Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

dvojknihy Zeměplochy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chtěli byste Zeměplochu v pevné vazbě?
ano
64%
 64%  [ 41 ]
ne
35%
 35%  [ 23 ]
Celkem hlasů : 64

Autor Zpráva
nakladatel
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: sobota 20. březen 2010 13:10     Předmět: Citovat

Cashpick napsal:
Plánuje se na duben další dvojkniha Zeměplochy: Pyramidy a Stráže! Stráže! ? Děkuji moc za odpověď!

Ano, už se na ní v tiskárně pracuje - na trhu bude asi v druhé půlce dubna...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Adoráta Srdénková

PříspěvekZaslal: sobota 14. srpen 2010 15:58     Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat... jsem zastáncem měkké vazby, nicméně jsem dnes opět očkem pokukovala po nově vydaných dvojvazbách... a říkala jsem si, o kolik stran jsou díla doplněna. Dívala jsem se na Pyramidu a Stráže, Stráže a ani obrázky jsem tam nenašla, i když přiznám se, až tak podrobně jsem nelistovala:) otázka zní, o kolik je tedy díl bohatší, prosim? Děkuji:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nakladatel

PříspěvekZaslal: neděle 15. srpen 2010 23:10     Předmět: Citovat

Ve dvojknize je 10 celostránkových ilustrací, je mi divné, že se žádná nenašla...Wink Některé nebyly nikdy publikovány a byly Paulem Kidbym nakresleny jen pro nás. Dále je kniha kompletně doplněna o chybějící texty, jsou v nich udělány všechny možné opravy chyb, na které přišli fanoušci, atd. další dotazy směřujte i na Moleho...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Rincewind

PříspěvekZaslal: neděle 25. březen 2012 13:36     Předmět: Citovat

Velmi děkuji Talpressu za skvělé dvojknihy, výborná práce.Jsou téměř bez chyby, ale k mé plné spokojenosti chybí dvojpřebal škoda že jste s ním přestali do budoucna počítat, velmi bych ho ocenil nešlo by to nějak obnovit? a dotisknout druhý přebal i k již vydaným knihám kdešto chybí.
Alespon pro velké fandy pratchetta a řádné členy klubu v menším nákladu jako bonus od vás pro nás. klidně za příplatek vůbec bych se nezlobil i pokud by onen bonus stál za jeden kousek do 50 kč.
Předem děkuji za odpověd snad kladnou.
nakladatel

PříspěvekZaslal: pondělí 26. březen 2012 11:59     Předmět: Muselo by se Citovat

Muselo by se to spočítat, na kolik by to přišlo, alespoň pro členy (nevím kolik je členů Klubu TP), nebo pro zájemce.
VeHaLi

PříspěvekZaslal: pondělí 26. březen 2012 14:51     Předmět: Citovat

Můžeme zjistit zájem nějakou anketou na našich stránkách, což?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mr.Rincewind

PříspěvekZaslal: úterý 27. březen 2012 19:33     Předmět: Citovat

Já jsem pro anketu na dva přebaly pro dvojknihy. Je to taková exkluzivita navíc pro ty "Blázny zběratelský" kteří si to celé kupují znovu jako já. (a mám alespoň podle aktualní nálady možnost výběru na který parádní obrázek od Joshe Kidbyho budu před otevřením knihy koukat.)
Ps.-napiš mi prosím VeHaLi do S.Z. v jakém vláknu se bude anketa konat pokud tedy nějaká bude.
DORFL

PříspěvekZaslal: úterý 27. březen 2012 19:55     Předmět: Citovat

Mr.Rincewind napsal:
Ps.-napiš mi prosím VeHaLi do S.Z. v jakém vláknu se bude anketa konat pokud tedy nějaká bude.

Předpokládám, že ta anketa bude přímo na hlavních stránkách, tedy na discworld.cz (v levém horním rohu).

Archiv anket zde.
VeHaLi

PříspěvekZaslal: úterý 27. březen 2012 22:32     Předmět: Re: Muselo by se Citovat

nakladatel napsal:
Muselo by se to spočítat, na kolik by to přišlo, alespoň pro členy (nevím kolik je členů Klubu TP), nebo pro zájemce.

Členů KTP je v tuto chvíli 370, z toho 117 řádných a 3 čestní.
datel

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2012 19:18     Předmět: Citovat

A já sem z nich pořád nejmladší!!! Cool
Chroustal

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2012 20:08     Předmět: Citovat

datel napsal:
A já sem z nich pořád nejmladší!!! Cool

A to se chlubíš, nebo si stěžuješ? Wink Smile
datel

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2012 20:15     Předmět: Citovat

No...za a)...i když...někdy by se dala uznat i druhá možnost...
Bob van Sikorski

PříspěvekZaslal: neděle 01. duben 2012 12:16     Předmět: Citovat

Já nejsa člen klubu (ostatně TP teprve nyní objevuji), jsem šel rovnou do všech dvojknih (jiné zeměplochy ani doma nemám) a musím říci, že to je prostě nádhera. Dokonce bych si za sebe dovolil říci i revoluční názor, že ty knihy vlastně ani přebal nepotřebují, naopak vypadají nádherně retro když jsou jen tak v knihovně, jedna jako druhá. Papír je parádní (a řekněme netradiční), vazba pěkná, na těch knihách je vidět, jaká je to poctivka.

Samozřejmě chápu, že s rostoucí délkou těch jednotlivých dílů je prostě nereálné, že by kupříkladu některé poslední díly vyšly jako dvojknihy, to by prostě byla obrovská a drahá bichle. A bohužel trh je pochopitelně zasaturován brožovanými zeměplochami. Každopádně Vám tímto děkuji pane Talaši, protože tohle mít v knihovně je i velká potěcha pro oko, nejen pro duši.

Mr.Rincewind

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2012 7:59     Předmět: Citovat

Zdravím. K obrázku výše. Máš pravdu bez přebalu vypadají také pěkně ,ale já jsem zvyklý na obrázky od Joshe Kirbyho k Pratchettovi ty pestré barvičky prostě patří. Zvláště mi bude chybět (pokud se vydavatel rozhodne dotisk přebalů neudělat) Magráta Česneková v těžkém brnění s bojovou sekyrou již v těch tenkých ručkách sotva zdvihne při tažení na elfí Králku (dámy a pánové) . To byl velmi podařený obrázek. Pokud se pane nakladateli přeci jen mé zbožné přání ujme a dotisk skutečně vyjde v limitovaném množství , tak mám eště jeden skrovný nápad co takle odstranit název titulu z přední strany a nechat ho jen na hřbetu knihy aby zůstalo Joshovo umění zachováno ve své plné kráse.Nerad bych přišel třebas o hlavu Crying or Very sad výše zmiňované Magráty Česnekové kvůli tabulce s názvem knihy. Ve výstavní poličce je stejně vidět jen hřbet knihy s tabulkou názvu knihy takže zběratelé těchto vázaných speciálú a i posmrtně Crying or Very sad pan mistr Kirby to jistě ocení. Držím si palce mějte se pěkně. Smile
Mr.Rincewind
nakladatel

PříspěvekZaslal: sobota 14. duben 2012 10:36     Předmět: To Bob: Citovat

Děkuji za pochvalu, nestává se to často veřejně, lidé nahlas spíš kritizují. A zkusil jste počítat hvězdičky nad Zeměplochou?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Dotazy nakladateli Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.