Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stolní hra- Patricijem Ankh-Morporku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 37, 38, 39  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Hry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pan Priatel

PříspěvekZaslal: středa 28. březen 2007 12:44     Předmět: Citovat

Hej...
Suboje by sme mohli vyskrnut...
Alebo vymisliet nejaku diplomaticku variantu skodenia (diskreditacne materiali, fotky supera v latexovom obliecku :0)) ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
okma

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. březen 2007 15:29     Předmět: Citovat

Jestli vam do toho muzu mluvit, tak jsem taky spis pro zaskodniceni a zneprijemnovani plneni ukolu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 30. březen 2007 6:43     Předmět: Citovat

Samo že do toho můžeš mluvit. Každej může. A jak by sis to přectavovala ?

Mě fčera napadlo přidat k někerejm náhodám rozšíření na několik polí vokolo. Takže dyž pudou třeba dvá hráči kousek za sebou a jeden stoupne na náhodu a v ní bude napsáno něco třeba "Dav-platí i pro 3 hrací pole okolo" zamená, že budou stát i vostatní v dosahu (3 pole vzad, vpřed i do stran).

Vo víkendu mam v plánu ty trasy. Sir Sam Elánius tady nebyl už pěkně dávno a já bych nerad, aby to taknějak vyšumělo.
okma

PříspěvekZaslal: sobota 31. březen 2007 13:26     Předmět: Citovat

No napadlo me, ze by mel kazdy hrac predem dane urcite specialni vlastnosti podle prislusnosti k cechu. Vlastnosti by se rozsirovaly s tim, jakou uroven kdo dosahl (pripadne podle toho, jaky vlastni artefakt apod.) myslim tak 2 az 5 celkem (?)
No a pri setkani by se hraci mohli rozhodnout, kterou vlastnost (artefakt) pouziji, aby souperi plneni a postup ve hre co nejvic zkomplikovali.
Taky by mohlo byt omezeni, kolikrat danou vlastnost smi pouzit behem hry a na koho - na nekoho nemusi pusobit apod.
Bohuzel me momentalne nenapada konkretni priklad, ale snad se to da pochopit.
Jestli je to hloupost, nebo se to do hry nehodi, tak se omlouvam. Wink
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 02. duben 2007 11:22     Předmět: Citovat

K těm soubojum mě napadlo todle. Byla by kartička náhody s názvem Kompromitující materijály. Celkem by jich bylo 8 ks (podle max. počtu hráčů) a sou zamíchaný mezi vostatní náhody.
Vlastnictví umožňuje 1x zaútočit na Patricije. Souboj se provádí postupnym házením koskou (3x) a kdo nahází vív, tak ten kupodivu vyhrál.
Dyž vyhraje Patricij tak bere veškerou protivníkovu hotovost a protivník de do jámy se škorpijónama. Pokuď Patricij prohrál, tak de do jámy von a vítěz nastupuje místo něj. Kartička se dá prodávat a kupovat mezi hráčema.

Jiný souboje bych do hry nedával.

Trasy bych udělal volný s tim, že každej úkol by měl přesně určený místo pro splnění. Cesta kudy by záležela na hráči.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 04. duben 2007 11:25     Předmět: Citovat

Tak sem vypotil první mojí přectavu pravidel. Skoukněte to a dejte vědět. Nejpodnětnější kritik dostane za vodměnu poukázku na zábavní cestu zažívacim traktem krokodýla.

CENZUROVÁNO

Naposledy upravil nenapadáměžádnýméno dne sobota 28. duben 2007 13:58 , celkově upraveno 1 krát.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 06. duben 2007 9:03     Předmět: Citovat

Lidičky chtěl bych se přeptat, jestli nemáte někdo naskenovaný erby cechů a erb A-M z Průvodce po Zeměploše. Pokuď jo, estli byste mi je nemohli poslat na mejl. Potřeboval bych je na ty kartičky s úkolama.

Jednalo by se vo Vrahy, Žebráky, Zloděje, Šašky, Obchodníky, Hudebníky a Hráče.
Pokuď by byly i další cechy, tak se zlobit nebudu. Mohly by posloužit i případnýmu rozšíření hry v budoucnu.
Hadati
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 06. duben 2007 15:26     Předmět: Citovat

A fotky erbů na stránkách ti nevyhovují?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pátek 06. duben 2007 15:34     Předmět: Citovat

Ty černobílé mi připadají vhodnější.
okma

PříspěvekZaslal: středa 11. duben 2007 16:12     Předmět: Citovat

Pekne... Jen jsem se chtela zeptat - co kdyz nekdo nesplni ukol? ma moznost pokusit se splnit ho znovu? a za jakych podminek?
Po splneni/nesplneni ukolu se hrac vraci do cechu - tj. opet hazi kostkou, aby tam dosel, nebo postavi figurku do cechu a vyrazi na dalsi cestu?
A chapu spravne, ze po splneni/nesplneni ukolu si v cechu losuje dalsi ukol?
Kolik ukolu je pro danou uroven? Postup v cechu je zavisly na mnozstvi penez - nebylo by mozne splnit urcity pocet ukolu a za to ziskat postup v cechu?
Ukoly jsou stejne pro vsechny cechy (odlisene jen urovni)?
Doufam, ze nahod bude co nejvice. Je mozne na nich ziskat i penize?
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 6:47     Předmět: Citovat

Nesplněnej úkol se vrací do balíčku nesplněnejch úkolů. Pokuď si ho hráč vytáhne, může ho zkusit znovu splnit.

Jo. V cechu si vytáhneš úkol, deš na políčko s číslem, splníš/nesplníš úkol a vracíš se do cechu. A losuješ další úkol.

Každá úroveň má 5 úkolů.

Postup v Cechu je podle peněz. Někdo splní třeba 4 úkoly (po 30%) než nasbírá 60 AMT a někomu bude stačit úkol jeden na 100% a bude mít třeba i víc.

Úkoly sou pro každej cech jiný. A lišej se i hodnotou AMT. Celkově sou ale všichni stejně vohodnocený.

Náhod je zatim 22 zpomalovacích + 22 zrychlovacích + 10 peněžních + 8 Kompromitujících materiálů. Eště plánuju přidat nějaký, ale zatim nevim, jak je tam nacpat.
Noby

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben 2007 18:40     Předmět: Citovat

Lidi já jsem tady jen krátce...právě jsem si přečetla tenhle článek a ta hra je ...nemám slov ..úžasná!! Wink Nemohli byste mi ale prosím poslat ty návrhy grafiky hry...víte ono to už nejde stáhnout... Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: neděle 15. duben 2007 9:28     Předmět: Citovat

Stáhnout to nejde, páč sem to fšecko vymazal. Twisted Evil To aby ste to nikdo nemoh mít.

Ba ne. Dělám na tom průběžně, jak mi dovoluje čas. Estli má někdo zájem, můžu poslat jeden soubor z Excelu v kerym je fšecko. Teda kromě gragiky. Tu teprvá budu dělat.
Noby

PříspěvekZaslal: neděle 15. duben 2007 12:59     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Stáhnout to nejde, páč sem to fšecko vymazal. Twisted Evil To aby ste to nikdo nemoh mít.

Ba ne. Dělám na tom průběžně, jak mi dovoluje čas. Estli má někdo zájem, můžu poslat jeden soubor z Excelu v kerym je fšecko. Teda kromě gragiky. Tu teprvá budu dělat.

Jé mohl bys mi to poslat ? Cool ...pokud by jste ,ale chtěli pomoct s nějakými kresbičkami do té hry můžu pomoci... Wink
Rausek
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 18. duben 2007 16:50     Předmět: Citovat

Pokud jde o grafiku tak se mnou můžeš počítat - rád si hraju s Photoshopem Very Happy , sice mi to trvá dlouho, ale zase jsem hodně pečlivej.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Hry Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 37, 38, 39  Další
Strana 11 z 39

Přejdi na: