Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Film Zaslaná pošta
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Filmy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomis
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 11. červen 2010 18:18     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
Tomis: Mně změny herců nijak extrémně nevadí. Ty příběhy na sebe navazují jen minimálně, takže mi to nijak nenarušuje podívanou. Horší by tp asi bylo, kdyby se rozhodli natočit Making Money a vyměnili Rosreta či Adorátu. Jsem zvědavý, zda jim pro příští film vydrží Vetinari, protože tenhle herec se mi v jeho roli velmi zamlouvá.

to je přesně to, co jsem měl na mysli, že se mi líbil výsměšek,tak jak byl hrán v HF:) asi tak jako se mi líbil tenhle vetinari (nakonec to považuju sa šťastnou ruku)

ještě bych do výčtu přidal: scény které jsou jinak než v knížce, ale mě se moc líbí:
1) konec (až na protikuřáckou agitku) od předávání adorátě linky až po jejich "konec" - má to energii, má to šťávu, tady asi hodně pomohla asistence páně autora.
2) druhé věšení vlahoše - nejdřív sem si říkal, "proboha", ale to jak se z toho vykecával se mi moc líbilo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarda
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 11. červen 2010 19:33     Předmět: Citovat

Náhodou Bodlinino "Boris byl zlobivý chlapec. A co se děje zlobivým chlapcům?" nemělo chybu
gagy
Anonymní

PříspěvekZaslal: neděle 13. červen 2010 10:19     Předmět: Citovat

kdy budou titulky na druhý díl ??
Knize.Vladivoj

PříspěvekZaslal: neděle 13. červen 2010 10:27     Předmět: Citovat

Jarda napsal:
Náhodou Bodlinino "Boris byl zlobivý chlapec. A co se děje zlobivým chlapcům?" nemělo chybu

No nevím, ten pokus o krocení koně tam byl IMHo dost navíc. Boris měl být Boris, šílenec letící s klikači o závod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hadati

PříspěvekZaslal: neděle 13. červen 2010 15:09     Předmět: Citovat

Tak si už můžete stáhnout titulky na obě dvě části Zaslané pošty by Džajna a Hadati
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
effel

PříspěvekZaslal: úterý 15. červen 2010 9:13     Předmět: Citovat

me se nelibilo, ze Bodlina prestala kourit..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferda
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 15. červen 2010 9:38     Předmět: Citovat

Hadati napsal:
Tak si už můžete stáhnout titulky na obě dvě části Zaslané pošty by Džajna a Hadati

IMHO nějaký poškozený archiv.
effel

PříspěvekZaslal: úterý 15. červen 2010 13:59     Předmět: Citovat

tak si to stahni tady:
citace:
http://www.titulky.com/index.php?Fulltext=going+postal&FindUser=
Tomis

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. červen 2010 12:59     Předmět: Citovat

docela mne překvapilo, že to tu zatím nikdo nekomentoval, ale ve filmu měli Thud čtvercový, zatímco pokud si dobře pamatuji, tak hra je na osmiúhelníku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
divná

PříspěvekZaslal: sobota 19. červen 2010 11:08     Předmět: můžeme se podívat Citovat

http://filmy.kinotip.cz/going-postal-2010/
http://filmy.kinotip.cz/hogfather-2006/
http://filmy.kinotip.cz/barva-magie-2008/
Hadati

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červen 2010 20:23     Předmět: Re: můžeme se podívat Citovat

divná napsal:
http://filmy.kinotip.cz/going-postal-2010/
http://filmy.kinotip.cz/hogfather-2006/
http://filmy.kinotip.cz/barva-magie-2008/

Zaslanou poštu režíroval Jon Jones. Vadim Jean byl producentem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hadati

PříspěvekZaslal: pondělí 21. červen 2010 20:25     Předmět: Citovat

Doporučuji film Prince of Persia, který ještě stále jde v českých kinech. Nejenom, že to je zábavný akční film, který se nemusí za nic stydět, ale hraje tam i Vlahoš von Rosret :-) a velmi dobře. Jediné, co mě zklamalo bylo, že tam nedali žádnou sekvenci s podzemím, kde by princ přeskakoval vystřelující bodáky. Ale to je jen drobná stížnost :-)
ZiP13

PříspěvekZaslal: středa 23. červen 2010 21:02     Předmět: Citovat

effel napsal:
me vystaci, kdyz nezmrvi Vetinariho ^^

Vetinari se jim moc podařil, vytihly podobu a i výběr herců je nad mé očekávání, celý film se mi moc líbil Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ziriath

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. červen 2010 21:32     Předmět: Citovat

Tak viděla sem zatím jenom asi tak tři čtvrtě hodiny, nicméně zde můj dosavadní dojem:
Dosti podařený začátek, vtípek s babičkou ''Zaplať nebo zemři'' rozhodně potěšil. Rovněž pěkný titulky a ukázka provozu věží.

Co mi nesedlo na filmovém Vlahošovi, je jeho poněkud nepříjemný projev. Vlahoše z knížky jsem si oblíbila od první stránky, tenhle chlápek zdaleka tak milej a pro mě oblíbitelnej nebyl.
Golemové: Lesklá povrchová úprava? copak to?
Vetinari se mi vzhledově nelíbil. Podle knížek by měl mít nějak 45-49, tenhle byl o dost starší. Proti blond vlasům teda nic nemám. Taky si ho představuju jinak než na oficiálních obrázcích (měl by podle mě mít takříkajíc 55 kilo i s postelí atd.), takže proto.

Škoda že tam nebyl ten vtípek s pometlem a to jak Slavojovy rodiče umořilo na jejich farmě stokrát nic...to mi tam chybělo.

A nakonec, no ti obří lvi po stranách krbu v Patricijově kanceláři, ti mě teda dostali. Architektův zlej sen.

Nicméně Krasomila a Pozlátko, byť bez papoucha ''Dvanáct a půl procenta'' vypadali dokonale.

Zatím dokoukávat nebudu, ale jednou, jednou možná jo.
effel

PříspěvekZaslal: pondělí 28. červen 2010 2:12     Předmět: Citovat

ZiP13 napsal:
effel napsal:
me vystaci, kdyz nezmrvi Vetinariho ^^

Vetinari se jim moc podařil, vytihly podobu a i výběr herců je nad mé očekávání, celý film se mi moc líbil Smile

souhlasim Smile

K prispevku vyse - jak jsme se s Vendy shodly, myslim, ze charakterove Vetinariho velmi dobre zvladli Smile No dobre, zjev neni uplne dokonaly...ale s tim jsem se dokazala vyrovnat Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Filmy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

Přejdi na: