Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Srazy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 333, 334, 335  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Aktuální sraz

Kdy: 16. prosinec 2017, od 12:00
Kde: Restaurace U Kristiána
Kdo dorazí (25): VeHaLi, Samuel, Třeštitrdlo, Smaug, George, Lucerna, Le fille Ash, Astmatix, Beldarana, Marty, Tersa2, Ivík, Želva, Ikshorm, Džajna, Hadati, Elen, Dalila, Gobloch, Diego, Praotec trekkie, Petr Tomek, Půlšálku, Kníže Vladivoj, Čajinka

Fotografie ze srazů:

1. sraz (od DORFLa) - 2. sraz (od Drusse) - 3. sraz (od DORFLa) - 3. sraz (od Voronde) - 4. sraz (od Voronde) - 5. sraz (od DORFLa) - 5. sraz (od Voronde) - 6. sraz (od Novoma) - 7. sraz (od Novoma) - 7. sraz (od Voronde) - 7. sraz (od DORFLa) - 8. sraz (od Novoma) - 9. sraz (od DORFLa) - 14. sraz (od Elischky) - 14. sraz (od DORFLa) - 15. sraz (od Elischky) - 15. sraz (od DORFLa) - 16. sraz (od Elischky) - Tezi sraz (od Azraela) - "Možná přijde i Voronde" sraz (od DORFLa) - Sraz Discworld.cz 13. 6. 2009 (od Elischky) - 18. sraz (od DORFLa) - 19. sraz (od DORFLa) - 19. sraz (od n3Xe) - 20. sraz (od Voronde) - 20. sraz (od DORFLa) - 20. sraz (od n3Xe) - 21. sraz (od DORFLa) - 21. sraz (od jokera) - 21. sraz (od Voronde) - 22. sraz (od DORFLa) - 22. sraz (od Mágora) - 23. sraz (od Mágora) - 23. sraz (od DORFLa) - 24. sraz (od DORFLa) - 25. sraz (od DORFLa) - 26. sraz (od Mágora) - 26. sraz (od DORFLa) - 27. sraz (od Knizete.Vladivoje) - 27. sraz (od Terry) - 27. sraz (od Mágora) - 28. sraz (od Terry) - 28. sraz (od Voronde) - 28. sraz (od DORFLa) - 29. sraz (od DORFLa) - 30. sraz (od Weeti) - 30. sraz (od DORFLa) - 30. sraz (od n3xe) - 31. sraz (od Weeti) - 32. sraz (od Weeti) - 35. sraz (od urzua) - 36. sraz (od Weeti)
Autor Zpráva
spoquito

PříspěvekZaslal: neděle 17. červen 2007 11:50     Předmět: Citovat

Voronde, super fotky. Divim se, ze jsem jenom na jedne Wink diky Wink mam pocit ze na ni v ramci oklnosti vypadam jeste celkem normalne Smile

uz se tesim na dalsi sraz, nejspis prijdu trochu pozdeji, jeste predtim neco mam...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger MSN Messenger
Rausek
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: neděle 17. červen 2007 13:47     Předmět: Citovat

Když sem viděl Dorflovy fotky, tak sem si řikal, jak dobře jsem si sed, že tam skoro nikde nejsem a teď přijde Voronde se svýma fotkama a já zjistim, že sem na každý druhý! Crying or Very sad Ale zase musim uznat že na žádný z nich nevypadam jako úplnej debil (alespoň v porovnání s fotkama z jedné oslavy, které jsem viděl před chvílí Very Happy ).
Jo jinak, začíná to vypadat že možná dorazim, ale je to tak 50:50.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 18. červen 2007 6:37     Předmět: Citovat

Nevíte někdo, estli nejni na trhu nějaká lokální rušička foťáků? Aby nás jako nerušili, až budeme zasejc v lokále. Very Happy
Hadati

PříspěvekZaslal: pondělí 18. červen 2007 7:57     Předmět: Citovat

NMŽM: Co takhle baseballka?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Elischka

PříspěvekZaslal: pondělí 18. červen 2007 8:12     Předmět: Citovat

Nevím, jestli jsem to již zmiňovala, ale já nenávidím focení. Foťáky bych zrušila.

To Voronde: Ale jinak docela hezké fotky. Pokud chceš posílit jejich kvalitu, raději mne nefoť. Kazím Ti to tam. Smile

Na sraz nejspíš přijdu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sargon

PříspěvekZaslal: pondělí 18. červen 2007 13:22     Předmět: Citovat

Elischka napsal:
Nevím, jestli jsem to již zmiňovala, ale já nenávidím focení. Foťáky bych zrušila.

Foťáky lidi neobtěžují,to dělají fotografové

Nechcete být foceni?
Viřte sebou jako Rimrovi rodiče a fotograv to smaže. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elischka

PříspěvekZaslal: pondělí 18. červen 2007 13:29     Předmět: Citovat

Zajímavé je, že v tom verši, který Rimmer cituje, je chyba: Největší ze všech není totiž víra (natož vír), nýbrž láska. Aspoň v Bibli. Nevíte, jak je to v RD v originále?
Mák

PříspěvekZaslal: pondělí 18. červen 2007 13:36     Předmět: Citovat

Elischka napsal:
Zajímavé je, že v tom verši, který Rimmer cituje, je chyba: Největší ze všech není totiž víra (natož vír), nýbrž láska. Aspoň v Bibli. Nevíte, jak je to v RD v originále?

cervenytrpaslik.cz neznáš?

http://cervenytrpaslik.cz/scenare/EN-18-3_The%20Last%20Day.htm
Elischka

PříspěvekZaslal: pondělí 18. červen 2007 13:37     Předmět: Citovat

Znám, ale už jsem nevěděla, ve kterém díle to bylo, a nechtělo se mi to hledat. Dík. Wink
Elischka

PříspěvekZaslal: pondělí 18. červen 2007 13:38     Předmět: Citovat

Tak to je hezké. Láska přišla zase zkrátka, ale tentokrát na úkor naděje čili "hop". Very Happy Wink
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: pondělí 18. červen 2007 23:52     Předmět: Citovat

Voronde napsal:
Takže, moje fotky ze srazu najdete po měsíčním spoždění ZDE Wink

fotky výborný, naštestí jsem jenom na jedný a vypadám docela jako člověk, narozdíl od fotek dorfla, kde jsem bůhvíproč na každý druhý fotce Mr. Green ale stejnak, super, od obou, mam aspon hezký fotky při kterejch si mohu spomenout na sraz, takže díky moc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hadati

PříspěvekZaslal: pondělí 18. červen 2007 23:55     Předmět: Citovat

Nechtěl by se mnou jít někdo ve středu od sedmi do Divadla na Jezerce na Magnolii od Machiaveliho? Má to být komedie.

Kamarádka, se kterou jsem měl jít, si popletla termíny a zítra nemůže kvůli přijímačkám na vejšku. Už jsem zkoušel pár jiných přátel, ale znáte to, když se nedaří, tak se nedaří.

Listek by byl, samozřejmě, zcela zdarma.
VeHaLi

PříspěvekZaslal: úterý 19. červen 2007 10:52     Předmět: Citovat

Já jdu zítra na Genesis, jinak bych do dividla šla. Škoda. A jak dopadly Tvoje přijímačky?
Hadati

PříspěvekZaslal: úterý 19. červen 2007 11:10     Předmět: Citovat

VeHaLi: Zeptej se mě večer.
okma

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. červen 2007 20:02     Předmět: Citovat

Takze je to 100%, na sraz dorazim, nejspis kolem 16 h. Tesim se na vas.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 333, 334, 335  Další
Strana 43 z 335

Přejdi na: