Obsah fóra U Prokopnutého bubnu U Prokopnutého bubnu
Toto fórum bylo celé uzamčeno, je pouze pro čtení. Již není v plánu jej někdy znovu otevřít. Registrace nových uživatelů fóra byla pozastavena.

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Trpaslicon - sraz fanoušků britského humoru
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 81, 82, 83  Další

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Trpaslicon 2011
Autor Zpráva
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 11:52     Předmět: Citovat

Nějakej souvislej textík nemam. Mam jen pár stránek poznámek a tak. Musel bych to nějak zpracovat, aby se to vůbec dalo použít/zveřejnit.

Ale musim prásknout Sargona, kerej si to celý nahrával na MP3 a kerej by to moh poskytnout. Vobrázky bych dyžtak poslal, to by nebyl problém. Taky využiju týdle příležitosti a poprosim Sargona vo poslání nahrávečky na muj mejlík.
Astfglt

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 12:21     Předmět: Citovat

NMŽM: Tvá přednáška byla "náhodou" dost precizní, vyčerpávající a velmi kreativní. Bylo více než vidět, jakou jsi si s tím dal práci. Ať už šlo o tu číselnou soustavu, piktograficky napsaná legeda o panu Zářícím nebo uvedení průžezů těch nejfrekventovanějších nerostů ze zeměplochy. Však také závěrečný potlesk byl, myslím, přecijen více než adekvátní. Wink
Jen mě mrzí, že jsem zameškal tu první půlhodinu. Sad
Jediné, co to vše kazilo byly ty skřípající nepromazané dveře, používané každých 30 sec. a horlivost fanoušků, nebo spíše, hm, jednoho jistého hnidopicha, grr. Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Max

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 13:07     Předmět: Citovat

NMŽM prednáška bola na vysokej úrovni. Zdala sa mi ešte profesionálnejšia ako niektoré prednášky čo máme u nás na škole. A určite mnohokrát zaujímavejšia Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DRAGONN

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 13:15     Předmět: Citovat

Tak zaprvé podle mně nebyl pan Sobotka vůbec špatný....alespoň já se bavil.
Pak taky samozřejmě musím prásknout Novoma který přednášku o Trollech také nahrával a říkal že je v perfektní zvukové kvalitě a chystá se ji dát sem na forum.
A teď k přednášce, byla úžasná.NMŽM vážně gratuluji byla fakt dobrá.
A samotný Con.Mně se líbíl con úplně celý zatím jsem na něm téměř nenašel chybu a těším se na případné fotky a videa (tím pádem děkuji Silence za již poskytnuté a doufám že fotky Dorfla se také brzy objeví...).

Jo a tadyhle je pan Sobotka již po tom co většina ostatním hostů odešla a on se neustále zastavoval a hovořil....musím se přiznat že ten koho drží kolem ramen se já... Embarassed

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=myolFpRT2U0
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DRAGONN

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 13:20     Předmět: Citovat

VeHaLi napsal:
...
A kdo vyhrál masku?

Masku vyhrála nějaká holka převlečená za Richmonda (snad to píšu dobře) z IT Crowd, ve fotkách od Silence je jenom když si zakrývá obličej.
Musím říct že je škoda že nevyhrál někdo z fora ale ona jako Richmond nebyla špatná...

úplně vpravo
kód:
http://deadsilence.rajce.idnes.cz/Trpaslicon_2008/images/100_5409.JPG
Astfglt

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 13:24     Předmět: Citovat

DRAGONN: Se Sobotkou nesouhlasím. Když na vlastní stránky napíši, že alkohol se tam podávat nemá/nebude/neměl by a všichni dostanou po příchodu po plzni a pak ještě v průběhu besedy obecenstvo požádá, zda-li pak někdo tu u sebe nemá vodku, jíž někdo měl, dal mu jí a on se okamžitě s radostí napil - to mi nepřišlo adekvátní vůči conu.
nenapadáměžádnýméno
Anonymní

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 13:39     Předmět: Citovat

Taky se připojim k nesouhlasu s panem Sobotkou, nebo spíš s jeho stavem.
Dyž zákaz pití, tak pro všecky. Navíc přijít nadranej jak péří na besedu, to taky nejni žádný hrdinství.
Astfglt

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 13:40     Předmět: Citovat

Menší otázka - kde se schovával Yzergin a Cellindra? Měl jsem dojem, že tam někde přeci měli jít, ale ani jednoho jsem nezahlédl Sad ....
DORFL
Člen Klubu Terryho Pratchetta

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 13:55     Předmět: Citovat

DRAGONN napsal:
(... a doufám že fotky Dorfla se také brzy objeví...).

Dejte mi tak týden... Smile

Nejsem si tak zcela jist, jestli se mám na Vorondiny fotky těšit nebo se jich obávat... Smile

DRAGONN napsal:
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=myolFpRT2U0

A hlavně, vážení, Kung prásk! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DORFL

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 14:05     Předmět: Citovat

Astfglt napsal:
DRAGONN: Se Sobotkou nesouhlasím. Když na vlastní stránky napíši, že alkohol se tam podávat nemá/nebude/neměl by a všichni dostanou po příchodu po plzni a pak ještě v průběhu besedy obecenstvo požádá, zda-li pak někdo tu u sebe nemá vodku, jíž někdo měl, dal mu jí a on se okamžitě s radostí napil - to mi nepřišlo adekvátní vůči conu.

Dabéři měli tekutiny v podobě piva k dispozici i minulá léta, kdyby ho neměli, možná že by ani nepřišli. Smile
Ale rozhodně neříkám, že s tím alkoholem souhlasím. Výstup pana Sobotky byl dost zábavný, ale chvílemi jsem se zase za něj cítil trochu trapně...
Podle výrazu v Rimměrově tváři bych si dovolil soudit, že z toho nebyl zrovna moc nadšený.

Astfglt napsal:
Menší otázka - kde se schovával Yzergin a Cellindra? Měl jsem dojem, že tam někde přeci měli jít, ale ani jednoho jsem nezahlédl Sad ....

Yzergin byl na Trpasliconu jen v pátek, ale na fotkách je docela dost. S Voronde jsme ho hlavně fotili, když pózoval s bičíkem (ten, co má Seqoy na Hadatiho) nebo u dortu pro Yzergina.
Cellindra byla určitě na zeměplošském kvízu... Alespoň na nějaké fotce jistě bude... Wink
Elischka

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 14:29     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Dabéři měli tekutiny v podobě piva k dispozici i minulá léta, kdyby ho neměli, možná že by ani nepřišli. Smile

IMHO než tohle, bylo by lepší, kdyby nepřišli vůbec. Jinak také nesouhlasím s tím, že tam pili alkohol, hosté nehosté. Navíc - přece jenom je to budova školy. A - a nad tím se asi každý nepozastavil - dost mě štvalo i to, že to pijí z flašky (i když chápu, že to nejspíš bylo na jejich přání).

Naposledy upravil Elischka dne pondělí 25. únor 2008 14:30 , celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bb

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 14:30     Předmět: Citovat

ten hnidopich me tam sral na kazdy prednasce, furt tam musel neco pripominat a nebylo mu ani rozumet.
Elischka

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 14:33     Předmět: Citovat

bb napsal:
ten hnidopich me tam sral na kazdy prednasce, furt tam musel neco pripominat a nebylo mu ani rozumet.

Jj, a mimoto je velmi neslušné vstupovat někomu do projevu bez přihlášení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Astfglt

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 15:15     Předmět: Citovat

DORFL napsal:
Yzergin byl na Trpasliconu jen v pátek, ale na fotkách je docela dost. S Voronde jsme ho hlavně fotili, když pózoval s bičíkem (ten, co má Seqoy na Hadatiho) nebo u dortu pro Yzergina.
Cellindra byla určitě na zeměplošském kvízu... Alespoň na nějaké fotce jistě bude... Wink

Tak to by leccos vysvětlovalo.
(Dorazil jsem až v pátek v 00:16, resp. vlastně v sobotu, takže bez Yze... a v tu sobotu jsem se ještě na několik hodin musel vytratit a dorazil jsem až v půlce trollí přednášky, takže i ten kvíz jsem promeškal Crying or Very sad )
Astfglt

PříspěvekZaslal: pondělí 25. únor 2008 15:18     Předmět: Citovat

Až se divím, že mu od NMŽM nepřistálo nic těžkého na hlavu. Nebo aspoň na bradu/do spánků, prospat se někdy také neuškodí.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra U Prokopnutého bubnu -> Akce fanoušků Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 81, 82, 83  Další
Strana 54 z 83

Přejdi na: