Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co se vám (nejen dnes) stalo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 117, 118, 119

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vildak
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pátek 04. duben 2014 21:53     Předmět: Citovat

Já chtěl být cynik a VeHaLi mi to zkazí takovou pěknou větou.

2Iks: A není možné, že by se peněženka nakonec našla jinde? Pokud jdi nedělal stojku, tak by z náprsní kapsy jen tak vypadnout neměla a kdyby ji odtamtud někdo kradl, tak bys to snad taky poznal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikshorm

PříspěvekZaslal: pátek 04. duben 2014 21:55     Předmět: Citovat

Platil jsem s ní ve vlaku vodu. LeoExpress i České dráhy ji nenašly, ale prý se snaží dál. Kabát visel v obou vlacích za mnou a nedával jsem na něj zrovna pozor. V rychlíku jsem většinu cesty podřimoval. A v pondělí si to vyříkám s kolegyní, co mě odnaučila nosit peněženku v kapse na zadku. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Knihomol r. .303.

PříspěvekZaslal: pátek 04. duben 2014 23:42     Předmět: Citovat

Ikshorm napsal:
Platil jsem s ní ve vlaku vodu. LeoExpress i České dráhy ji nenašly, ale prý se snaží dál. Kabát visel v obou vlacích za mnou a nedával jsem na něj zrovna pozor. V rychlíku jsem většinu cesty podřimoval. A v pondělí si to vyříkám s kolegyní, co mě odnaučila nosit peněženku v kapse na zadku. Wink

Já nosím peněženku a mobil na tříslech, tam by byla ruka nějaké nebohé oběti společnosti ještě podezřelejší, než na hyždích.
Doklady různého druhu nosím ve speciálním obalu dobře ukryté v hlubinách mého batohu (pokud by je chtěli ukrást, museli by ho vzít celý, a toho si jaksi člověk všimne, že mu chybí několikakilový batoh). Vyndávám je cca jednou za týden.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vildak

PříspěvekZaslal: sobota 05. duben 2014 9:14     Předmět: Citovat

Půlšálku

PříspěvekZaslal: pátek 08. srpen 2014 2:53     Předmět: Citovat

Byl jsem s Hrdlodusem v kinokavárně v hradeckém kině Centrál!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Skládka Jindřicha Močky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 117, 118, 119
Strana 119 z 119

Přejdi na: