Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Srazy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 333, 334, 335  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Aktuální sraz

Kdy: 16. prosinec 2017, od 12:00
Kde: Restaurace U Kristiána
Kdo dorazí (25): VeHaLi, Samuel, Třeštitrdlo, Smaug, George, Lucerna, Le fille Ash, Astmatix, Beldarana, Marty, Tersa2, Ivík, Želva, Ikshorm, Džajna, Hadati, Elen, Dalila, Gobloch, Diego, Praotec trekkie, Petr Tomek, Půlšálku, Kníže Vladivoj, Čajinka

Fotografie ze srazů:

1. sraz (od DORFLa) - 2. sraz (od Drusse) - 3. sraz (od DORFLa) - 3. sraz (od Voronde) - 4. sraz (od Voronde) - 5. sraz (od DORFLa) - 5. sraz (od Voronde) - 6. sraz (od Novoma) - 7. sraz (od Novoma) - 7. sraz (od Voronde) - 7. sraz (od DORFLa) - 8. sraz (od Novoma) - 9. sraz (od DORFLa) - 14. sraz (od Elischky) - 14. sraz (od DORFLa) - 15. sraz (od Elischky) - 15. sraz (od DORFLa) - 16. sraz (od Elischky) - Tezi sraz (od Azraela) - "Možná přijde i Voronde" sraz (od DORFLa) - Sraz Discworld.cz 13. 6. 2009 (od Elischky) - 18. sraz (od DORFLa) - 19. sraz (od DORFLa) - 19. sraz (od n3Xe) - 20. sraz (od Voronde) - 20. sraz (od DORFLa) - 20. sraz (od n3Xe) - 21. sraz (od DORFLa) - 21. sraz (od jokera) - 21. sraz (od Voronde) - 22. sraz (od DORFLa) - 22. sraz (od Mágora) - 23. sraz (od Mágora) - 23. sraz (od DORFLa) - 24. sraz (od DORFLa) - 25. sraz (od DORFLa) - 26. sraz (od Mágora) - 26. sraz (od DORFLa) - 27. sraz (od Knizete.Vladivoje) - 27. sraz (od Terry) - 27. sraz (od Mágora) - 28. sraz (od Terry) - 28. sraz (od Voronde) - 28. sraz (od DORFLa) - 29. sraz (od DORFLa) - 30. sraz (od Weeti) - 30. sraz (od DORFLa) - 30. sraz (od n3xe) - 31. sraz (od Weeti) - 32. sraz (od Weeti) - 35. sraz (od urzua) - 36. sraz (od Weeti)
Autor Zpráva
Rausek
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 11:21     Předmět: Citovat

Sraz byl sqjelej a hra taky, i když bude potřeba to trochu dopilovat. Very Happy Jinak Sargon stojím za tím, že to nejde, protože to na obrázku, jsou prostě dva srostlé hřiby. Oba jsou z dvojčat a ten jeden vrůstá druhému do klobouku a sám žádný nemá. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sargon

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 11:48     Předmět: Citovat

Prohlíd sem si pořádně ty fotky a máš Pravdu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voronde

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 14:27     Předmět: Citovat

Mně přišel tenhle sraz jako zatím nejvydařenější Wink .Moc díky za hru, byla výborná.Zvláště ta část, kdy jsem změnila místo a namísto samých jedniček mi začaly padat osmičky a všichni kolem mě stáli tak 5 kol. Laughing

A ještě k fotkám: Myslím, že se jich většina povedla, a tak mé zastoupení DORFLA bylo úspěšné Wink .Bojím se akorát toho, že mě NMŽM příště uškrtí doopravdy.
DORFL

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 14:48     Předmět: Citovat

Tak ať jsou tady ty fotky co nejdříve. Wink Ať my, kteří neměli čas nebo možnost se na sraz dostat, máme alespoň takhle možnost obdivovat hru Patricijem Ankh-Morporku. Smile
Voronde

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 14:53     Předmět: Citovat

Zahrnuje termín "co nejdříve" příští pátek? Já se totiž dřív na náš počítač nedostanu.I když vlastně...kdybych aspoň jednou měla trochu štěstí, tak by byly už v pondělí. Wink
DORFL

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 14:59     Předmět: Citovat

Že jsi to ty, tak bych snad mohl přimhouřit oko... Very Happy Wink
spoquito

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 15:16     Předmět: Citovat

sraz byl fajn, Patricijem Ankh-Morporku vypada uzasne, jen me mrzi, ze jsem musela pryc tak brzo...priste, priste, priste....priste zustanu az na konec...snad... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger MSN Messenger
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 16:43     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Tak ať jsou tady ty fotky co nejdříve. Wink Ať my, kteří neměli čas nebo možnost se na sraz dostat, máme alespoň takhle možnost obdivovat hru Patricijem Ankh-Morporku. Smile

odkadevá vlastně jsi?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mrakoplaška

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 16:44     Předmět: Citovat

no a tedle sraz bych taky hodnotila jako nejlepší.Skvěle jsem se pobavila při hře, poklábosila jsem s okolím.. docela se těším na ten další a doufám, že dorflovi to vyjde a příde!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Silence

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 18:18     Předmět: Citovat

Taky se přidávám k velké chvále tohoto srazu. I mně se zdál zatím nejlepší a už se nemůžu dočkat, až ho trumfne ten další. Wink Very Happy
Hadati

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 20:15     Předmět: Citovat

Mě by zajímalo, zda to okma s tou svojí chatou myslela vážně. Že by se tam teoreticky mohlo jet někdy na víkend. Bylo by to přece jen něco jiného, než obyčejný sraz.

A dobře jsem si pokecal s Petrem Vargou, doufám, že se nás nebál a navštíví nás i příště :-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomis

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 20:44     Předmět: Citovat

Ackoliv jsem byl nucen uprchnouti drive, musim rici, ze se mi sraz velmi libil.
Doufam, ze na pristi se take dostanu:)
VeHaLi

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 20:58     Předmět: Citovat

Mně se sraz taky líbil, Peter vypadal taky spokoeně, ještě s ním sraz proberu, jak se mu s námi líbilo. Vlastně, pro ty, co na srazu nebyli, to tu ještě nezaznělo, podařilo se mi na sraz pozvat a přivést Petera Vargu, představitele Smrtě z divadla v Dlouhé.
DORFL

PříspěvekZaslal: sobota 23. červen 2007 21:39     Předmět: Citovat

Mrakoplaška napsal:
odkadevá vlastně jsi?

Ale vždyť to mám přece napsané pod ikonkou! "Bydliště: Blázinec v sektoru ZZ9 Plural Z Alpha" Very Happy

A těší mě tvůj zájem na tom, abych se zúčastnil příštího srazu. Tak snad to vyjde... Wink
okma

PříspěvekZaslal: pondělí 25. červen 2007 11:15     Předmět: Citovat

jsem tu jen na skok, takze: sraz se mi taky moc libil, hra je skvela, i kdyz jako obchodnik bych se neuzivila Very Happy

Fotky jsou taky vyborne, Voronde se opravdu snazila...

Hadati napsal:
Mě by zajímalo, zda to okma s tou svojí chatou myslela vážně. Že by se tam teoreticky mohlo jet někdy na víkend. Bylo by to přece jen něco jiného, než obyčejný sraz.

Ano, myslela jsem to vazne, chata bude k dispozici, ale bohuzel ted stale probihaj stavebni upravy. Vse delame (teda spis tatka) svepomoci, takze to trochu trva. Je tam jeste spousta prace, ale jakmile to bude vicemene obyvatelne pro vice lidi, dam vedet.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 333, 334, 335  Další
Strana 45 z 335

Přejdi na: