Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Začátek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alvin

PříspěvekZaslal: pátek 26. září 2008 20:56     Předmět: Citovat

DoktorkaŠáhlá napsal:
Já jsem jednoho dne zašla do knihovny, asi půl hodiny jsem tam obcházela a pořád jsem nevěděla, co si mám vybrat, protože jsem to buď už četla nebo se mi to nějak nezdálo. Tak jsem zavřela oči, zašmátrala jsem rukou poslepu a vytáhla Pyramidy... A od tý doby je ze mě fanda Zeměplochy Very Happy

Šťastná to náhoda... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Manticore

PříspěvekZaslal: neděle 26. duben 2009 19:53     Předmět: Citovat

Já se k zeměploše dostala přes divadlo. Náhodou jsem zahlédla v televizi záznam soudných sester, úplně mě to uchvátilo, zůstala jsem sedět a bylo vyřešeno. Druhý den jsem naběhla do knihovny a vzala to popořadě od BK. Původně jsem si chtěla jen vybrat pár dílů, maximálně jednu sérii.... No, tohle předszevzetí mi moc dlouho nevydželo Smile a už mám za sebou dobrou polovinu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikolína
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. červen 2009 12:56     Předmět: začátek Citovat

[quote="Hadati"]Mrakoplaš: A jak si se na naše stránky dostal?

Já svoji první Zeměplochu četl v r. 1994. Byl to Mort. Zaujala mě jeho obálka v knihovně. Trochu jsem váhal, protože jsem měl pochybnosti, že ten zajímavý obal obsahuje i zajímavý text, ale v té době jsem četl tak dvacet knížek do měsíce, takže jsem si ji půjčil a od té doby jsem si to zamiloval.

Též, ta obálka Morta je nádherná. Zeměplochu jsem si neskutečně zamilovala v Dlouhé na Soudných sestrách a bác ho, chybí nám jen starší díly s Mrakoplašem. Vlastně mě na ten nápad přivedla máma, která Plochu též zbožnuje. Wink
Knize.Vladivoj
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. červen 2009 17:07     Předmět: Citovat

Na internátu cca v roce 2002 mi pučil spolubydlící Čarodějky na cestách, když jsem se ho ptal co to furt čte. A od té doby už to se mnou jelo z kopce. Very Happy Cca v roce 2004 jsem měl dočteno všechno co do té doby vyšlo kromě Posledního hrdiny a od tý doby se ze mě stal neúnavný inkvizitor chyb Smile
Delicius169

PříspěvekZaslal: sobota 01. srpen 2009 18:43     Předmět: Citovat

Já se k Zeměploše dostal skrze divadelní představení Soudné sestry,a protože se mi to zalíbilo,tak jsem si půjčil od tetinky knížky.....
schizak23

PříspěvekZaslal: středa 12. srpen 2009 20:45     Předmět: Citovat

ja se dostal k zemeplose pres tatu,kterej ji cte uz nakej ten rok a jednou mi pucil knizku Mali bohove... od ty doby sem Zemeplosskej maniak Twisted Evil
Zuzka

PříspěvekZaslal: pátek 04. září 2009 1:43     Předmět: Citovat

Mě sestra půjčila hned čtyři knížky, když jsem neměla nic jiného na práci. Přečetla jsem je během jednoho týdne. A pak už z toho byla těžká závislost.
Katk@

PříspěvekZaslal: pátek 04. září 2009 22:35     Předmět: Citovat

Myslím, že jsem právě dočetla nějaký díl Pottera a přehrabovala jsem se v poličce, kde Potteři jsou. Objevila jsem několik knih Terryho Pratchetta a ptala jsem se na ně mamky. Doporučila mi Čaroprávnost. když jsem ji dočetla, doporučila mi mamka Morta, pak možná Zloděje času... nejsem si jistá. Když došly knihy v poličce, mamka mi jich pár koupila. Chtěla jsem přečíst všechny jeho knihy! Pak jsem z neznámého důvodu na Pratchetta zapomněla..... Nedokážu to pochopit. Asi jsem na něj byla ještě moc malá. O loňských Vánocích jsem dostala dvě jeho knihy a zase jsem si ho zamilovala! A tentokrát ještě víc, protože už jsem byla starší! Teď chci zase přečíst všechny jeho knihy a tentokrát to vypadá nadějně, že by se mi to mohlo podařit. Od dočtení Zeměploch nejsem daleko, a proto se teď snažím číst něco jiného a Zeměplochu si trochu šetřit. Čtu Saturnina, ale není to ono... Také mám z knihovny Průvodce po zeměploše, ale to také není ono, chybí tam příběh a ty úžasné hlášky atd.... A tak jsem se dostala od začátku až do současnosi. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rubína

PříspěvekZaslal: sobota 05. září 2009 16:39     Předmět: Citovat

Mě jako malou fascinovala obálka Morta, konkrétně Smrť. Zde musím vysvětlit, že jsem jako malá z pohádek neznala strašidla a bubáky, protože moji drahou mamá tím rodiče nevědomky velmi děsili a nechtěla to samé opakovat u mě. Ten kostřivec mě prostě zajímal jako někdo nový, možný přítel. Nebála jsem se ho, protože jsem nevěděla, že bych se ho měla bát. Pár let jsem ho pozorovala a když mi bylo devět a dosáhla jsem na polici, tak jsem si Morta tajně přečetla a zamilovala.
Už nevím, jaká kniha následovala, ale do Zeměplochy mě zavedl Bledý jezdec. Embarassed Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Šlýžkal

PříspěvekZaslal: neděle 18. červenec 2010 21:32     Předmět: Citovat

mě k Zeměploše přivedli mí sourozenci kteří Zeměplochu četli.Jako první jsem před půl rokem přečetla Magický Prazdroj

Naposledy upravil Šlýžkal dne pondělí 29. listopad 2010 17:55 , celkově upraveno 1 krát.
effel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. červenec 2010 21:13     Předmět: Citovat

Ja se k Zemeplose dostala pres obalku Sekace, co meli vycumakovanou va Barvicovi Smile) Ty barevny obrazky me v tech deviti strasne tahly XD
Terry

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. červenec 2010 22:01     Předmět: Citovat

K Zeměploše... jednoduše, už od dětství si pamatuji jak máma skupovala všechny nové díly. Takže jí máme doma co si pamatuji. Very Happy
Paprsek

PříspěvekZaslal: pátek 23. červenec 2010 12:04     Předmět: Citovat

Já se k Zeměploše dostala přes Stopařova průvodce Galaxií. Jednak jsou v knihovně ve stejnym regálu, a jedna z mých kámošek (taky nositelka Ručníku) mi "vnutila" Barvu kouzel s tím, že jestli to nepřečtu tak mě upentagramuje Laughing No a tak nějak jsem u Plochy zůstala Very Happy
Eva Koščová

PříspěvekZaslal: sobota 24. červenec 2010 11:07     Předmět: Citovat

Já jsem se k Zeměploše dostala tak, že brácha měl čtyři knihy, když jsem si je přečetla, začla jsem se shánět po dalších. Nabyla jsem teď dojmem, že s těch co vyšly v Čechám mám všechny, ale mohu se mýlit, možná mi nějaká unikla. Ale doufám, že néé. Very Happy
Mám tyto knihy ze všech nejradši Very Happy Laughing
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 25. červenec 2010 17:58     Předmět: Citovat

Paprsek napsal:
Já se k Zeměploše dostala přes Stopařova průvodce Galaxií.

Dá se říci, že já jsem se dostal ke Stopařovu průvodci po Galaxii díky Zeměploše. Viz Barva kouzel. Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.