Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co, jak, proč?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TheMole
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 27. duben 2009 19:13     Předmět: Citovat

Jsem přesvědčený, že pleš.

Jarmulka to být v pravém slova smyslu nemůže, na Zeměploše přece neexistuje židovská komunita Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikshorm

PříspěvekZaslal: pondělí 27. duben 2009 19:44     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Jsem přesvědčený, že pleš.

Jarmulka to být v pravém slova smyslu nemůže, na Zeměploše přece neexistuje židovská komunita Wink

Ja vim, proto jsem to dal do uvozovek. Btw, ale pak nema vkus Razz Ja jsem si kloboukem zadelal na ples, takze ted budu muset ten klobouk nosit dal, aby taky nebyla videt Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Knize.Vladivoj

PříspěvekZaslal: úterý 28. duben 2009 12:50     Předmět: Citovat

Mno, řekl bych že pleš, ale j ho poprvé viděl s čepičkou až v kresleným Stráže!Stráže!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cellindra

PříspěvekZaslal: středa 29. duben 2009 17:49     Předmět: Citovat

Anebo prostě Kidbyho malířská invence. :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sargon

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben 2009 16:09     Předmět: Citovat

Já si myslel, že to je narážka na kardinála Richelieu, který měl podobnou čepičku, ale červenou a jelikož je Richelieu jednou z předloh pro Vetinariho, příšlo mi to jako logické vysvětlení.

Ale musim říct, že nápad, že Vetinari si sice nebarví vlasy, ale má plešku, je úžasnej. Už se těšim, co tomu řekne effel. Very Happy
Sargon

PříspěvekZaslal: pátek 15. květen 2009 15:43     Předmět: Citovat

Nějak mi přijde divné, že když Ankh v létě chytá plamenem, tak ho občané používají k hašení požáru a kupodivu to i funguje.
6eby snad v létě plavaly jiné věci než jindy a ty byly hořlavé?
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: pátek 15. květen 2009 15:51     Předmět: Citovat

Podle ponámky v zajímavých časech absolboval mrakoplašjistou léčbu, zahrnující mladou dámu, brambory, a palici s hřebem. Ale kdy a proč? v posledním kontinentu snad žádné bramborové myšlenky neměl, a mágové nepokládajíé duševní zdraví svých kolegů, za něco, čím by se měli zabývat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ikshorm

PříspěvekZaslal: pátek 15. květen 2009 16:13     Předmět: Citovat

Sargon napsal:
Nějak mi přijde divné, že když Ankh v létě chytá plamenem, tak ho občané používají k hašení požáru a kupodivu to i funguje.
6eby snad v létě plavaly jiné věci než jindy a ty byly hořlavé?

Imho v té vodě bude nějaká substance a la moderní vlákna - v zimě hřejou, v létě chladí Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sargon

PříspěvekZaslal: sobota 16. květen 2009 17:47     Předmět: Citovat

Knihomol r. .303. napsal:
Podle ponámky v zajímavých časech absolboval mrakoplašjistou léčbu, zahrnující mladou dámu, brambory, a palici s hřebem. Ale kdy a proč? v posledním kontinentu snad žádné bramborové myšlenky neměl, a mágové nepokládajíé duševní zdraví svých kolegů, za něco, čím by se měli zabývat.

Možná je to proto, že na XXXX nebyl nikdo, koho by jako brambory viděl.Jediné ženy, která tam byly, nebyly myslím tak úplně ženy a je možné, že mrakoplašovo libido, i když bylo zdegenerované a stále dávalo podněty ke krájení, smažení, solení a máslu, tento nedostatek mohlo rozpoznat, a proto se Mrakoplašovy chutě a choutky tentokrát neprojevily. V Ankh- Morporku pak mohl několikero šiček polít rozpuštěným máslem a tak se toho buď ujal Ctibum, nebo někdo z Hlídky.
Jinak si nejsem jistý, ale myslím, že nešlo o palici z hřebem, ale pouze o hůl s bodcem na konci, takže vlastně o jakési ukazovátko.
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: neděle 17. květen 2009 14:17     Předmět: Citovat

Konečně jsem to našel. Velká hůl s hřebem. Velkou hůl bych pokládal za eufemizmus pro malý kyj. Nevím co bys chtěl Mrakoplašovi tím ukazovátkem provádět, ale ten inštrument určitě slouží k bolestivému mlácení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sargon

PříspěvekZaslal: neděle 17. květen 2009 14:29     Předmět: Citovat

Já si to představoval, jako učení stilem: "Toto je žena", "Toto jsou brambory" a "Teď si ukážeme čím se od sebe liší". Malý kyj mi skrátka přišel moc krutý a mohl by Mrakoplaše i zabít, ale asi to tak bohůmžel bude.
TheMole

PříspěvekZaslal: neděle 17. květen 2009 15:31     Předmět: Citovat

Jasně, že to má být ukazovátko.

Ale upřímně, na začátku jsem to taky pochopil špatně. Wink
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: neděle 17. květen 2009 15:59     Předmět: Citovat

Ve školním prostředí se pohybuji bezmála deset let, ale ukazovátko s hřebem jsem ještě neviděl.
Ikshorm

PříspěvekZaslal: neděle 17. květen 2009 16:01     Předmět: Citovat

Knihomol r. .303. napsal:
Ve školním prostředí se pohybuji bezmála deset let, ale ukazovátko s hřebem jsem ještě neviděl.

Je fakt, ze na gymplu jsme meli hreby jen na tech obrich kruzitkach... ale kdyz ho rozlomis, mas ukazovatko...
Sargon

PříspěvekZaslal: neděle 17. květen 2009 16:02     Předmět: Citovat

No, já nevím, jak daleko je školství v Ankh-Morporku. Je možné, že tam žádná ukazovátka nemají a toto bylo narychlo zhotovené.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.