Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Praha
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TheMole
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 11:54     Předmět: Praha Citovat

Přátelé,kamarádi,bratři a sestry! Prosím poraďte - kde v Praze se dají sehnat Zeměplochy v angličtině?příští středu tam jedu na školení,tak doufám že nám přes den udělají nějakou pauzu a já vyrazím nakupovat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DORFL

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 13:39     Předmět: Citovat

Něco mají v prodejně Neoluxoru v Knihkupectví Nový Smíchov (informace zde).
Nedávno jsem tam viděl některé zeměplochy, sérii o nomech a Johnnym, Dobrá znamení, všechny příběhy ze Zeměplochy, Vědu na Zeměploše...
Sargon

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 14:01     Předmět: Citovat

A hned pár kroků od Novýho Smíchova je Kanszberger,tam taky něco najdeš,a samozřejmně Krakatit
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 14:11     Předmět: Citovat

Kanzelsberger na Václavskym náměstí. Tam taky nějaký maji.
Elischka

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 14:20     Předmět: Citovat

nenapadáměžádnýméno napsal:
Kanzelsberger na Václavskym náměstí. Tam taky nějaký maji.
Lepší je ten dolní Kanzelsberger. Pokud tam tedy ještě je.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TheMole

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 14:59     Předmět: Citovat

Díky moc všem!A ještě bych to upřesnil - jde mi o ty pratchettovky, které v angličtině v Brně prostě NEJSOU...tj. Nanny Ogg´s Cookbook, Last Hero, Art Of Discworld, Unadulterated Cat...myslíte, že bych na ně v Praze v nějakém regálu narazil? Wink Nerad si objednávám zboží po internetu,takže jde fakt o to jestli je objevím v "kamenném obchodě"... Wink
DORFL

PříspěvekZaslal: středa 23. květen 2007 16:09     Předmět: Citovat

Sargon napsal:
A hned pár kroků od Novýho Smíchova je Kanszberger

Na to jsem úplně zapomněl... Tam toho mají docela dost... Před nějakým časem tam měli i Kdepak je má kravička?... V originále.

Posledního hrdinu v angličtině jsem viděl asi před měsícem v Neoluxoru na Václavském náměstí.
TheMole

PříspěvekZaslal: středa 30. květen 2007 17:56     Předmět: Citovat

Crying or Very sad tak nic...pauza sice byla,ale tak krátká,že nemělo cenu někam vyrážet...asi si někdy v sobotu udělám do Prahy výlet individuálně
effel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 3:07     Předmět: Citovat

The Mole Smile a co takhle skusit v Brne osobni objednavku u Barvice a Novotneho? Smile Ja tam delam praxi a brigadu, tak se ti muzu poptat Smile
ale v cestine je kucharka starenky Oggove beznadejne vyprodana a sehnat jde jedine v antikvariatech Smile jak je to v anglictine nevim Razz ja jsem zasadne v beletrii Smile

btw. uz zas jsi zmenil ikonku? Very Happy tahle je aspon dobra Very Happy Irons Arrow Embarassed *IN LOVE*
TheMole

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 7:30     Předmět: Citovat

effel napsal:
The Mole Smile a co takhle skusit v Brne osobni objednavku u Barvice a Novotneho? Smile Ja tam delam praxi a brigadu, tak se ti muzu poptat Smile
ale v cestine je kucharka starenky Oggove beznadejne vyprodana a sehnat jde jedine v antikvariatech Smile jak je to v anglictine nevim Razz ja jsem zasadne v beletrii Smile

btw. uz zas jsi zmenil ikonku? Very Happy tahle je aspon dobra Very Happy Irons Arrow Embarassed *IN LOVE*
Že bychom se někdy v tomto skvělém obchodu setkali?PS:a myslíš,že byses mohl poptat těch,kdo mají na starost anglickou literaturu v prvním patře, zda je možné zamluvit si ty knihy od Pratchetta,které tam v regálu vůbec nemívají?jde mi právě o tu Nanny Ogg´s Cookbook, Unadulterated Cat, Last Hero..za poslední tři roky jsem je u vás v tom anglickém regálu vůbec neviděl..jsou tam jen klasické Discworlds a Discworlds for younger readers (TAMAHER, WFM, HFOS), potom knihy o Johnnym, Good Omens,knihy o Nomech...
Case
Noční hlidka

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 9:04     Předmět: Citovat

Popravdě, v Praze se v centru sežene Zeměplocha v originále prakticky v každém knihkupectví.

A pokud jde o objednání přes net a poslání, tak megabooks.cz (knížky možno vyzvednout i osobně ve Vyškově).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DORFL

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 10:19     Předmět: Citovat

effel napsal:
ale v cestine je kucharka starenky Oggove beznadejne vyprodana a sehnat jde jedine v antikvariatech Smile

Není. Například v Neoluxoru je ještě k mání. Smile

TheMole napsal:
PS:a myslíš,že byses mohl poptat...

Mám takový dojem, že effel je ženského pohlaví. Wink
effel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 11:44     Předmět: Citovat

TheMole napsal:
effel napsal:

Že bychom se někdy v tomto skvělém obchodu setkali?PS:a myslíš,že byses mohl poptat těch,kdo mají na starost anglickou literaturu v prvním patře, zda je možné zamluvit si ty knihy od Pratchetta,které tam v regálu vůbec nemívají?jde mi právě o tu Nanny Ogg´s Cookbook, Unadulterated Cat, Last Hero..za poslední tři roky jsem je u vás v tom anglickém regálu vůbec neviděl..jsou tam jen klasické Discworlds a Discworlds for younger readers (TAMAHER, WFM, HFOS), potom knihy o Johnnym, Good Omens,knihy o Nomech...

samozrejme Smile
ja se ti martiny a jitky zeptam Smile vydzis to do pondelka? stejne tam budu muset jit dat vedet, jestli jsem udelala maturu Smile
effel

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 11:47     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
effel napsal:
ale v cestine je kucharka starenky Oggove beznadejne vyprodana a sehnat jde jedine v antikvariatech Smile

Není. Například v Neoluxoru je ještě k mání. Smile

TheMole napsal:
PS:a myslíš,že byses mohl poptat...

Mám takový dojem, že effel je ženského pohlaví. Wink

mno hele, pokud jde o neoluxor tak tam nedelam...asi to nekde vysmelily...ale kazdopadne v zadne brnenskem knihkupectvi ji nesezens..muzes mi verit, barvic je nevyznamejsi brnenske knihkupectvi a ja se snazila kucharku objednavat uz pred rokem (protoze jsem si ji chtela sama koupit) a z nakladatelstvi doslo mile oznameni ze ji maji rozebranou a dotisk neplanuji...tot muj profesionalni nazor knihkupce...

a ano Smile jsem holka Smile
TheMole

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen 2007 13:00     Předmět: Citovat

effel napsal:
TheMole napsal:

samozrejme Smile
ja se ti martiny a jitky zeptam Smile vydzis to do pondelka? stejne tam budu muset jit dat vedet, jestli jsem udelala maturu Smile
To by bylo skvělý,díky moc!Možná si mě budou i pamatovat,já jsem ten cvok co tam minulé letní prázdniny každý týden přišel a odnesl si čtyři discworldy Laughing ...a teď momentálně jsem jim vykoupil všechny bondovky v angličtině. PS:jo,a soráč za mužské oslovení,ale když ta tvá ikonka... Embarassed
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Gumbo paní Gogolové Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.