Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Vaše oblíbená hospoda nyní již i na hexnetu!

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co právě teď čtete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 352, 353, 354  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ossis

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 1:28     Předmět: Citovat

Tak teď jsem se vrátil k Pravdě a mám v plánu si ji pořádně vychutnat. Jedna z mých nejoblíbenějších Wink...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Asperia

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 11:05     Předmět: Citovat

já teď hltám Noční hlídku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hrun

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 16:49     Předmět: Citovat

Otec prasatek...ked uz sa blizi ten film nech som zasa v obraze
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Asperia

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 19:53     Předmět: Citovat

jenom jestli to budou u nás dávat Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Harold

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 21:28     Předmět: Citovat

Tak já teď čtu (už potřetí) Nikdykde, ale poprvé nové, doplněné vydání. Pak se asi vrhnu na Roberta Rankina a jeho Armageddony Smile
Timichal

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 23:13     Předmět: Citovat

Zrovna nic nečtu (rád bych si koupil Dobrá znamení, ale snažím se šetřít na dárky Surprised). Teď si ale dělam katalog své knihovny a koukám, co mám všechno za zajímavé knížky - takže asi brzo začnu znovu číst třeba Pána prstenů nebo Mýtus od Roberta Asprina.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Ossis

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 23:13     Předmět: Citovat

Asperia napsal:
jenom jestli to budou u nás dávat Evil or Very Mad Evil or Very Mad

No někdy v budoucnu možná Rolling Eyes ... Řekl bych že v hodně vzdáleným budoucnu a to este na CT2 v mimokrestansky cas.
Asperia

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 23:15     Předmět: Citovat

Timichal napsal:
Zrovna nic nečtu (rád bych si koupil Dobrá znamení, ale snažím se šetřít na dárky Surprised). Teď si ale dělam katalog své knihovny a koukám, co mám všechno za zajímavé knížky - takže asi brzo začnu znovu číst třeba Pána prstenů nebo Mýtus od Roberta Asprina.

to já bych si na takovou činnost musela asi najmout brigádníky. Laughing Laughing
Timichal

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 23:22     Předmět: Citovat

Asperia napsal:
to já bych si na takovou činnost musela asi najmout brigádníky. Laughing Laughing

No mně na to stačí takovej malej prográmek, který po zadáni ISBN vycucne data z Národní knihovny do celkem úhledné tabulky... akorát mám teď postel zaskládanou knížkami a asi budu muset spát na židli u počítače Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Ossis

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 23:26     Předmět: Citovat

Timichal napsal:
No mně na to stačí takovej malej prográmek, který po zadáni ISBN vycucne data z Národní knihovny do celkem úhledné tabulky... akorát mám teď postel zaskládanou knížkami a asi budu muset spát na židli u počítače Sad

A můžeš napsat, o jakej prográmek se jedná?
Timichal

PříspěvekZaslal: neděle 10. prosinec 2006 23:33     Předmět: Citovat

Ossis napsal:
Timichal napsal:

A můžeš napsat, o jakej prográmek se jedná?

Ne! Razz

No tak dobře... Tellico, ale chce to Linux Laughing Moje rozdělaná sbírka vypada zhruba takhle.
pieter

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 10:07     Předmět: Citovat

Harold napsal:
Tak já teď čtu (už potřetí) Nikdykde, ale poprvé nové, doplněné vydání. Pak se asi vrhnu na Roberta Rankina a jeho Armageddony Smile

Doplněné vydání? Kde? Jak? Proč? Za co, soudruzi?
Bez výkřiků - které to je a kde se dá koupit? (Jestli ho náhodou už nemám, protože jestli ne, tak abych stihl napsat Ježíškovi).
Harold

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 11:24     Předmět: Citovat

citace:
Doplněné vydání? Kde? Jak? Proč? Za co, soudruzi?
Bez výkřiků - které to je a kde se dá koupit? (Jestli ho náhodou už nemám, protože jestli ne, tak abych stihl napsat Ježíškovi).

Letos nakladatelství Polaris vydalo 2. rozšířené vydaní Nikdykde. Trošku ho doplnil sám autor a skloubil anglickou a americkou verzi, které byly lehce odlišné. Stojí 259Kč, měli by ho mít v každém dobrém knihkupectví.
Smile [/quote]
Mák
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 11:27     Předmět: Citovat

Dočetl jsem Jádro pudla od Ondřeje Neffa, dobrý to bylo. Už se těším na pokračování.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Black

PříspěvekZaslal: pátek 15. prosinec 2006 14:22     Předmět: Citovat

Me je 27, zrovna docitam Nocni hlidku a uz si brousim zuby, az si koupim Pruvodce po zemeplose.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 352, 353, 354  Další
Strana 4 z 354

Přejdi na: