Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

dvojknihy Zeměplochy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chtěli byste Zeměplochu v pevné vazbě?
ano
64%
 64%  [ 41 ]
ne
35%
 35%  [ 23 ]
Celkem hlasů : 64

Autor Zpráva
Nifredil

PříspěvekZaslal: pátek 17. červenec 2009 20:37     Předmět: dvojknihy Zeměplochy Citovat

Dobrý den, pane Talaši,
už máme doma první čtyři Zeměplochy v pevné vazbě (2+2) a tak se chci zeptat zda budet ve vydávání pokračovat a chystáte i další díly, případně celou zeměplochu takto, v pevných deskách.
Předem děkuji za odpověď
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nakladatel
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 17. červenec 2009 21:13     Předmět: Citovat

Samozřejmě, že ano, pokud budeme zdraví a živí, dotáhneme to do vázaného konce. A taky jestli bude stále při síle The Mole a Paul Kidby s ilustracemi, ... Letos na podzim vyjde ještě double - Magický prazdroj a Soudné sestry. Nyní čekáme na ilustrace od PK, jinak máme vše připravené do tisku. Po dohodě s agentem jsme upustili od přebalů a necháme jen červené desky, ale každý kus bude extra zabalen do fólie...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cashpick
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 10. srpen 2009 16:07     Předmět: Citovat

Jsem jeden z těch, které vázané Zeměplochy okouzlily. Paperbacky jsem si půjčoval, ale tyhle "potřebuji" mít doma Smile.
Druhý dvojdíl jsem koupil hned jak vyšel, ale dostal jsem se (k Čaroprávnosti) až teď o dovolené. Bohužel jsem byl dost zklamaný kolik tam je překlepů - je to škoda, protože kniha je jinak nádherná díky vazbě, obrázkům, ilustracím...
Trochu to zamrzelo i proto, že v tiráži je větička nějak podobně jako "Doplněné a opravené vydání".
Určitě budu nakupovat dál, jen jsem měl potřebu napsat, že mi to není jedno!
TheMole

PříspěvekZaslal: pondělí 10. srpen 2009 16:35     Předmět: Citovat

Prosím, napiš na kterých stránkách ty překlepy konkrétně jsou - "doplňky a opravy" jsem prováděl já, a tak by mě docela zajímalo, co konkrétně mému ohnivému oku uniklo... Sad
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 11. srpen 2009 8:28     Předmět: Citovat

Abych pravdu řekl, nevypisoval jsem si je a musel bych číst znovu Smile, ale určitě se znovu kouknu abych alespoň doložil, že si nevymýšlím...
Možná by pomohl někdo, kdo teprve bude Čaroprávnost znovu číst. Když na něco narazím u Morta (až ho budu číst) rovnou si to zapíšu a vím na koho se obrátit...
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. srpen 2009 12:14     Předmět: Citovat

Tak jsem zjistil, že překlepy nemám šanci náhodně objevit musel bych opravdu poctivě znovu číst a to teď nenajdu čas.
Prosím, kdyby jste někdo četl nové vydání Čaroprávnosti - poznamenejte si překlepy a předejte je sem - jsem opravdu jistý, že tam jsou, protože mne několikrát zamrzely. Nešlo o nepřesnosti v překladu (na to bych nepřišel), ale jen překlepy - písmenko navíc, namíň...
TheMole

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. srpen 2009 18:22     Předmět: Citovat

Jo, takových jsem vychytal pěknou řádku, ale je dost dobře možné, že jsem si ještě dalších nevšiml...
Nicméně, abychom nezatěžovali tohle úzce specifikované vlákno Dotazů nakladateli, tak navrhuji pokračovat v debatě v sekci Obsahové chyby v překladu, a to tady http://forum.discworld.cz/viewtopic.php?t=814 , respektive tady http://forum.discworld.cz/viewtopic.php?t=471
Cashpick
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 21. říjen 2009 18:57     Předmět: Citovat

Třetí dvojdíl je fajn. Šířka knih postupně pěkně narůstá...

Trochu mne zklamalo, že se upustilo od papírového obalu od pana Kirbyho. Nemuseli tam být nutně oba jako ve druhém dvojdíle, ale třeba vzít ten první.
Z prvních dvou knížek přebal rozhodně nesundám, ale když jsem to v knihovničce zkoušel tak tak mě zarazilo, že každá zlatá působí jinak - asi jsem ty první dvě knihy už ošmatal Smile.

Vyrobit ho a dát zájemcům ke stažení je asi blbost, že? Stejně by to potřebovalo barevnou A3 tiskárnu.
Ikshorm

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. říjen 2009 11:06     Předmět: Citovat

Možná spíš vydat ho zvlášť a nabídnout členům klubu jako onehdá ten plakát? Razz
To byl jen nápad, moje knihovnička se bez přebalů obejde - naopak uvažuji, že jich zbavím i ostatní knihy - stejně je při čtení musím sundat a pak je většinou nemůžu najít...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nakladatel

PříspěvekZaslal: středa 28. říjen 2009 3:28     Předmět: Citovat

Myslím, že bude dobré do budoucna nechat čtenáře, ať si vybere sám - s přebalem nebo bez, a nevnucovat mu variantu bez přebalu. Na třetí dvojknihu přebal dotiskneme v nejbližší době, dáme ho dodatečně do distribuce a každý, kdo se o něj v našem eShopu (nebo v naší prodejně, anebo tam, kde si ji koupil) přihlásí, tak ho dostane zdarma. Vypadá to tak, že i příští dvojknihy budou alespoň s jedním přebalem, protože tlak knihkupců a nespokojených čtenářů je dost velký... Holt nezavděčíme se vždy všem.
Cashpick
Anonymní

PříspěvekZaslal: úterý 03. listopad 2009 17:33     Předmět: Citovat

Jupí! To je super zpráva - je fajn, že dokážete takhle operativně reagovat!
Za sebe i ostatní co se jim přebaly líbí děkuji moc!
Salome Kim

PříspěvekZaslal: pondělí 04. leden 2010 13:11     Předmět: Citovat

Chtěla bych tu veřejně brečet, že v hlasování chybí odpověď vhodná pro mě. Připadá mi geniální řešení existence brožované a pevně vázané řady současně. Tady z toho vniká dojem, jako by brožovaná měla vymizet.
nakladatel

PříspěvekZaslal: pátek 08. leden 2010 2:46     Předmět: Citovat

Salome Kim napsal:
Chtěla bych tu veřejně brečet, že v hlasování chybí odpověď vhodná pro mě. Připadá mi geniální řešení existence brožované a pevně vázané řady současně. Tady z toho vniká dojem, jako by brožovaná měla vymizet.

Zcela určitě nevymizí, ale bude bez těch ilustrací Paula Kidbyho...
dawen

PříspěvekZaslal: pátek 08. leden 2010 18:35     Předmět: Citovat

nakladatel napsal:

Zcela určitě nevymizí, ale bude bez těch ilustrací Paula Kidbyho...

To mi spadl kámen ze srdce Smile A k obrázkům- jsou pěkné, ale v knize moc důležité nejsou...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cashpick
Anonymní

PříspěvekZaslal: sobota 20. březen 2010 0:43     Předmět: Citovat

Plánuje se na duben další dvojkniha Zeměplochy: Pyramidy a Stráže! Stráže! ? Děkuji moc za odpověď!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.