Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hudba
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 120, 121, 122  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noby

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben 2007 21:35     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Very Happy Kdepak, bude jí tak 27...a jaképak ošklivé věci nám vzkazuje?

Á...klasika,že vás jako zabije(nepravděpodobné) a tak.... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rausek
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben 2007 21:37     Předmět: Citovat

Takže už začíná střihat bárbíny do našich podob a připravuje si hřebíky? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TheMole

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben 2007 21:39     Předmět: Citovat

Noby napsal:
TheMole napsal:

Hmmm...a může si dovolit zaplatit cenu, která je uvedena u mé hlavy v katalogu Cechu vrahů "Jaro 2007"?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben 2007 21:40     Předmět: Citovat

Rausek napsal:
A to si měl ještě štěstí, že letos bylo celkem hezky, jinak bys asi zmrznul. Very Happy

Pravda pravdoucí. Minulý rok mě to docela záblo, když jsem šel po chodbě v přízemí. Very Happy

Noby napsal:
TheMole napsal:

Tak to je dobré. Já jsem si říkal, jestli nás nechce například mučit poslechem té hudby a neustálým pohledem na plakát těch lid... zrů... individuí. Very Happy
spoquito

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben 2007 22:11     Předmět: Citovat

hm...neposloucha tu nekdo klasiku? myslim tim Jimiho Hendrixe, Beatles, Animals, Mamas&Papas a tak? Question proste 60.leta?

jinak mam rad indicky pop - teda spis filmovou hudbu z bollywoodu Wink , alternativni pop (?) jako Dido nebo Coldplay, Nohavicu a Cechomor, a ted zrovna Scissor Sisters a Lily Allen a taky mam ted obdobi soundtracku Fontany...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger MSN Messenger
DORFL

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben 2007 22:25     Předmět: Citovat

Jimi Hendrix, Beatles samozřejmě. Myslíš. že jsem hudební barbar? Very Happy Animals... něco mi to říká, ale asi si to s něčím pletu. Od Mamas&Papas máme nějaké staré desky, Dido a Coldplay někdy...
Martinez

Bydliště: Kladno - město vydolovaného uhlí a spousty oceli žadonící o to aby byla sebrána

PříspěvekZaslal: pondělí 09. duben 2007 8:58     Předmět: Citovat

spoquito napsal:
Coldplay

Paul van Dyk plays Clocks by Coldplay - Creamfields 2006. Coldplay jsou dobrý a tohle je jejich asi nejlepší písnička (v trošku lepší úpravě Razz )...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Noby

PříspěvekZaslal: pondělí 09. duben 2007 12:37     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
Noby napsal:
TheMole napsal:

Hmmm...a může si dovolit zaplatit cenu, která je uvedena u mé hlavy v katalogu Cechu vrahů "Jaro 2007"?

A jéje...ten katolog si asi zapoměla koutpit...mohl by jsi mi tu cenu upřesnit? Very Happy No ale ona by se asi s cechem vrahů nezdržovala.... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
spoquito

PříspěvekZaslal: pondělí 09. duben 2007 15:35     Předmět: Citovat

a samozrejme, ze jsem na par veci zapomnela...E.L.O. (btw, neznate nekdo?), Norah Jones, Manu Chao...zas si brzo na neco vzpomenu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger MSN Messenger
TheMole

PříspěvekZaslal: pondělí 09. duben 2007 16:04     Předmět: Citovat

Noby napsal:
A jéje...ten katolog si asi zapoměla koutpit...mohl by jsi mi tu cenu upřesnit? Very Happy No ale ona by se asi s cechem vrahů nezdržovala.... Wink
To určitě, já tu zveřejním cenu, někdo zjistí že na to má, a už se povezu... Wink
puczmeloun

PříspěvekZaslal: pondělí 09. duben 2007 18:38     Předmět: Citovat

Zacal jsem poslouchat soundtrack house jednicku i dvojku nejen ze mam rad ten serial ale hudba k tomu je lahudka...who, bowie, armstrong, korn, massive attack mmmm sýr
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 09. duben 2007 21:32     Předmět: Citovat

Manu Chao... Výborná záležitost! Moc pěkné. Smile
VeHaLi

PříspěvekZaslal: úterý 10. duben 2007 0:08     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Jimi Hendrix, Beatles samozřejmě. Myslíš. že jsem hudební barbar? Very Happy Animals... něco mi to říká, ale asi si to s něčím pletu. Od Mamas&Papas máme nějaké staré desky, Dido a Coldplay někdy...
Přece písničku House of rising sun, český Dům na New Orleans. Snad znáš ten dům na New Orleans, ve štítu znak slunce má,...
JInak Hendrix, Beatles, k tomu ještě Floydi, Queen, Clapton, Dylan, Stones, Deep Purple, ZZ top, Sting, Yes,... to je moje. A hlouběji do historie taky můžu: Armstrong, Ella Fitzgerald, Aretha Franklin, Dizzi Gilespi, B.B.King, Bo Didley, ....
okma

PříspěvekZaslal: středa 11. duben 2007 15:26     Předmět: Citovat

spoquito napsal:
a samozrejme, ze jsem na par veci zapomnela...E.L.O. (btw, neznate nekdo?), Norah Jones, Manu Chao...zas si brzo na neco vzpomenu Smile

taky
VeHaLi napsal:
JInak Hendrix, Beatles, k tomu ještě Floydi, Queen, Clapton, Dylan, Stones, Deep Purple, ZZ top, Sting, Yes,... to je moje.

taky... i kdyz vlastne skoro vsechno, co jste tu zminili - proste klasika. Samozrejme bez te jedne vyse zminene nemecke kapely, kterou miluje Nobyho sestra... Vsichni bohove ji odpustte, je jeste mala...
A jeste mam rada i tu klasickou klasickou hudbu (nemam rada oznaceni vazna hudba).
TheMole

PříspěvekZaslal: středa 11. duben 2007 17:45     Předmět: Citovat

No jo, já vlastně taky poslouchám klasickou klasickou hudbu - hlavně Richarda Wagnera
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 120, 121, 122  Další
Strana 5 z 122

Přejdi na: