta Citovat

Trpasličí pošta je, jak asi všichni víme, způsob, jakým se dostávají zásilky a pošta do hor a jiných nepřístupných oblastí - jednoduše se dá zásilka tomu, kdo jde alepoň přibližně tím směrem (obvykle trpaslíkovi), ten jí potom předá zase někomu jinému, a tak se nakonec (i když hodně pomalu) zásilka dostane ke svému cíli.

V souvislosti se vznikem Fanklubu Terryho Pratchetta, vzniká též projekt se stejným názvem. Každý řádný člen klubu, který si přes fanklub něco objedná, si bude moci zvolit, zda to chce poslat českou poštou nebo tou trpasličí. Trpasličí pošta bude zdarma, ale bude pochopitelně trvat o něco déle a nebude možné dopravit zásilky všude po republice (větší města se nám ale snad podaří pokrýt).

Tímto tedy žádám všechny kteří přejíždí s určitou pravidelností (ale třeba i nepravidelností) mezi některými městy a byli by ochotní vzít s sebou občas zásilku, aby mi napsali do mailu popř. do souromých zpráv. Uveďte kontakt na sebe (zatím bude stačit mail), města mezi kterými přejíždíte a zhruba také jak často.

Budu rád za kohokoliv, kdo bude ochoten se zapojit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Novom

PříspěvekZaslal: neděle 25. leden 2009 1:56     Předmět: Citovat

Pardubice, Hradec Králové, Chrudim a přilehlé okolí klidně zajistím já. Možná, že z Hradce tu budou jiní, kteří to mají přímo, ale jsem schopen tuto oblast pokrýt. Smile Třeba si i nějaký kousek pro to dojedou. Není úplně všechno na 100% zadarmo, no ne?
Silence

PříspěvekZaslal: neděle 25. leden 2009 8:39     Předmět: Citovat

Rausku, se mnou můžeš počítat. I když myslím, že Plzeň a okolí zvádneš i sám, co? Wink S mými nepravedlnými cestami do Brna to zatím nevypadá tak růžově, jak jsem myslela, ale při každé vhodné příležitosti nabízím své síly. Wink Smile
Tezi

PříspěvekZaslal: neděle 25. leden 2009 13:08     Předmět: Citovat

Od října do začátku června (kromě přelomu ledna a února) můžu zajistit dopravu do Zlína. Jezdím vlakem každý týden domů. Kromě Zlína a jeho okolí, můžu dopravovat i do Uherského Hradiště (jezdím tam cca jednou za 14 dní).
Když by bylo nejhůř, mohla bych předat zásilku v některé stanici, kde vlak staví, tzn. Kolín, Pardubice, Česká Třebová, Zábřeh na Moravě, Olomouc, Přerov, Hulín. Ale pouze pod podmínkou, že dotyčný bude čekat na nástupišti a já mu ji pouze předám mezi dveřma. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rausek

PříspěvekZaslal: neděle 25. leden 2009 18:18     Předmět: Citovat

Novom: Jistěže, já po tobě přece nebudu chtít, abys jel někam, kam nemáš cestu. Maximálně předáš zásilku ve městě, kde ti zastaví vlak, ale rozhodně kvůli ní nebudeš podnikat extra cestu. Wink

Silence: Každá pomocná ruka dobrá, navíc zrovna naše cesty se dobře doplňují, protože ty sem jezdíš hlavně na srazy, v jejichž době já naopak zůstávám, takže na cestě Praha-Plzeň se mi budeš 100% hodit. Wink Co se týče brna, tak se snad najde ještě někdo další.

Tezi:Počítám s tebou. Na tuhle trasu asi jen tak někoho dalšího neseženem. Wink
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 26. leden 2009 7:33     Předmět: Citovat

Nabízim Tábor a nejbližší vokolí.
adam vévoda morporský

PříspěvekZaslal: pondělí 26. leden 2009 12:07     Předmět: Citovat

Když tak se můžu přihlásit na Hradec Králové (nejbližší okolí) a možná až do Jičína (přes Hořice).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rausek

PříspěvekZaslal: pondělí 26. leden 2009 14:35     Předmět: Citovat

Taže hoši, jsem sice moc rád, že se hlásíte, ale taky byste mohli napsat odkud jezdíte (i když přepokládám že z Prahy).

U adama a u Novoma pak absolutně netušim, jak to mysleli s tím okolím. Prostě mi napište dycky trasu, kterou jezdíte běžně a ne kterou byste byli ochotni jet extra kvůli zásilce. Pokud jste ochotni vykládat i v zastávkách, tak nezapoměňte napsat čím jedete a kde vám to staví. Wink
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 26. leden 2009 15:01     Předmět: Citovat

Takže asi taklenc. Praha - Tábor - Sezimovo Ústí I. a II. Jezdim vlakem, četnost tak 1x za měsíc.
Novom

PříspěvekZaslal: pondělí 26. leden 2009 16:23     Předmět: Citovat

Fajn, máš to mít. Praha - Kolín (rychlé předání z vlaku přímo na nádraží) - Přelouč (občas tam vlaky staví a rychle zase předat z vlaku) - Pardubice. Do Chrudimi se klidně projedu na kole nebo autem, to je jedno. Přilehlé okolí je do 10 km od středu města. Četnost - prozatím jednou týdně. Smile Doufám že ti to stačí a nebudeš to chtít převádět ještě na yardy ty vzdálenosti nebo vypočítávát nejkratší trasy.
Rausek

PříspěvekZaslal: pondělí 26. leden 2009 17:05     Předmět: Citovat

Díky. Heleď Novome musíš pochopit, že já se v tom potřebuju vyznat. Co se týká vás, tak vás znam, takže bez problémů, ale pak příde někdo, o kom ani nevim, kde bydlí a budu v tom mít pěknej maglajs. Wink
adam vévoda morporský

PříspěvekZaslal: pondělí 26. leden 2009 18:45     Předmět: Citovat

Ha, ha, no tak v tom případě: jezdím jen z Hořic do Hradce, takže je to spíš tak, že si z Hradce můžu přivézt něco pro sebe. Případně pro někoho, kdo bydlí kolem. Very Happy
Ale možná bych mohl zasvětit jednoho kamaráda z Prahy, který se mnou studuje v Hradci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 27. leden 2009 12:04     Předmět: Citovat

Tak mě výmečně napadlo, že bysme si mohli jen tak ze srandy udělat třebas takovýdle razítko. Něgdy. V budoucnu. Na voznačování zásilek. Užitek z toho teda žádnej nekouká, ale... Nebo třebas jenom papírový cedulky na balíčky.
Rausek

PříspěvekZaslal: úterý 27. leden 2009 13:40     Předmět: Citovat

Možná by to i šlo. Koukám, že razítka zase tak drahá nejsou, tak uvidíme. Wink
Elischka

PříspěvekZaslal: úterý 27. leden 2009 14:36     Předmět: Citovat

2 NMŽM: IMHO hezká srandička. Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: